• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 süper plus usb li seriii

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 süper plus usb li seriii

next 2000 serisine usb den softcam güncellemek istedigimde bazı softcam ları yüklüyor örnegin nebu tv nin softcam da hata veriyor bilinmeyen cas anahtarı diye neden olabilir acaba boyutundan mı?
    NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
    atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Forumda verilenleri kullan çalışır hepsi...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam uzman arkadasımın verdigi softcamı 12.02.06 yüklerken yine aynı hatayı verdi.
      NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
      atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

Benimkini dene o zaman yada tasarımı...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

hata vermesi sizden kaynaklanabilir zaten softcamler mach1 in softcami

Yorum yap

Tüm keyleri indirdim nebu uzman tasarım vs hepsi sorunsuz atılıyor usb ile super serisine bir yerde hata yapıyorsun sen ya dosya adını değiştiriyorsun ya zipten çıkarmıyorsun dosyalar sorunsuz....

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bu hatayı ara sıra yapıyor ama tekrar çıkarıp taktınmı sorun düzeliyor.

Yorum yap

hocam merhaba ben yeni next usb li süper plas aldım cihazdan çok memnunum ama sizden bi şey rica ediyorum bu benim ilk kullandığım cihaz daha önce canak antenim yoktu bana kumanda ile nasıl şifre girildiğini anlatabilirmisin hatta mümkünse resimli olarak teşekkür ederim.
                ye 2000 cıs super plas cihazım

Yorum yap

onbesbucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hocam merhaba ben yeni next usb li süper plas aldım cihazdan çok memnunum ama sizden bi şey rica ediyorum bu benim ilk kullandığım cihaz daha önce canak antenim yoktu bana kumanda ile nasıl şifre girildiğini anlatabilirmisin hatta mümkünse resimli olarak teşekkür ederim.
                  ye 2000 cıs super plas cihazım
                  Cihazın usbli model onun için elle şifre girmeye uğraşma. Forumdan güncel dosyayı indir, zipten ve klasörün içerisinden çıkar, usbnin içerisine at daha sonra cihazına yükle. Tek seferde tüm k.eylerin güncellenir.

Yorum yap

fatix67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    next 2000 serisine usb den softcam güncellemek istedigimde bazı softcam ları yüklüyor örnegin nebu tv nin softcam da hata veriyor bilinmeyen cas anahtarı diye neden olabilir acaba boyutundan mı?
                    Evet. Bu hatayı bede de arasıra veriyor. Bende flash belleğimi çıkarıp yeniden takıyorum yüklüyor. Yine aynı hatayı vermede ısrar ederse falsh belleğimi yeniden fat32 olarak biçimlendirip, sofcam ı yeniden içine atıyorum bu sefer mutlaka yüklüyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X