• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

1 kilogramlık notebook...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 1 kilogramlık notebook...

LG Electronics, Red Dot 2006 Tasarım Ödülü'nü kazanan ve sadece 1 kilogram ağırlığındaki dizüstü bilgisayarı TX Express modelini Türkiye'de satışa sundu.

Performansıyla da ultra taşınabilir bir eğlence merkezi olarak tanımlanan TX Express'in Türkiye'deki dağıtımı Boğaziçi Bilgisayar tarafından yapılıyor.

TX Express'te Intel ULV 1.3 GHZ işlemci, 12.1 inç parlak TFT ekran, 512 MB RAM, 60 GB'lık hafıza kapasitesi ve harici süper multidrive DVD yazıcı bulunuyor.

Boğaziçi Bilgisayar tarafından son kullanıcıya ulaştırılan TX Express, Türkiye'de 2 bin 199 USD + KDV fiyatıyla satışa sunuldu.

TX Express

İşlemci: Intel ULV 1.3 GHz (773), 400MHz FSB, Express
    Ekran: 12.1 inç WXGA FB TFT 1280x800
    RAM: 512MB DDR2 533MHz
    HDD: 60 GB
    Ekran kartı: Nvidia GeForce Go 7400 64 MB
    Genişleme yuvaları: Bluetooth, 3xUSB, 802.11 bg WiFi kablosuz arabirim, LAN, Card Reader 5-1, VGA, RJ11, RJ45, Mic-in, Line-in, S/PDIF
    Optik sürücü : External Super Multi DVD± RW, DVD-RAM optik sürücü
    Audio: SRS TruSurround XT, SRS WOW XT, 5.1CH Dolby Digital, XTS Pro, 24bit HD
    İşletim sistemi: Microsoft Windows XP Home
    Boyutlar: 293 x 203 x 23 milimetre
    Pil: Lityumiyon 3 cell
    Klavye: Q Turkçe 82 tuşlu klavye
    Ağırlık: 1.07 kilogram
    BU KATEGORİDE ÇOK OKUNANLAR

Alıntıdır...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)
Hazırlanıyor...
X