• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Super Plusların Kıymetini Bilin Kaliteli Görüntü Elde Edin (Component Kablo)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

gerçekten işe yarıyormu?
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

BEKO
      F 782 VDNX PIP 100HZ.

Ekran Boyutu (inch) : 32"
      Kabin Rengi : gümüş
      Ekran Formatı : 16:9
      Virtual Dolby : Var
      Subwoofer(20 W Max.) : Var
      5.band Graphic Equalizer : Var
      Scart Girişi : 3 Adet
      Av Girişi : Var
      100 Program Hafızası : Var
      Programlanabilir Kapanma : Var
      Çocuk Kilidi : Var

Peşin Fiyatı : 1.345,00 YTL

benim televiz yona uyum sağlarmı özellikleri bu
      D-SMART NEXT 9500 X CIS
      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

kablonun fiyatı nekadar

Yorum yap

biraz eleştiri getireceğim. bu forumda ilk kez yazıyorum. bakalım burada eleştiriler olumlu karşılanıyor mu, daha önce ismi lazım degil bir forumda bir markanın bir eksiğinden soz ettiğim için adamlar bana hakaret üzerine hakaret yagdırıp bir de utanmadan topiği kitlediler, bende ne o siteye giriyorum, nede o cihazı kullanıyorum.

herşeyden önce cihazım super cx plus.
          cihaz gercekten super ozelliklerle donatılmıs

ama bir receiverdan beklenecek ilk seylerden biri goruntu kalitesidir.

ekran ayarlarında, 4:3 ü seçip
          dikdörtgen yaptıgımda, digiturkte 16:9 bir film basladıgında, alet otomatik olarak formatı degistiriyor, buraya kadar hersey güzel, format otomatik olarak olarak 16:9 oluyor ammaa ekrandaki resimde koca koca resim boyunca uzanan kırılmalar oluyor.

hadi, merkezden genişletme yapayım ekrana sıgsın diyorum, bu seferde merkezden degil sol ust koseden genisletme ile karsı karsıya kalıyorum.

goruntu cipinde bir sorun var.,

yazılımla duzelecek cinsten ise bir an evvel bunu yapınız.

sakın ha bana " senin tv in bozuk ayarsız falan demeyin, projeksiyonda bile denedim "

yoksa gercekten harika özelliklerle donatılmıs ve super bir fiyatla satılan bu cihazı geri vermek zorunda kalacam. üzerinde YUV desteği olan ve yaygın emu desteği olan tek cihaz, usb işleri de harika PVR sharing, tek kelime ile mukemmel bir cihaz ama lütfen yukarıda yazdıklarımı dikkate alın.

not : denediğim tvler, sony 110 ekran ters projeksiyon tv
          benq projectör
          arçelik 72 ekran tv

ayrıca aynı sorun super cıs plus da da var

vereceğiniz dürüst (adam aldatmaya yönelik geçiştirici olmayan) ve yapıcı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

Arkadaşlar Günaydın.Bende Next YE 2000 CIS SUPER PLUS kullanıyorum.Belki burası yeri değil ama PVR yaptığım kayıtı NERO da cd basmak için ne yapmam gerekiyor.Kayıt(PVR)Dosyayı kabul etmiyor,lütfen yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
            İYİLİK YAP İYİLİK BUL.

Yorum yap

efefök Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Arkadaşlar Günaydın.Bende Next YE 2000 CIS SUPER PLUS kullanıyorum.Belki burası yeri değil ama PVR yaptığım kayıtı NERO da cd basmak için ne yapmam gerekiyor.Kayıt(PVR)Dosyayı kabul etmiyor,lütfen yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.
              convert yapman gerekiyor forumun bilgisayar programları kısmında var ayrıca konunun yeri burası değil saygılar sevgiler
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

yani pvr lerimizi pn2g programı ile converte çevirip izleye bilirmiyiz?

2gb nekadar kayıt yapar?
                D-SMART NEXT 9500 X CIS
                NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

bu beni aşar arkadaşlar 5 tane televizyon var evden kovacaklar

Yorum yap

pehh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    biraz eleştiri getireceğim. bu forumda ilk kez yazıyorum. bakalım burada eleştiriler olumlu karşılanıyor mu, daha önce ismi lazım degil bir forumda bir markanın bir eksiğinden soz ettiğim için adamlar bana hakaret üzerine hakaret yagdırıp bir de utanmadan topiği kitlediler, bende ne o siteye giriyorum, nede o cihazı kullanıyorum.

herşeyden önce cihazım super cx plus.
                    cihaz gercekten super ozelliklerle donatılmıs

ama bir receiverdan beklenecek ilk seylerden biri goruntu kalitesidir.

ekran ayarlarında, 4:3 ü seçip
                    dikdörtgen yaptıgımda, digiturkte 16:9 bir film basladıgında, alet otomatik olarak formatı degistiriyor, buraya kadar hersey güzel, format otomatik olarak olarak 16:9 oluyor ammaa ekrandaki resimde koca koca resim boyunca uzanan kırılmalar oluyor.

hadi, merkezden genişletme yapayım ekrana sıgsın diyorum, bu seferde merkezden degil sol ust koseden genisletme ile karsı karsıya kalıyorum.

sakın ha bana " senin tv in bozuk ayarsız falan demeyin, projeksiyonda bile denedim "

yoksa gercekten harika özelliklerle donatılmıs ve super bir fiyatla satılan bu cihazı geri vermek zorunda kalacam. üzerinde YUV desteği olan ve yaygın emu desteği olan tek cihaz, usb işleri de harika PVR sharing, tek kelime ile mukemmel bir cihaz ama lütfen yukarıda yazdıklarımı dikkate alın.

not : denediğim tvler, sony 110 ekran ters projeksiyon tv
                    benq projectör
                    arçelik 72 ekran tv

ayrıca aynı sorun super cıs plus da da var

vereceğiniz dürüst (adam aldatmaya yönelik geçiştirici olmayan) ve yapıcı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

lütfen cevap bekliyorum

Yorum yap

• (adam aldatmaya yönelik geçiştirici olmayan)
                      ????????????
                      3 mesajınız var .bu mesajlarda ne yazdınızda bu kanıya vardınız..

burası hiç bir firmanın özel forumu değildir.geri vermek istiyorsanız hemen gidip iade ediniz.
                      forumlar tabiki iyi ve eleştiri içindir ama bu şekilde değil.başka forumda ayrıca burayı hiç ilgilendirmez

Yorum yap

• Arkadaşlar bende dün ( 2000 cıs süper plus )aldım ve yuv kablo arıyorum yada diğer adı compenete kablo herneyse sormak istediğim benim tv samsung slim fit tv
                        özellikleri: ( WS-32Z409P )

SLIM FIT TV

- HD READY TV
                        - HDMI BAGLANTI
                        - 100 HZ TARAMA

-DNIe (Dijital Doğal Görüntü)
                        -Kendinden 1080i çözünürlük
                        -Dijital Gürültü Giderici
                        -Nano Pigment Technology
                        -Tam 100 HZ Tarama
                        -PIP
                        -SRS TruSurround Ses Sistemi
                        -Toplam 20W Ses Çıkış Gücü
                        -Bağlantılar: HDMI, Komposite, Svideo,Komponent,2skart
                        şimdi benim bu tv nin arkasında yukardan aşağıya 5 adet çıkış var uydumda ise 3 çıkış var sorum şu nasıl bir kablo almalıyım 3-5 olanımı var yoksa 3-3 olanınımı almamgerekiyor bu gün iş çıkışı teknosadan alcam yanlış bir şey almıyayım bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum yap

• arkadaşlar sizden cevap gelene kadar ben gidip aldım kabloları teknosadan kıydım valla 45 ytl me bu akşam deneyecem durumu bildirrim sizlere şimdilik iyi akşamlar haa buarada teknosadaki çocuklarında haberi yokmuş next in super plus larda böyle bir çıkış olduğundan onlarda hemen cihazı bağlyım yayını ondan almaya kalktılar orda gördüğüm kadarıyla görüntü dehşetti sabırsızlıkla bekliyorum şimdi eve gidip kurcam

Yorum yap

• sonesmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar bende dün ( 2000 cıs süper plus )aldım ve yuv kablo arıyorum yada diğer adı compenete kablo herneyse sormak istediğim benim tv samsung slim fit tv
                            özellikleri: ( WS-32Z409P )

SLIM FIT TV

- HD READY TV
                            - HDMI BAGLANTI
                            - 100 HZ TARAMA

-DNIe (Dijital Doğal Görüntü)
                            -Kendinden 1080i çözünürlük
                            -Dijital Gürültü Giderici
                            -Nano Pigment Technology
                            -Tam 100 HZ Tarama
                            -PIP
                            -SRS TruSurround Ses Sistemi
                            -Toplam 20W Ses Çıkış Gücü
                            -Bağlantılar: HDMI, Komposite, Svideo,Komponent,2skart
                            şimdi benim bu tv nin arkasında yukardan aşağıya 5 adet çıkış var uydumda ise 3 çıkış var sorum şu nasıl bir kablo almalıyım 3-5 olanımı var yoksa 3-3 olanınımı almamgerekiyor bu gün iş çıkışı teknosadan alcam yanlış bir şey almıyayım bilgilendirirseniz sevinirim

anlaşılan yazılarımızı ya okumadınız yada olayı anlamadınız .

profi gold bir scart scart kablo ile menüden rgb yi aktif ettiniz mi iş tamam . eğer geri verebilirseniz teknosalarda philipsin de 24 gold scart scart kablosu var onunla takas edip takmanızı tavsiye ederim ...

Yorum yap

• ustralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              emredersiniz .............

bu ne küstahlık ,birde eve karpuz da getirelim olmazsa...

siz vakit geçirmeden geri verin cihazı .bizde öyle bir cins arıza ancak , arızaya benzer müşterilerde olur ve genelde de geri iade alırız. :cuara:
                              ustralı arkadaşım çok iyi cevap verdin dünden beri zor tuttum kendimi foruma gelmem melmem emir vaki konuşmalar dimi
                              ben ilk rastladım forumda bu gibi konuşmalara
                              herzaman nezaket ondan sonra bilgi alışverişi
                              saygılar forumdaşlarım

Yorum yap

• sanırım pehh arkadaşın üzerine fazla gidilmiş. goruntu cipinde bir sorun var.,

yoksa gercekten harika özelliklerle donatılmıs ve super bir fiyatla satılan bu cihazı geri vermek zorunda kalacam. üzerinde YUV desteği olan ve yaygın emu desteği olan tek cihaz, usb işleri de harika PVR sharing, tek kelime ile mukemmel bir cihaz ama lütfen yukarıda yazdıklarımı dikkate alın. adam yazısında lütfen diyor,,,,,yazılımsa düzelebilirse yapınız diyor,,,ayrıca cihazın hatası yanında iyi yönlerinide övüyor.ben bir emri vaakilik yada saygısızlık göremedim.maadem hepimiz bir aileyiz kardeşinizden su isterken her seferinde lütfen rica ederim su getirirmisniz mi diyoruz.yeri gelir denir yeri gelir su getirsene dersin.bunda arkadaşa arızalı denecek yada abartılacak bişey yok.sanırım daha yumuşak bir dille uyarılsaydı ikinci mesajında oda bukadar kırıcı yazmazdı.cihazda bende bazen sorunlarla karşılaşıyorum ve forumda paylaşıyorum.cihazda ki sorunu farkedip paylaşmakmı arızalık yoksa hatayı görüpte gözgöregöre kabullenmek mi? sizleride anlıyorum herkesin keyfine göre yazılım yapmanız mümkün değil,mecburda değilsiniz.ama madem bu forumda bizlere destek ve yardımcı oluyorsunuz istekleri bir ölçüde değerlendirmeniz gerekir diye düşünüyorum.yapmıyorsunuz demiyorum ama hayır dediğiniz zaman biraz sert oluyor.kırılanlar oluyor.olumsuz cevap verildiğinde daha anlayışlı olunması gerektiğini düşünüyorum.zaaten alınan hayı cevabı karşıdakini yeterince üzüyor.bide senin babanın uşağımı var dediğinizde,ya bide adamın babası ölmüşse...?unutmayın karşınızdaki insan nekadar terbiyesizleşirse,siz okadar efendi davranın ki terbiyesizlik eden utansın,sizi tanıyanlar sizden değil.inşallah yazdıklarım yanlış anlaşılmamıştır?çünki elimden geldiğince taraf olmamaya çalıştım.herşey hoşgörüyle hallolması dileğiyle.saygılar
                                --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                                ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                                ---------

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X