• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sbcl+Wsp Tool ile Tps Seyretme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 sabahın köründe vermiş mach dosyaları burda hiç uyumuyormuyordur nedir
    gerçekten benimde dikkatimi çekti evde mi çalışıyor yoksa usta

dur biraz yatayım diyor 1 - 2 saat yatıyor ondan sonra kalkıp dur ben şu tps lerin canına okuyum diyor ve tps lerin canına okuyup işini bitiriyor tekrar yatıyor. aradan 2 -3 saat geçiyor usta usta tekrar uyanıyor rüyasında absat larla uğraşıyor kalkar kalkmaz absat ben size sormazmıyım şrf...ler diyo absat da bir güzel ipe diziyor vs vs ... gibi

ustanın hayatı böylemi geçiyor acaba

usta herşey için çok sağolun emeğiniz çok üzerimizde
    Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
    Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
    90 lık çanak Türksat
    120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

hocam

bende next 2000xcıplus var dediklerinizi aynen uyguladım yeşil yanıyor ama açmıyor bendemi bir hata var yoksa benim cihazmı yetersiz cevaplarsanız sevinirim elinize sağlık
      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bende next 2000xcıplus var dediklerinizi aynen uyguladım yeşil yanıyor ama açmıyor bendemi bir hata var yoksa benim cihazmı yetersiz cevaplarsanız sevinirim elinize sağlık
        Arkadaşım http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996 tps 24.04.07 dosyasının içindeki tps.fns ve v_tps dosyalarını , sbcl TPS OK dosyasının içindeki plugins klasörünün içine iki dosyayıda ayrı ayrı kes yapıştır tekrar dene okey.

Yorum yap

teşekkür turhan66

ok tamamdır turhan arkadaşım teşekkürler

Yorum yap

hocam büyüksün

teşekkürler mach hocam sonunda turhan arkadaşın yardımıyla bende becerdim

Yorum yap

Herkese Merhaba;
              tps.fns ve v_tps dosyalarının tam yeri neresidir Yardımcı olursanız sevinirim. Softcamlar gibi yeri belli mi?
              İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

XXL kanallarını açamıyorum. Emu kapalı olmasına rağmen. Ayrıca TPS ler ise çok sık aralıklar la gidiyo ve geliyor

Yorum yap

sistem çöktümü .bilgilendirebilirmisiniz

Yorum yap

Sevgİlİ Mach1 Hocam Acaba Sana Zahmet Olmazsa Şunu Bİ Resİmlİ Anlatim Olarak Anlata Bİlİrmİsİn Acaba Nede Olsa Sen Bİ Hoca Olarak Bunu Bİze Çok Görmezsin Umarim.. ÇÜnkÜ Şahsim Olarak Vede Mesajlari OkuĞum Kadariyla Çok Kii bunu Yapamiyor Sİzden Rİca Etsek BUnu Bİ Resİmlİ Anlatsaniz Hanİ ???

Yorum yap

azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sevgİlİ Mach1 Hocam Acaba Sana Zahmet Olmazsa Şunu Bİ Resİmlİ Anlatim Olarak Anlata Bİlİrmİsİn Acaba Nede Olsa Sen Bİ Hoca Olarak Bunu Bİze Çok Görmezsin Umarim.. ÇÜnkÜ Şahsim Olarak Vede Mesajlari OkuĞum Kadariyla Çok Kii bunu Yapamiyor Sİzden Rİca Etsek BUnu Bİ Resİmlİ Anlatsaniz Hanİ ???
                      19.mesaja bakarsan gerekli açıklama var.programların nasıl çalıştıgı açıklaması
                      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

sevgili mach hocam acabanormal bu tv kartları için oluşturulan dvb kart pluginleri eklersek çalışırmı gene hocam saygılar cevabınızı bekliyorum

Yorum yap

[4/25/2007 00:30:24] SBCL - TPS-AU Finished.
                          [4/25/2007 00:30:32] SBCL - tps keys (size=6832 B) loaded.
                          [4/25/2007 00:30:32] SBCL - Your tps keys file expired on 462D74CC : 4/24/2007 03:09:00 GMT - 4/24/2007 06:09:00 local ! Look for the new one!
                          [4/25/2007 00:30:32] SBCL - TPS-AU started. Plz wait a minute...
                          [4/25/2007 00:30:35] SBCL - This pid is empty. Please try Frequency->10873
                          [4/25/2007 00:30:35] SBCL - TPS-AU Finished.

ben deki mesaj bu emu kapalı, wsp de yeşil yanıyor. ama günlükte socket eror yazıyor...

Yorum yap

Herkese Merhaba;
                            tps.fns ve v_tps dosyalarının tam yeri neresidir Yardımcı olursanız sevinirim. Softcamlar gibi yeri belli mi?
                            Aynısını daha öncede yazdım. Bi el atarsanız sevinirim.
                            İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

arşimed Nickli Üyeden Alıntı
                              Herkese Merhaba;
                              mach1 hoca burda vermiş ama olurmu bilmiyorumdiger sordugunda 1 nolu mesaja bak http://www.mach1digital.com/mach1for...492#post199492

Yorum yap

arşimed Nickli Üyeden Alıntı
                                Herkese Merhaba;
                                Arkadaşım http://www.mach1digital.com/mach1for...0&d=1177471600 dosyasını aç içinde istediğin dosyalar mevcuttur.Bu dosyaları sbcl TPS OK dosyasını içindeki plugins dosyasını içine kes yapıştır....Tekrar dene okey.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X