• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 17500 FTA serisi Xbox manuel *** girişi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 17500 FTA serisi Xbox manuel *** girişi

X_BOX TUN C4C40454C5C4EFAF64A8C6A000C49250 \n

Arkadaşlar next 17500 fta uydu alıcısına bu ******* manual girip,data sinyalinide hotbırden alıcağım ama farklı birşey düşündüm ,ikinci bir çanak,ikinci bir lnb ve kablo çekmeden,alıcının arka kısmındaki loop out çıkışından bir kısa kablo ile x box a giriş yapsam cihaza zarar verirmiyim?Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Çalışmaz öyle, ayrıca neden elle kéy girmeye çalışıyorsun ki! kéyleri cihazın içerisinde var zaten.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Çalışmaz öyle, ayrıca neden elle kéy girmeye çalışıyorsun ki! kéyleri cihazın içerisinde var zaten.
      Teşekkürler.
      Twin lnb ile hotbırde bugün denedim sonuç alamadım,diğer 53 ve 33 derecelerde sorun yok.Hotbırd ü yarın yine deneyeceğim.

Yorum yap

yanıt tekrarı özür.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Teşekkürler.
          Twin lnb ile hotbırde bugün denedim sonuç alamadım,diğer 53 ve 33 derecelerde sorun yok.Hotbırd ü yarın yine deneyeceğim.
          Eğer Hotbirde bakan anteninde Twin LNB varsa çalışır. Çıkışın birini Box aparatına, diğerini de ya Diseqc anahtara yada direk olarak Receiver'in LNB IN girişine takabilirsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Eğer Hotbirde bakan anteninde Twin LNB varsa çalışır. Çıkışın birini Box aparatına, diğerini de ya Diseqc anahtara yada direk olarak Receiver'in LNB IN girişine takabilirsin.
            Söylediklerinizin hepsini yaptım,sinyal kalitesi 11681 de yüzde 85 idi,uzun yıllar sürekli yaptığım işler anten işleri,vaktim olursa Disegc motora twin lnb takıp birde öyle deneyeceğim yanıtlarınız için teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X