• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Boot-Modun da Yazılım atma

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın tasarım bende bugün next2000 cx super plus cihaz aldım ben usb kullanmadan rs232 kabloyla atıcam yazılım veya sof camı bu işlemleri yapmak için neler gerekli rica etsem aydınlatırmısınız
    kardeş bu editörü kullanarak yapacaksın STBLink_1.06_TR ayrıca yazılım ve softcam nasıl atılacağı fotoğraflı olarak anlatılmış forumda super plus bölümünde var.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• dostum sağol bilgiler için
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• selam arkadaslar sız cok guzel anlatmıssınız ama ben hala bahlantı kuramadım yanlız benım cıhazın onunde 0030 sonra 001e 1 yazıyo hep anlatılanlarda 001c yazcak denınıyo benım cıhaz cıs modelı bı farklılık varmı yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Yorum yap

• sakarat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          selam arkadaslar sız cok guzel anlatmıssınız ama ben hala bahlantı kuramadım yanlız benım cıhazın onunde 0030 sonra 001e 1 yazıyo hep anlatılanlarda 001c yazcak denınıyo benım cıhaz cıs modelı bı farklılık varmı yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler
          O önemli değil herşeyi birebir aramayınız 0030 u gördüğünüzde doğru yerdesiniz devam ediniz.

Buradaki resimler cx ten alınmıştır fta da resimler farklıdır mesela ama yapılan işlem aynı

Yorum yap

• bigalı kardeşime çok teşekkür ederim.dün 30 haziran yazılımını atarken nekst 2000cıs süperpulus cihazım kilitlendi.bigalı kardeşimin verdigi tarifle açtım.boot modunda yazılımı attım çok sogol.

Yorum yap

• emeğinize sağlık

Yorum yap

• Üstad çok teşekkürler.
                İyi çalışmalar.

Yorum yap

• boot modunda 30 09 07 yazılımı almıyor yardımlarınızı beklıyorum yuklu yazılımı 30 06 08

30 09 07 boottan atıncan ardından runP diye bir yazı çıkıyor.....

Yorum yap

• Arkadaslar ben USB den Programm atarken baglanti kesildi ozamandan beri o gösteriyor. Boot moduna Programm yazdirmak istedim sizin gösterdiginiz gibi. Yanliz bende 001E gösteriyor.

Yardimci olursaniz sevinirim.

Selamlar

Yorum yap

• hmy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaslar ben USB den Programm atarken baglanti kesildi ozamandan beri o gösteriyor. Boot moduna Programm yazdirmak istedim sizin gösterdiginiz gibi. Yanliz bende 001E gösteriyor.

Selamlar
                      1.mesajı iyi oku ve uygula hepsi bu kadar.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Arkadaslar ben USB den Programm atarken baglanti kesildi ozamandan beri o gösteriyor. Boot moduna Programm yazdirmak istedim sizin gösterdiginiz gibi. Yanliz bende 001E gösteriyor.

Selamlar
                        atamassan servise gönder takıldımı inat ediyor ben ile gönderemedim selamlar
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Selamlar
                          Arkadaslar öncelikler cevaplariniz icin tesekür ederim. Sonunda Bootmoduna Program atmayi basardim. Sorun Com Portundaymis. Com1 getirince oldu.

Selamlar.

Yorum yap

• Tskler ustam ellerin dert görmesin

Yorum yap

• harikasin kardes tesekurler sizlerin bilginize ihtiyacimiz var

Yorum yap

• arkadaslar bir sorum olacak bu EmuKey ne oluyor beni aydinlatirsanizz sevinirim daha cahilim ogrenmem lazim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X