• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    m1ali gardas...." türksattı sadece ayarlayıp bu karın agrısı keylerden kurtulmak" deyerek tam neyi kast etmisin?
    Merhabalar,
    Sayın Akinci1,
    Sayın M1ali dostumuz artık EMU'nün bir işe yaramayacağına dair kanısını ortaya koyuyor. Ama Ben aynı fikri ne yazık ki paylaşmamakdayım. Yani eğer biraz sabredersek, Bence bu olumsuzluklara bir çözüm duayen dostlarımız tarafından mutlaka ortaya konulacaktır.
    Saygılarımla.
    "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• @Erdem TERZİ arkadaşım,
      Son şifrelemelerden sonra ileriye yönelik beklentilerim azaldı.
      Öncelikle herkese içten,samimi ve doğru cevaplar verdiğin için teşekkür etmek
      istiyorum.Ustalarımızdan sonra sizin gibi değerli insanları burada görmek çok
      güzel. Umarım umut dolu mesajlarınız gerçekleşir.Olsa da, olmasa da size ve
      ustalarımıza şimdiye kadar verdikleri hizmetten dolayı en içten sevgilerimi sunuyorum.Saygılarımla...

Yorum yap

• --> DCW

-MTV BASE FRANCE Hotbird 13°E 11034-V-27500

Yorum yap

• dino30 Nickli Üyeden Alıntı
          @Erdem TERZİ arkadaşım,
          Son şifrelemelerden sonra ileriye yönelik beklentilerim azaldı.
          Öncelikle herkese içten,samimi ve doğru cevaplar verdiğin için teşekkür etmek
          istiyorum.Ustalarımızdan sonra sizin gibi değerli insanları burada görmek çok
          güzel. Umarım umut dolu mesajlarınız gerçekleşir.Olsa da, olmasa da size ve
          ustalarımıza şimdiye kadar verdikleri hizmetten dolayı en içten sevgilerimi sunuyorum.Saygılarımla...
          Merhabalar,
          Sayın Dino30 Bey,
          Nezaketiniz ve inceliğiniz için Size çok teşekkür ederim. Komplimanlarınız Beni epey mutlu etti, sağolun! Amacım, bir düzey çerçevesinde nacizane bildiklerimi aktararak yardımcı olabilmek. Tabiki kesinlikle forumumuz da bulunan duayenlerimiz kadar asla olamam. Bir çok forumdan gözlemlediğim kadarıyla, buradaki duayenlerimiz, idealistçe bu işe ciddi zamanlarını ayırmışlar!!!!
          Gelelim şifreleme konusundaki sözkonusu olan olumsuz beklentilerinize. Bir çok forumlardan okuduğum kadarıyla, belirli dönemlerde yayıncı kuruluşlar işi sıkı tutup, şifreleme olayını güçleştirmişler. Belirli bir süre bu ilgili paketler çözülememiş. Sonra insanoğlu bunları çözmüş ve illegal izlenebilir kılmış. Zaten şifrelerde kul yapısı değil midir?! Kaldı ki kimi zaman paketlere ait ilgili yayıncı kuruluş reklam olması için kendisi şifreleri sızdırmış. Yani Bence merak etmeyin ve sabredin, mutlaka duayenlerimiz bu işe bir çözüm bulacaklardır.
          Bilgilerinize sunarım.
          Saygılarımla.
          "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Bu âlemde şifre kırılması olayı yoktur. Özellikle büyük platformlar için söz konusu bile olamaz. Bilmem kaç milyon dolar yatırdıkları şifreleme sistemleri öyle çocuk oyuncağı falan da değildir. Olay şu: Yayıncı kuruluş yeni geçtiği şifreleme sistemindeki maliyetini finanse edecek kadar aboneye ulaştıktan sonra, sistemin çözümünü anlaştığı bir veya birkaç uydu alıcısı üreten firmaya satar. O firmalar da benim şu modelim filan sistemi çözüyor diyerek makinelerini pazarlamaya başlarlar. Forumlardaki ustalara da iş bu saatten sonra düşer. Zaten ortalıkta gezinmeye başlayan çözüm, forumca desteklenen marka ve modeller için adapte yazılımlara dönüştürülür. Nagra 3’ün çözümü, yayın kuruluşları tarafından piyasaya verilmediği sürece bir yerlerden umutla bir şey beklemek ayakta rüya görmek olur. Bu âlemde sistemin nasıl döndüğünü bilir, daha gerçekçi olursak daha az hayal kırıklığına uğrarız. Saygılarımla…

Yorum yap

• sagol ocam

Yorum yap

• Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bu âlemde şifre kırılması olayı yoktur. Özellikle büyük platformlar için söz konusu bile olamaz. Bilmem kaç milyon dolar yatırdıkları şifreleme sistemleri öyle çocuk oyuncağı falan da değildir. Olay şu: Yayıncı kuruluş yeni geçtiği şifreleme sistemindeki maliyetini finanse edecek kadar aboneye ulaştıktan sonra, sistemin çözümünü anlaştığı bir veya birkaç uydu alıcısı üreten firmaya satar. O firmalar da benim şu modelim filan sistemi çözüyor diyerek makinelerini pazarlamaya başlarlar. Forumlardaki ustalara da iş bu saatten sonra düşer. Zaten ortalıkta gezinmeye başlayan çözüm, forumca desteklenen marka ve modeller için adapte yazılımlara dönüştürülür. Nagra 3’ün çözümü, yayın kuruluşları tarafından piyasaya verilmediği sürece bir yerlerden umutla bir şey beklemek ayakta rüya görmek olur. Bu âlemde sistemin nasıl döndüğünü bilir, daha gerçekçi olursak daha az hayal kırıklığına uğrarız. Saygılarımla…
                Merhabalar,
                Sayın Bilgiç,
                Açıklayıcı bilgileriniz için kendi adıma teşekkür ederim. Fakat sakin olarak olayı aktarmanız daha şık olurdu. Sizin anlatımınız sonuçunda da kanallar izlenebilir duruma geliyor öyle veya böyle. Önemli olan bu değil midir?
                Saygılarımla.

Yorum yap

• Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu âlemde şifre kırılması olayı yoktur. Özellikle büyük platformlar için söz konusu bile olamaz. Bilmem kaç milyon dolar yatırdıkları şifreleme sistemleri öyle çocuk oyuncağı falan da değildir. Olay şu: Yayıncı kuruluş yeni geçtiği şifreleme sistemindeki maliyetini finanse edecek kadar aboneye ulaştıktan sonra, sistemin çözümünü anlaştığı bir veya birkaç uydu alıcısı üreten firmaya satar. O firmalar da benim şu modelim filan sistemi çözüyor diyerek makinelerini pazarlamaya başlarlar. Forumlardaki ustalara da iş bu saatten sonra düşer. Zaten ortalıkta gezinmeye başlayan çözüm, forumca desteklenen marka ve modeller için adapte yazılımlara dönüştürülür. Nagra 3’ün çözümü, yayın kuruluşları tarafından piyasaya verilmediği sürece bir yerlerden umutla bir şey beklemek ayakta rüya görmek olur. Bu âlemde sistemin nasıl döndüğünü bilir, daha gerçekçi olursak daha az hayal kırıklığına uğrarız. Saygılarımla…
                  sayın bilgiç sen çok çoçuk hikayesi okumuşsun sen öyle avun, bu bir emek işi hiçbir uydu alıcısı ben şunu çözüyorum diye satılmıyor senin bildiğin varmı öyle satılan, insanların emeklerine saygı göster, uydu alırken kimse k.e.y göncellemesi garantisinde satmaz biz burada yazılanlar eğitim amaçlıdır.kimsenin kanalını çözmüyoruz. seni kırmak için yazmıyorum ama işine gelmiyorsa bu radan bir beklenti yapma saygılar bilmem anlatabildim mi?
                  next machina 3d

Yorum yap

• arkadaşlar bırakın acık olanları izliyelim su an hangileri acık bilgiler paylaşılsınn

Yorum yap

• terona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar bırakın acık olanları izliyelim su an hangileri acık bilgiler paylaşılsınn
                      - Animal Planet
                      - AXN
                      - AXN Sci-Fi
                      - AXN Crime
                      - BBC CBeebies
                      - BBC Entertainment
                      - BBC Knowledge
                      - BBC Lifestyle
                      - Boomerang
                      - Cinemax
                      - Cinemax 2
                      - Discovery
                      - Discovery Science
                      - Discovery World
                      - Dla Abonentów
                      - E! Polska
                      - ESPN Classic
                      - Eurosport PL
                      - Eurosport 2 PL
                      - Extreme Sports
                      - Fox Life
                      - HBO
                      - HBO 2
                      - HBO Comedy
                      - Jetix
                      - Jetix Play
                      - Kino Polska
                      - MTV Polska
                      - Playboy TV
                      - Polsat Sport
                      - Polsat Sport Extra
                      - Travel
                      - TV1000
                      - VH1 Polska
                      - Wedding TV
                      - Zone Club
                      - Zone Europa
                      - Zone Reality
                      - Zone Romantica
                      Not: Alıntı, Sayın Ekurel Bey'in kendi forumundan ve kendi yazısından yapılmıştır.

Merhabalar,
                      Sayın Terona,
                      Yukarıda belirttiğim, alıntısını yapmış olduğum Polsat paketinde bulunan kanallar artık nagra 3 şifreleme sistemine geçtikleri için izlenemiyor olup geriye kalan Polsat paketindeki kanallar izlenebilmektedir. Ayrıca bu topiğin 1 nolu mesajında en son güncel olarak softcam'leri verilen kanallar izlenebiliniyor.
                      Birde Sayın M1ali Beyin dediklerine katıldığımı belirtmeyi isterim.
                      Bilgilerinize sunarım.
                      Saygılarımla.

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Not: Alıntı, Sayın Ekurel Bey'in kendi forumundan ve kendi yazısından yapılmıştır.

Merhabalar,
                        Sayın Terona,
                        Yukarıda belirttiğim, alıntısını yapmış olduğum Polsat paketinde bulunan kanallar artık nagra 3 şifreleme sistemine geçtikleri için izlenemiyor olup geriye kalan Polsat paketindeki kanallar izlenebilmektedir. Ayrıca bu topiğin 1 nolu mesajında en son güncel olarak softcam'leri verilen kanallar izlenebiliniyor.
                        Birde Sayın M1ali Beyin dediklerine katıldığımı belirtmeyi isterim.
                        Bilgilerinize sunarım.
                        Saygılarımla.
                        selam dostum sizin mesajlarınıza hayranım uslubunuz ve açıklamalarınız gayet güzel ben inanıyorumki forum dostlarıda aynı fikirdeler ve sizin bu forumdaki paylaşımınızdanda insanlara güven veriyorsunuz sizi kutluyorum.
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın bilgiç sen çok çoçuk hikayesi okumuşsun sen öyle avun, bu bir emek işi hiçbir uydu alıcısı ben şunu çözüyorum diye satılmıyor senin bildiğin varmı öyle satılan, insanların emeklerine saygı göster, uydu alırken kimse k.e.y göncellemesi garantisinde satmaz biz burada yazılanlar eğitim amaçlıdır.kimsenin kanalını çözmüyoruz. seni kırmak için yazmıyorum ama işine gelmiyorsa bu radan bir beklenti yapma saygılar bilmem anlatabildim mi?
                          Sayın m1ali, siz benim yazılarımı değil, Sayın Erdem Terzi'nin yazılarını okuyun. Sizin benden öğrenebileceğiniz bir şey yok, ama Sayın Erdem Terzi'den forumda muhataba nasıl hitap ediliri öğrenebilirsiniz en azından. Saygılarımla...

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            selam dostum sizin mesajlarınıza hayranım uslubunuz ve açıklamalarınız gayet güzel ben inanıyorumki forum dostlarıda aynı fikirdeler ve sizin bu forumdaki paylaşımınızdanda insanlara güven veriyorsunuz sizi kutluyorum.
                            Merhabalar,
                            Sayın Yenisayfa Bey,
                            Komplimanınız ve inceliğiniz için Size çok teşekkür ederim. Eğer amacım olan bir düzeyi yakalayabilmiş isem ve bunuda Siz forum dostlarım ile paylaşabiliyor isem ne mutlu Bana. Fakat bilgilerim kırıntı tanesi ölçüsündedir ve bunları Sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Esasında Forumumuzda bu işi çok iyi bilen Duayenlerimiz var ve Ben bu fırsatla onlara teşekkür etmeyi isterim, çünkü; Onlar idealistçe bu işi yapıyorlar ve Bizlerde oldukça faydalanıyoruz.
                            Sevgilerimle.

Yorum yap

• Merhabalar,
                              Sevgili Bilgiç Bey ve Sevgili M1ali Bey,
                              Amacım iyiniyetle ve bir düzey yaratarak birşeyleri paylaşmak. Asla kimselere birşeyleri öğretmek amacım değil. İnacım odur ki hepimiz belirli bir düzeye gelmiş insanlarız. Bu açıklamayı sadece yanlış anlaşılmamak için yapmak istedim. Yani amacım sadece iyiniyetli hareket etmek.
                              Ayrıca Sevgili Bilgiç Bey, dolaylı olarak yapmış olduğunuz kompliman için Size teşekkür ederim, sağolun.
                              Bilgilerinize sunarım.
                              Sevgilerimle.

Yorum yap

• bu sotcamı nerec serisine tabiliyormuyuz super pulus nerec

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X