• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VTİ 9.0.3 Tandberg Backup Medcezir75

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VTİ 9.0.3 Tandberg Backup Medcezir75

Arkadaşlar backuplara devam edelim...
    Backup meoboot'tan alınmıştır..Backupta neler var..
    Gereken eklentiler var, isteğinize göre ekleme çıkarma yapabilirseniz, ben sadece gerekli olanları kurdum, cihazın flashı şişmesin seri çalışsın diye..
    Multiquickbutton eklentisiyle kumanda yön tuşlarını değiştiridim, isteyenler yine bu eklentiyle dilediği tuşa istediği görevi atayabilir..
    Renkli tuşlara görev atadım:
    Yeşil Tuş: Eklentiler Listesi
    Sarı Tuş: Camd Manager
    Mavi: VTI Tablosu
    Arayüz; maxHD
    Camdmenager 7.0 kuruldu, Asepsus78 ustanın eline sağlık
    Server dosyalarınızı gerekli yerlere göndermeniz yeterli, Tandberg kanalları hem Ncam hemde Oscam 11273'te sorunsuz açılıyor,
    powervu kanalları da sorunsuz ama astra 4.8 için key güncellemesi gerekli..
    Arkadaşlar keyifli seyirler dilerim, vakit bulursam diğer imajlarada backup yapmaya çalışacağım...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    İndirme Linki;http://s9.dosya.tc/server/xt6x33/vti_9.3.zip.html

Eline sağlık
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Saol medcezir dostum hadi bakalım zaman ve ruhun halen genç kolay gelsin.. kay:

Yorum yap

Teşekkürler dostlar...kay:kay:

Yorum yap

teşekkür ederim.elinize sağlık şimdi yüklüyorum.nice bayramlara

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Saol medcezir dostum hadi bakalım zaman ve ruhun halen genç kolay gelsin.. kay:
            Aynen öyle..Dahası bacup hazırlamaya başlayınca "Coştum yine dalgalanıyorum ben,yeni yeni sevdalanıyorum ben!diye yanık sesli türküsünü bile duyuyorum.Allah güç versin,usanç vermesin!..Sevgiler,saygılar...:byeeee::byeeee:.."

Yorum yap

Medcezir dost iyi akşamlar!...VTI-9.0.3 bacupunu da UNO multibootuna kurdum.Sorunsuz,teşekkürler.Bir de baktım içinde 5-6 adet skin var.Ama hiç birinde Hava durumu iconları gözükmüyor...Skin dediğin işlevliyse çok olmasında sakınca yok.Ama bu VTI olunca fazla bir şey yüklenmiyor.Weather Plugin yükledim,ama yüklenmedi.Bunun üzerine eklentilerden Kraven Ful HD skini indirdim.Ayarlarını yapıp cihazı restart gui yaptım.İmace kilitlendi..
              Sadece default skin ve Attile HD skini bırakıp diğerlerini sildim.Sanki derin dondurucuya girip çıkmış gibi çözülmedi vesselam.Flashtaki menüye dönüp uğraşmayı ev halkı yattıktan sonraki saatlere bıraktım.
              Keşke,diyorum 5-6 tane skin yükleneceğine havadurumu iconlarını da görebileceğimiz bir skin yüklenseydi,daha pratik olmaz mıydı? Gerçi Atille skinde bu olanak var.Ama ben de onu sevemedim gitti.Artık yağmur mevsimine girdik.Ekrana gözatmadan sokağa çıkamıyoruz.Aklınızda olsun.Tekrar ellerinize sağlık dost.Haa şunu da unutma! Elimden iş gelmez ama çenemin yayları henüz sağlamdır...:yazyaz::byeeee::byeeee:

Yorum yap

Özür diliyorum..

Medcezir dost bacup skinleri hakkındaki temelsiz yazılarımdan dolayı önce sizden sonra da tüm forumdaşlarımdan Özür dilerim.Ben de şeytana(!) uydum,Allah affetsin!...

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Özür diliyorum..

Medcezir dost bacup skinleri hakkındaki temelsiz yazılarımdan dolayı önce sizden sonra da tüm forumdaşlarımdan Özür dilerim.Ben de şeytana(!) uydum,Allah affetsin!...
                  :byeeee::byeeee:

Yorum yap

sifre yi bilen varmi ben flash xp ile giremedim
                    tesekurler backup için

Yorum yap

YILDOO Nickli Üyeden Alıntı
                      sifre yi bilen varmi ben flash xp ile giremedim
                      tesekurler backup için
                      Kullanıcı adı:root

Şifre :vuplus olarak deneyiniz. Başarılar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X