• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eline saglık

Yorum yap

• bilgisyarın com port ayrların bak biosten ****

Yorum yap

• yeni yazılımın ne farkı var,araştırdım bulamadım

Yorum yap

• karakartal52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Emeğiniz için teşekkürler. Cihazım next 2000 YE CI Plus son vermiş olduğunuz yazılımı yüklüyorum ama cihaz doğru bir şekilde yüklendiği halde hiçbir değişiklik olmuyor (canallar gitmiyor cihaz resetlenmiyor ) normalde yazlımdan sonra tekrar dil seçip kanal tarayacak pozisyona gelmesi gerekmiyor mu
          Arkadaşım, Bu yazılımla sadece TPS AU düzeltildiğinden dolayı (alt yapı değişmediğinden) kanallar gitmez ve tekrar tarama yapmaya gerek kalmaz.

Yorum yap

• h.er2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yeni yazılımın ne farkı var,araştırdım bulamadım
            tps auto dostum bu fark yeterlimi

Yorum yap

• ustalar emeğinize ve ellerinize sağlık sağ olun var olun aklın yolu birdir
              :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

• Elinize ve emeğinize sağlık
                ı
                150cm desat parabol çanak mot. 34 uydu,150cm parabol baff çanak 32 uydu , 2adet beyaz SHARP lnb,2adet 90cm parabol çanak,siyah SHARP,2adet ofset 90 cm çanak 5li aparat*1adet 120cm ofset,grundıg lnb
                CİHAZLAR=BAFF6000CI TWİN ıbm--BAFF mxplus-STARSAT 220cı--NEXT 2000 DPCIS süper plus --SUNNY 7011cı c.board--GOLDMASTER 9400 vcı-BAFF 2000 FULL DH- ATLANTA HD BOX TUŞLU-SKYTECH 12010 FULL HD LINUX-STARCOM 1005 FULL HD

Yorum yap

• teşekkürler dostum

Yorum yap

• Elinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

• hocam teşekor lar .

Yorum yap

• saol

Yorum yap

• emeği geçenlerin akıl sağliğını allah korusun cok teşekkürler

Yorum yap

• teşekkurler hocam elerıne saglık

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı
                              tps auto dostum bu fark yeterlimi
                              bendeki cihaz zaten auto yapıyor farkı nedir onu sormuştum

Yorum yap

• Son yazılımı Next 2000 XCI Plus uydu alıcısına yüklememe rağmen TPS auto yapabilmek için kumandadan yeşil tuşa basıyorum ve ardından "Tuner Lock Fail" uyarısı alıyorum. Bunun nedenini bilen ya da çözümünü bilen varsa yardım rica ediyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X