• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ustalar yardım lütfen, next 2000 cıs super plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ustalar yardım lütfen, next 2000 cıs super plus

next 2000 cıs super plus usb li
    cihazımın ekranında cizgiler var, cihaz acılmıyor, ne yapmam lazım, yeni yazılım yüklesem sorun gidermi, yardım lütfen

yuv cıkışı mı kullanıorsun şuan?

Yorum yap

cihazında kanal yok demektir otomatik tarama yap düzelir

Yorum yap

february Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cihazımın ekranında cizgiler var, cihaz acılmıyor, ne yapmam lazım, yeni yazılım yüklesem sorun gidermi, yardım lütfen
        ne yaparken cihazında çizgi oluştuğunu açık ve net yazki bilen arkadaşlarımız yardım etsin :toplu:

Yorum yap

kardeş cevap at ki yardım edelim.
          sandığım şey ise benim de başıma gelmişti.
          anlatırız hallolur hemen.

Yorum yap

kumandadan uydu seçimi tuşuna bas ve turksatı seç hallorur sanırım

Yorum yap

next 2000-cıs süper plus usb li

bende devardı o sorun ekranda ince cizgiler vardı yetkilis ervisin götürdüm cihazı fabrika ayarlarına dönüp sonra da kanaları yeniden tarattı sorun kalmadı dostum bilginize...

Yorum yap

yuv çıkışı kullanıyorum, tv ekranına sinyal gitmiyor, sadece ekranda sıralı kat kat çizgiler var, menü ekranı görünmeden fabrika ayarlarına nasıl dönebilirim, akşam rs232 den yazılımı güncellemeyi düşünüyorum, umarım düzelir, önerisi olan varsa yazsın ustalarım

Yorum yap

yuv çıkışı kullanıyorum, tv ekranına sinyal gitmiyor, sadece ekranda sıralı kat kat çizgiler var, menü ekranı görünmeden fabrika ayarlarına nasıl dönebilirim, akşam rs232 den yazılımı güncellemeyi düşünüyorum, umarım düzelir, önerisi olan varsa yazsın ustalarım
                  yaaa dostum dedimya uydunu tv tak tv ekranında dil seçeneklerini göreceksin oradan davam diyosun ve uydu seçimine geliyosun türksat uydusunu seç kaydet tarat ok

Yorum yap

endişelecek bişey yok. anlamıştım ztn yuv kullandığını.şimdi şunu bi hatırla yuv bağlantısını aktif etmek için hatırlarsan menuden ayarlardan yuv cıkışı açık yaptın. çünkü burası önceden yapalıydı.yani fabrika ayarlarında bu menu kapalı olarak set edilmiş.şimdi sen yazılım güncelledin ve makinan fabrika ayarlarına geri döndü versiyonu yükseltti ve yuv cıkışı kapandı otomatik olarak.o yüzden yuv a sinyal gitmio sende endişelendin. bağla scartını devam et.
                    scart veya rgb kablosuyla tv ile receiverı birbirine bağla. receiveri aç. göreceksin ki hiçbir problem yok aslında. tabi bütün kanalları yeniden taratman lazım.tabi önce çanak ayarından uydularını ve diseqlerini seç. sonra otomatik taramanı yap. sonra güzel güzel listeni yap. görüntü ayarlarından da yuv cıkışını aç.ister ilk önce aç.tvden yuv kanalına geç taratmalarını yap,ister en son yap.sana kalmış.
                    ben de yuv kullanıorum lcdimde. bana da aynısı olmuştu bi kere. oyüzden tüm yazılım güncelleme işlemlerinde önce scart veya rgb üzerinden bağlan tv ye ondan sonra işlemlerini yap ve en son herşeyin bitince receiverdan yuv u aç.tv den yuv a geç super plusının keyfini cıkar.

Yorum yap

yaaa dostum dedimya uydunu tv tak tv ekranında dil seçeneklerini göreceksin oradan davam diyosun ve uydu seçimine geliyosun türksat uydusunu seç kaydet tarat ok

cihaz ekranında çizgiler var, tv ekranına sinyal gitmiyor, menü tv ekranında görünmüyor, tv de sinyal yok uyarısı yazıyor, dil seçeneği filan görünmüyor ustam (tv LG 42LC2R)

Yorum yap

ya sen benim yazımı okusana birader. gerildin , beni de gerdin.
                        basit bişey bu. bakma başkasına.yarım yamalak yardım olmaz. oku benimkini anlamadığın varsa geri dönersin. bana

Yorum yap

teşekkürler sarvenn kardeş, önerilileri denedikten sonra sorunun gidip gitmediğini bildirecem, akşam deniycem, umarım hallolur, cihazın garantisi var, yoksa servis yolu gözükür

Yorum yap

cevap veren herkese teşekkürler, akşam önerileri deneyeceğim, sonucu yazarım

Yorum yap

yok merak etme.dediğimi yap kesin %100 olur.
                              cihazın açılıo sorunsuz. sorun yuv a sinyal gitmemesi. onun sebebi de yuv un fabrika ayarlarına dönen cihazlarda kapalı olması ve yeniden açılması gerektiğidir.
                              yapamazsan bana özelden vs. geri dön. servise gerek kalmadan hallederiz . mağdur olma.
                              bana da aynısı olmuştu tamamen.
                              düşündüm taşındım aklıma geldi bu. hallettim. sonra cok güldüm nası aklıma gelmez bu diye.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X