• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun lafın kısası istediğiniz kadar sabit lnb bağlayabilirsiniz. Sadece bir tunere dahi 64 lnb bağlanabiliyor istedikten sonra. Çok teferruatlı işlere gerek yok diyorsanız 8li veya 16lı disecq 1.1 uyumlu bir switch alın keyfinize bakın hiç bir varyasyona girmeden.
    dostum 8 li diseqc 1.1 uyumlu olursa menü ayarlarında 8 adet unsur varmı cihazda (A-B-C-D-E-F-G-H) ya da (1-2-3-4-5-6-7-8) yanii diseqc menü ayarı göstergesi ne ..??

(bende 1,5 metrelik çanak 18inç motor var. ancak uzun zamandır kol arızalı idi, bıktırdı artık su giriyor zırt pırt her sene arıza açıyor. bununla uğraşmak istemiyorum zaten machina 3D de pozisyoner yok. 7-8 uyduya sabit çanak kullanmayı düşünüyorum, hem daha hızlı geçiş olur hemde mekanikten kurtulurum. bu arada 18inç motor gece geç saatte çalıştımı bayaa ses yapıyor, gürültü rahatsızlığı var bide işin.. )

Yorum yap

• ege erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      dostum 8 li diseqc 1.1 uyumlu olursa menü ayarlarında 8 adet unsur varmı cihazda (A-B-C-D-E-F-G-H) ya da (1-2-3-4-5-6-7-8) yanii diseqc menü ayarı göstergesi ne ..??

(bende 1,5 metrelik çanak 18inç motor var. ancak uzun zamandır kol arızalı idi, bıktırdı artık su giriyor zırt pırt her sene arıza açıyor. bununla uğraşmak istemiyorum zaten machina 3D de pozisyoner yok. 7-8 uyduya sabit çanak kullanmayı düşünüyorum, hem daha hızlı geçiş olur hemde mekanikten kurtulurum. bu arada 18inç motor gece geç saatte çalıştımı bayaa ses yapıyor, gürültü rahatsızlığı var bide işin.. )
      16'lı diseqc bile destekeniyor cihazda. İster 8li kullanırsınız ister 16'lı.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Site reklamı yap demedim friend 3d resimlerini çek koy dedim
        baslikta yazilmiş nerden aldiginizi yazin diye... sorulan soruya cevap olarak yazmişim... benim herhangi bi site reklami yapmak gibi bi derdim yok.. ayrica yukarida birkaç arkadaş daha nerden aldıklarini yazmişlar... onlarin yazdiklari yerler reklama girmiyor demekki.. neyse sıkıntı yok..

Yorum yap

• bendeki sorunlar ve güzellikler
          1-m+ kısa yol açılmıyor. programdan açılıyor
          2-iptv dosyasını atmak istediğimde görmüyor.
          3- youtube harika çalışıyor.
          4- kanal görüntüsü benimki tüplü olduğu halde harika
          5-hızlı cihaz
          next machina 3d

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bendeki sorunlar ve güzellikler
            5-hızlı cihaz
            ellerine klavyene saglık NEXT MACHINA 3D dostu
            Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• mach1 hocam konuyla alakası yok ama siz trakyalı mısınız?

birde kendi nickinizle (mach=machina) çıkardığınız makinaya bence daha özen gösteriyorsunuz

teşekkürler

bu arada @nebutv'ye de ilgi alaka ve özelden yazdığım mesajla olan talebim için beni kırmadığından çok teşekkür ederim

Yorum yap

• you tube da bazi hd videolati ozellikle uzun olanlari sessiz agircekimde uynatiyor
                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  you tube da bazi hd videolati ozellikle uzun olanlari sessiz agircekimde uynatiyor
                  birader senin ID numaran nedir?

Yorum yap

• uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    you tube da bazi hd videolati ozellikle uzun olanlari sessiz agircekimde uynatiyor
                    full hd olarak açmaya çalışıyorsundur ve internet bağlantında yetmediğinden oyle oluyordur diye düşünüyorum.bende 16 mgbit kullanıyorum ama 50 gb doldurduğumdan 1 mgbit düşüyor o da hd leri oynatamıyor.

Yorum yap

• Acaba bu cihaz için kanal editörü ve softcam.kdb dosyalarını editleyebileceğimiz bir program var mı?

Yorum yap

• Sağlık,mutluluk ve huzur dolu nice seneler diliyorum.
                        SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bendeki sorunlar ve güzellikler
                          5-hızlı cihaz
                          M+ tuşuna kumandadan girmen lazım daha önce tabii Medya bölümünde kısayol yapacaklarını tek tek işaretleyeceksin m+ tuşu ile
                          2-iptv dosyası iptv.m3u yu usbye koyacaksın sonra m+ tuşunun altındaki tuşa bas ordan yazılım seçimini bul sağ tuşa basarak infoya basıp usbni tekrar gördür seç usb1 vs diye ordan iptv.m3u yu tıkla oke bas yükler sonra m+ dan girersin webtvye
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Acaba bu cihaz için kanal editörü ve softcam.kdb dosyalarını editleyebileceğimiz bir program var mı?
                            Kanal editoru yok kdb dosyasıda dobra 2000 ile aynı zaten
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• peki hocam sıkıştırılmış dosya olarakmı görüyor yoksa açacakmıyız dosyayı. gerçi ben her ikisinide yükledim. olmamıştı ama yukarıda yazdıklarını tekrar tek tek sıra ile deneyeceğim. belki atladığım birşey var. teşekkurler
                              next machina 3d

Yorum yap

• zipli değil dosyalar hep açılmış şekilde atılacak

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X