• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ve Beklenen Süper Program Geldi....Spidershare

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [QUOTE=efekentli361;322379]
    atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    server bilgilerini doğru olarak giriyormusun,des *** ikişer aralıklı boşluk bırakarak girmen gerek pc den bağlandığın com 1-2 doğru mu ? bu kadar kısa sürede seni atıyırsa server çok yoğun olabilir

wsp ile bağlanabiliyorum.hiç sorun yok.deskeyleri de 01020304......diye giriyorum.

benim pc com2 den bağlanıyor.cihazıma yazılımı ,******* com2 den atıyorum.
    devamlı yeşil olmuyor göstergeler.opene tıkladığımda kısa bir süre close yazıp tekrar open yazıyor.......
    Efekentli ; deskeyleri 01 bir aralık 02 bir aralık 03 şeklinde yazacak olursan problemin ortadan kalkar.ben o sıkıntıyı böyle aşmıştım kolay gelsin.
    BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

• atlasgold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      server bilgilerini doğru olarak giriyormusun,des *** ikişer aralıklı boşluk bırakarak girmen gerek pc den bağlandığın com 1-2 doğru mu ? bu kadar kısa sürede seni atıyırsa server çok yoğun olabilir

bu program sadece pc ile com dab bağlanrak sharing yapmak için kullanılmakta
      ethernet bağlantılı cihazlarda kullanılan progam değil ....
      PC ile COM bağlantısı yapıldığı takdirde Realtime update olacak mı ? Nasıl ?
      Eğer sizce de uygunsa Pm görüşebilir miyiz ?
      Selamlar
      DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
      KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

• [QUOTE=hayaliisim;322380]
        efekentli361 Nickli Üyeden Alıntı

Efekentli ; deskeyleri 01 bir aralık 02 bir aralık 03 şeklinde yazacak olursan problemin ortadan kalkar.ben o sıkıntıyı böyle aşmıştım kolay gelsin.
        teşekkürler hayaliisim;sorunum çözüldü.

Yorum yap

• server adı şifre onları nerden bulacaz detaylı anlatırmısın

tşkler

Yorum yap

• dostum yüklemeyi yaptım SpiderShare_1.0.20 exe sini indirdim ama çalışmıyor bunu nasıl çalıştırmayı başaracam yardımcı olursan sevinirim bu arada program içinde teşekkürler

Yorum yap

• memolii27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dostum yüklemeyi yaptım SpiderShare_1.0.20 exe sini indirdim ama çalışmıyor bunu nasıl çalıştırmayı başaracam yardımcı olursan sevinirim bu arada program içinde teşekkürler
              nasıl çalışmıyor ne gibi hata variyor ?

Yorum yap

• arkadaslar ye_2000cı plus ta kulnanabilirmiyim lütfen yardım
                :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

• arkadaşlar bu spidershare'yi next x cıs plus serisinde kullanılabiliyormu bir arkadaş var servere üye olacak sormamı istedi sevgiler.

Yorum yap

• asiasi3535. Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaslar ye_2000cı plus ta kulnanabilirmiyim lütfen yardım
                    cesurcocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar bu spidershare'yi next x cıs plus serisinde kullanılabiliyormu bir arkadaş var servere üye olacak sormamı istedi sevgiler.
                    tabii kullanabilirsiniz en sorunsuz ve pc yi yormadan çalışan mükmmel bir newcamd server paylaşım programı....

Yorum yap

• arkadaşlar ben bu programı kuramadım bana yardımcı olurmusunuz ? sayfa birdeki naıl açarım acaba

Yorum yap

• vegassa43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar ben bu programı kuramadım bana yardımcı olurmusunuz ? sayfa birdeki naıl açarım acaba
                        sayfa birdeki dosyayı indireceksin ,zipten çıkatırken san şifre soracak '' atlas '' yazacaksın küçük harfle tamam dediğinde dosya açılacak ve içinde SpiderShare_1.0.20 yazan ikona çift tıklıcaksın ekranın sağ alt köşesine saatin yanına yerleşecek bu ikona mausla sağ tık yaptığında show window yazısı çıkacak bunada sol tıklayacaksın ekrana tam boy olarak açılacak ve ondan sonra ilk sayfada geniş ve resimli anlattığım şekilde gerekli server bilgilerini girip programı çaılştıracaksın.....

Yorum yap

• atlasgold çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için am benim bir sorum daha var yardımcı olursan sevinirim CHID değerlerini nasıl öğrenebilirim kanalın üzerine gelince nereye bakacağım?

Yorum yap

• vegassa43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            atlasgold çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için am benim bir sorum daha var yardımcı olursan sevinirim CHID değerlerini nasıl öğrenebilirim kanalın üzerine gelince nereye bakacağım?
                            chid değeri eğer serverinde irdeto yayın varsa ;

HSIC menüsünden eğer varsa ilk önce irdeto yayınları hangi identten geliyorsa 604-606-628 hangisi ise çentikle kolaylık olur yoksa da varsa bunları aşağıdaki dediklerimi yapman gerek;
                            OPTION bölümün-de İRDETO kanalları için hangi serveri (1-14 arası) ayırdı isen İRDETO Chids bölümünden server numarasını seç ve enable çentikle CAİD bölümünde 0604 yazar bu değil de 606 yada 628 ise bunu elle düzelt ve altta
                            Auto Detect seçeneğini tıkla ve İRDETO kanalların üzerine gel 5-10 sn gibi zamanda açılacak ilk açıln kanaldan sonra diğerlerinin üzerine de sırayla bekle açılana kadar hepsi açıldığında program kanallara ait chidleri kendi autı olarak bulacak ve hafızasına yazacak açılmış kanalların üzerine ikinci defa geldiğnde hiç beklemeden açılacak ..haaa birden fazla İRDETO PAKET varsa herbiri için bu söylediğinm olayı ayrı ayrı uygulaman gerek (CHİDLERİ elle not almana gerek yok autı yapmış olacak)kolay gelsin.

Yorum yap

• çok teşekkür ederim atlasgold

Yorum yap

• abi çok güzel çalışıyor eline sağlık ama tvden açamadım hala şöyle bir hata veriyor EKHO Received ve sendig ECHO acaba recever da mı bir sorun var

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X