• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli v2.80 Yazılımıdır.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli v2.80 Yazılımıdır.

Next YE - 19500 Süperior HD Serileri 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
    Kod:
    YouTube bağlantı sorunu düzeltildi

Next YE-19500 HD CIS ( Modüllü)

Next YE-19500 HD
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next YE - 19500 Süperior CIS HD 29.09.2012 Tarihli V2.80 Yazılımıdır.

Yazılım Notları :
    Kod:
    YouTube bağlantı sorunu düzeltildi
    Not Yazılım Sadece Next YE-19500 HD CIS ( Modüllü) Seri içindir

İNDİR
    :alalal::alalal::alalal::alalal::alalal::alalal::a lalal::alalal::alalal::alalal:

Yorum yap

dırammı yoksa komedimi youtube baksen nekadar süper bir şey youtupta neler var yenilirmi içilirmi bilinmez adam gibi yazılım vereceğine komediyle uğraşıyor next firması kendini zarara uğratacak haberi yok 2000 HD süperpuls kurtarıcıları olamaz insanlar tiksindimi next i arka bahçeye gömerler orada çürütülür bıktım artık yanlış politikalara döndü birzamanlar bir markayla türkiyeye cihaz yarışı yapıyorlardı o marka bitti diye kıskançlık yüzünden kendilerinide bitirecekler aynı kulvarda olmak istiyor next merak etmesin yakında aynı kulvara düşerler

Yorum yap

baron1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dırammı yoksa komedimi youtube baksen nekadar süper bir şey youtupta neler var yenilirmi içilirmi bilinmez adam gibi yazılım vereceğine komediyle uğraşıyor next firması kendini zarara uğratacak haberi yok 2000 HD süperpuls kurtarıcıları olamaz insanlar tiksindimi next i arka bahçeye gömerler orada çürütülür bıktım artık yanlış politikalara döndü birzamanlar bir markayla türkiyeye cihaz yarışı yapıyorlardı o marka bitti diye kıskançlık yüzünden kendilerinide bitirecekler aynı kulvarda olmak istiyor next merak etmesin yakında aynı kulvara düşerler
        Doğru söze alkış tutulur.
        BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

hayaliisim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Doğru söze alkış tutulur.

NEXT YE-19500 SUPERIOR , NEXT standart kalite ve teknoloji kavramını birarada sunan çok özel bir Kombine UYDU ALICISIDIR..
          19500 Uydu alıcınız linux altyapısını kullanmakla beraber Linux ortak bazlı uydu alıcılarından kullanım özellikleriyle tamamen farklıdır.. 19500 uydu alıcınız ,Kolay kullanmanızı sağlayacak standart uydu alıcısı tarzında özel bir arayüzle donatılmıştır bu sayede kurulumu,kullanımı,ayarlanması,yeni kanalların eklenmesi çok kolaydır.HD/SD/MPEG4 -Uydu TV , Radyo yayınlarını , Medya Player özelliğiyle USB girişinden onlarca farklı formatta HD ve SD kaynağı(internetten indirilen ses Film , klip,dizi,müzik vb) kendi üzerinden çözümleyerek Mükemmel ses ve resim kalitesiyle dinletir,ve izlettirir..Ethernet girişi sayesinde İNTERNET ortamında paylaşıma katılır,gerek bilgisayarınız gerekse internet ortamındaki özel alanlara bağlanmanıza imkan sağlar,,İNTERNET RADYO,YOUTUBE, gibi alanlara erişiminizi , tv nizden izlemenizi ve dinlemenizi sağlar.USB girişine takılabilen standart HUB larla USB KLAVYE ve Mause takarak ve özel arayüzüyle bilgisayara gerek olmadan İnternet olan her yerde direk internette alan adı yazarak gezinebilir,TV ekranınızdan internetin keyfini çıkarabilirsiniz… …Uydu alıcınız aynı zamanda mükemmel bir PVR olup gerek usb bellek gerek usb HDD lere uydu yayınlarını kaydedebilir,ve oynatabilir.. Vb. onlarca benzersiz ÖZELLİK NEXT YE-19500 İLE SUNULMAKTADIR.Tamamı linux bazlı ve kullanımı çok zor olan profosyenel uydu alıcılarının sağladığı multimedya imkanları NEXT YE-19500 SUPERIOR ile uydu alıcısı tadında ve herkesin kolay kullanabileceği basitlikte sunuluyor..bu ürünü ÇALIŞIR VAZİYETTE EN YAKIN NEXT BAYİİNDE MUTLAKA İNCELEYİN….ŞAŞIRTAN ÖZELLİKLERİNE,SES VE RESİM KALİTESİNE ,BU KÜÇÜK UYDU ALICISININ KOCAMAN ÖZELLİKLERİNE HAYRAN KALACAKSINIZ..
          .DONANIM
          ANA İŞLEMCİ: NXP8735E (320 MHZ)/ Flash Hafızası: 128 MB DDR HAFIZASI 256 MB/ Conax CAS7.0 Gömülü 1 universal kart okuyucu/RJ 45 ETHERNET girişi/1 scart/1 HDMI çıkışı /RCA tip CVBS video ve stereo ses çıkışları/4 haneli ön kanal /Usb girişinden Wifi kablosuz internet bağlantısı imkanı (üreticinin desteklediği modeller)/2 Veya 4 Lü usb çoklayıcı HUB kullanımına uygundur bu sayede birçok farklı uygulamaya olanak sunar.(örn: Aynı anda klavye-mause ve kayıt için usb kullanabilirsiniz)
          RESİM (VIDEO ÖZELLİKLERİ
          MPEG1,MPEG-2 MP@ML,H.264, VC1, DV, DivX, and MPEG4 /HD-SD /Multi-media desteği (Playback TS, MKV, AVI, DivX, XviD, VOB, RMVB, RM.)
          Linux OS işletim sistemi altyapılı özel yazılım (başka uydu alıcıları için yapılmış İMAGE kullanılamaz,Kaynak kullanıcıya açık değildir,Uydu alıcısı tüm özellikleri korunmuştur)
          Next’in Standart yazılım geliştirme desteğiyle ileriye dönük birçok eklentiye ücretsiz sahip olma imkanı.
          Harici kaynaklara kayıt yapar ve bu kaynaklardaki belgeleri oynatır / USB2.0 / HDD)
          Time Shift özelliğiyle canlı yayını durdurur,kaldığınız yerden izletir(usb giriş harici bellek ile)
          HDMI çıkışından SD yayınları n ve HD yayınların çözünürlüğünü Artırarak daha net izlettirir(upscale)
          Resim çözünürlükleri: 480p&480i,576p & 576i, 720p&1080i 50Hz,720p&1080 i60Hz,1080P 30Hz
          VC 1 - SD , HD , 720p and 1080i
          Resim Formatı: PAL, NTSC,SECAM
          1080 P kayıtları uydu alıcınız üzerinden izleyebilirsiniz.
          Ethernet girişinden I & P frame desteği
          SES ÖZELLİKLERİ
          MPEG-1, MPEG-2, MPEG-2, MPEG-4, WMA encoded bit-streams/ MPEG-1 Layer I and II (MUSICAM) ISO 11172/ MPEG-1 Layer 3 (MP3) desteği/ Windows Media Audio v.9 and WMA Pro desteği/ sample rates : 11, 16, 22, 24, 32, 44.1, 48kHz/ Stereo 24-bit audio DAC for analog ses çıkışı/ bit-stream çıkışı için S/PDIF portu
          UYDU ALICISI GENEL KULLANIM ÖZELLİKLERİ
          10000 Kanal /100 uydu /4000 tp kapasiteli genişletilmiş hafıza
          PIP 2 özelliğiyle SD yayınlarda aynı Tp Deki 2 kanalı canlı izleyebilir,tek komutla yer değiştirebilir,çerçeve alanının yer ve boyutunu seçebilirsiniz
          DİSEQC 1.0/1.1/1.2 VE USUALS desteğiyle tek veya çoklu ferdi ,motorlu ve ortak anten sistemleriyle
          kullanıma uygundur,heryerde sorunsuz ve net çözümler sunar.
          Hassas tuneriyle tüm uydularda mükemmel alış imkanı sunar,Kör tarama özelliğiyle FEED avcıları için uygundur
          Ekranın istediğiniz bölümünü seçerek nokta ZOOM özelliği(hd ve sd kanallarda)
          Ekranı çerçevelere bölme özelliği içerir ( multı PIP ) aynı ekranda hd ve sd kanallar kısa süre görüntülenir
          (Sadece bir tanesi canlı izlenir.)Çerçeve sayısı kullanıcı tarafından seçilebilir.
          Son izlenen kanallara toplu dönüş(recall) özelliği,Her kanal için ayrı ses hafızalama imkanı
          4 farklı zamanlayıcı desteğiyle kayıt vb için ideal.
          USB belleğe cihazda kayıtlı kanal ve ayar bilgilerini cihazdan aktarma ve yedekleme,geri alma imkanı
          Cihaz hafızasında ayarlı kanal ve sistem bilgilerini usb olmadan cihaza kaydetme ve geri alma özelliği
          5 farklı bölüme kilit koyarak cihaz ayarlarının güvenliğini sağlama imkanı
          Kanal listesinde FTA/ŞİFRELİ/UYDU/TP/ALFABETİK/HD sıralayarak kolay seçme imkanı
          Uydu listeleme Özel uyduları toplu kilitleme özelliği,
          Kanal listesi dışında uydu kanal listesindede toplu silme ve yer taşıma yapabilirsiniz
          8 favori kanal listesi oluşturma ,Dizme kilitleme ve düzenleme imkanı
          3 farklı bölümde ayrı ayrı fabrika ayarlarına dönüş imkanı
          Full fonksiyon haftalık ve günlük EPG,TÜRKÇE TELETEXT ve altyazı desteği
          Kanal listesinde kanal taşıma, silme,isim verme özelliği(toplu silme ve kanal taşıma yapılabilir)
          Uydu tarama menüsünde aynı uyduyu taratmadan tek komutla önce eskileri silme imkanı
          Türkçe ve onlarca Farklı dilde OSD menüler ve TELETEXT ( VBI and OSD).
          Teletext için farklı saydamlık seçimi imkanı
          USB,RS PORT,ETHERNET üzerinden yazılım güncellemesi,softcam,kanal datası vb güncelleme&yedekleme imkanı

YE-19500 SUPERIOR ETHERNET GİRİŞİNDEN NELER YAPABİLİRSİNİZ.(internet üzerinden)
          VFTP Özelliğini aktif ederek s/w,Kanal bilgileri, Müzik ,Resim ,Multimedya dosyaları ,Bilgisayarınıza yollayabilir,alabilir veya cihaz üzerinden usb belleğe kaydedebilir ve oynatabilirsiniz.
          Bit Torrent sitelerine Bağlanarak extra belleğinize dosya indirebilirsiniz..(örn he video klip indirip uydu alıcınız üzerinden çalabilirsiniz. )
          Paylaşım bölümünde değişik sistemli birden fazla adresteki serverler aynı anda aktif çalışabilir
          İnternet radyo özelliğiyle( Tag destekli) yerli ve yabancı internet radyolarını dinleyebilirsiniz(bağlanılacak alan ve radyo yayınları içeriği sağlanmaz,sadece bağlantı sağlanır)
          You tube girerek favori gruplardan seçip yada kendiniz arama yaparak Tv nizden oynatabilirsiniz(oynatım hızı internet hızınızla orantılıdır)/
          Kendi özel arayüzüyle uydu alıcınız üzerinden ve USB girişine takabileceğiniz UYUMLU usb klavye ile adres yazarak intenette surf yapabilir,Tv nizden görebilirsiniz (arayüz limitlidir)..
          Uydu alıcınız internet üzerinden özel paylaşım sitelerine ulaşım için gerekli arayüze sahiptir. Cccam,Newcamd ve g-share,gshare+ uyumludur.(server alan desteği verilmez)
          İleriki yazılımlarda birçok yenilik eklenecek ve daha çok özelliğe kavuşabileceksiniz.

YE-19500 SUPERIOR USB GİRİŞİNDEN NELER YAPABİLİRSİNİZ.( FAT,FAT32 and NTFS)
          A)KAYNAK DÜZENLEME,YAZILIM GÜNCELLEME
          Kaynaktaki dosyaları silme,dizme ,isimlendirme,gruplandırabilme imkanı sunar
          Yeni yazılım güncelleyebilir,kanal listesi bilgileri,*** bilgileri,uydu alıcınıza yükleyebilirsiniz-

B)MEDİA PLAYER
          Mp3 formatlı müzikleri uydu alıcınız üzerinden tv nizden görsel destekle dinleyebilir,durdurabilir,ileri ve geri alabilir,atlayabilir,tek tek veya sırayla çalabilir,kendi müzik kütüphanenizi kategorilerle oluşturabilirsiniz
          USB girişine takacağınız kaynaktan yandaki tüm formatları cihazınız üzerinden tv nizde oynatabilir,izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.örn (internetten indirdiğiniz HD ses ,müzik,film dosyalarını usb ye yükleyin e uydu alıcınız üzerinden üstelik hd olarak izleyin)ESTEKLENEN DOSYA FORMATLARI : AVI, MKV, MP4, Mov, 3gp, MPG, PS, vob, dat, ts, m2ts, flv,asf, rmvb,wmv, wma
          İzlerken ve dinlerken kumandanızdan İleri ve geri sarabilir,atlayabilir,dilediğiniz zamana geçiş yapabilirsiniz (kumandadan seçilebilir)

C)ALTYAZI DOSYALARINI OYNATMA,HAZIR KAYNAKTAN KOPYALAMA
          .srt .sub formatlı altyazı dosyalarını USB girişine takacağınız kaynak yardımıyla örn film izlerken türkçe altyazı eklemede kullanabilirsiniz..
          Uydu alıcınız bu konumda senkronizasyon sağlamak için zaman kaydırma ve mevcut oynatılan bir filmden dilediğiniz lisandaki altyazı dosyasını belleğe geri yükleme ve tekrar oynatma imkanı sunar ..üstelik altyazı kopyalarken format seçerek kayıt edebilirsiniz.

D)RESİMLERİ UYDU ALICINIZ ÜZERİNDEN TV DE İZLEME
          JPEG, gif,bmp Formatlı resimleri(dosya boyutu büyüdükçe açma işlemi uzar limitlidir) Tv den izleyebilir,kumandadan çevirebilir ve zoom yapabilirsiniz.

E)USB PVR ÖZELLİĞİ(KAYIT )
          Uydu alıcınız izlediğiniz HD ve SD yayınları USB girişine takılan kayıt kaynağına kaydetme ve yeniden izleme özelliğine sahiptir..Kumandasında izlerken kullanmanız için ileri geri alma-atlama-dondurma-bölüm atlama gibi fonksiyonlar mevcuttur,timer seçeneklerinden programlayarakta evde olmadığınızda otomatik kayıt başlatabilir sevdiğiniz dizileri kaçırmazsınız.

E) TİME SHIFT(ZAMAN DURDURMA-ZAMAN KAYDIRMALI KAYIT)
          BU özellik usb girişine bir bellek takılıysa çalışır,canlı yayını izlerken pause tuşuna bastığınızda ki gibi ekranı dondurur ve kayıt eder,geldiğinizde tekrar tuşuna bastığınızda yayını kaldığınız yerden izleyebilir,maç vb kaçırmazsınız

İNSAN BUNU OKUYUNCA BAYILIYO VE HEMEN ALIYO AYNI BEN GİBİ PEKİ DAHA SONRA NOLUYO ÇALIŞMAYANLARA YAZILIM ÇIKARMI DİYE BEKLE BABAM BEKLE BİDE BAKMIŞIMKİ YAZILIM VERİLMİŞ EE NE VAR YOUTUBE BAĞLANTISI DÜZELTİLMİŞ BEN YAZILIMI MERAKLA OKUYUPTA ÖĞRENİNCE AĞZIM AÇIK KALDI BÜYÜK HİZMET BÖYLE Bİ CİHAZ İÇİN GERÇEKTEN ŞAŞILCAK BİR ŞEY YAZIK DİYORUM VE NEXT GİBİ BİR KURUMU KINIYORUM SAYGILARIMLA.

Yorum yap

Next 19500 hd cıs uydu cihazını ne hayellerle 2011 eylül ayında aldım.çok iyi firma çok güzel özellikeri var sürekli kendini yenileyen yazılımları çıkar diye düşünüyordum ama büyük bir hayel kırıklığına uğradım.böyle özelikli bir cihaza youtube sorunu çözüldü diye bir yazılım verilmez yazıklar olsun next firmasına mini hd cihazlara sürekli ardarda sürekli yazılım veriyorlar neden 19500 hd cıs kullanıcılarına yok!! Bir ıp tv özeliği olan yazılım çıkarılabilir,bizler üvey evlat mıyız?çevreme arkadaşlarıma artık nexti önermeyeceğim.19500 hd cıs fıs çıktı.lanet ediyorum 19500 hd cıs ı aldığım güne artık next firması hakındaki düşüncelerim tamamen değişti.

Yorum yap

1.Mesaja Next YE-19500 HD (modülsüz ilk seri) yazılımı eklenmiştir.
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

Klavye maus takılıyor ama türkce klavye yok. Artı yazdım 5 saniye sonra cıkıyor facebooka hic girilmiyor böyle internet tarayıcıyı ne yapalım adı var sadece. Usb den film oynatma bazı dıvx formatlarını bile oynatmıyor. Alalı bir sene oldu yazılım bekliyoruz. Düzelir siyordum ama düzeleceni hic sanmıyorum 460 tl de para verdim next ismine güvenerek hataymış

Yorum yap

Yeni yazılım youtup düzeltil di deniyor hiç alakası yok yine girilmiyo Hatta bazı adult ve spor kanalları nı dahi açmıyor nasıl yeni yazılımmış anlamadım. eski yazılım daha iyi di yükledim tekrar dan.bu cihazlar elimiz de patlayacak gibi bi etek para da boşa gidecek galiba çünkü destek yazılımlar işe yaramıyo gibi

Yorum yap

Yazık oldu bu cihaza çıktığı ilk günden beri hep dert sorun niye getirildiyse bu tarz modeller anlamış değilim
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

yazılım 2.69 dur hiç degişmemiştir. next neresi duzeltilmiştir yuotube çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor alaymı ediyorsunuz? bu cihaza her türlü USB adaptör uyar dendi hiç biri uymuyor maus klavye uyuyor dendi hiç biri uymadı bilmem hangi formatı okuyor dendi çogunu okumuyor bir kere hata yaptım bundan sonra nextmi asla almam tavsiyede etmem

Yorum yap

2.80

19500 deneyimli kullanıcıyım..samsung 40c 7700 le kullanıyorum...150 çanak kollu motor,sharp lmb ve süper kablo anten bağlantılar..belki ilk cihazdan bu yan adım adım 10 yıl...hep next..
                        değerli arkadaşlarım..
                        aslında bir next hastası olarak bunu yazmayı hiç istemiyordum..o eski nextleri arıyorsunuz ama maalesef hayal oldu..bir kere o nextler de daha fabrika çıkışında mükemmellik vardı sonradan düzeltilecek bir yazılıma zaten gerek yoktu..inanın komşuma verdiğim 1mb ilk çıkan cihaz hala tıkır tıkır çalşıyor..
                        hd lerde next neyi yada kimi örnek aldı bilemiyorum ama maalesef eski nextlere göre beklentilerimizin altında kaldı..şu anda bile piyasadaki hdlerin ayarında olmasına rağmen bizler 2000 lerin devri ve performansına alıştığımız için bu cihazlar cacık geliyor..yinede inanın görüntü ve donanım olarak diğerlerinden üstün ..gelelim yazılım konusuna ..ne yapacaklar ki adamlar zaten ellerinden geleni yapıyorlar..durmadan piyasaya yenileri sürülen ve ne çıkarırsa leblebi gibi satan bir marka var karşınızda.. örneğin...next in sadece..hd sınıfının sadece..superior ...normali ardından cıs...iki çeşidi var şimdi soruyorum bıraktık hd olmayanları..hd olanların hangi birinin hangi sorunlarıyla uğraşabilirler..iş bölümü yapsalar bile çok zor..hd lerde daha baştan yapılan hatalar var ben şahsen hd farkı dedim hani cihazda teferruat fazlalaştıkça sorunlar artar.düzeltirler herhalde dedim allah var bazıları düzeldide.dua edelim ki yinede sorulara cevap aldığımız bir sitemiz ve sağolsunlar. teknik ustalarımız var..tabi belki aleni söylemezler ama onlarda çıkan bu modellerden pek hoşnut değillerdir... ben nextin yönetim kurulu başkanı olsam..yeni bir cihazı üretmeye karar verme aşamasında mach1..doktor..uzman..vs vs toplar götürürdüm..ama dedim ya ne üretiyorlarsa satıyorlar diye..beklentim odur ki bunları okuyan yönetimden biri olursa kayda alıp dediğimi yaparlar ve ortaya düzgün bişey çıkar yoksa böyle deneme yanılma gider durur..ama zaman içinde kaybolmaya mahkum olurlar.
                        HA BU ARADA 2.80 DENEDİM CİHAZI 2.80 UZATAKOYDU DÖNDÜM TEKRAR BİR ÖNCEKİ yazılıma...kanalı değiştiriyorum ses yeni kanal görüntü eski kanal..yani 2.80 ni denemenizi pek tavsiye etmem ..

Yorum yap

2000 leri bende özlüyorum sonra çıkan 19500 tiger vs hepsi ne yazıkki ölü doğdu 2000lerin yerini asla tutmaz haklısın..
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar boşuna çenenizi yormayın 19500 HD CIS FISSSS ÇIKTI.Bundan sonra çevremize nexti önermeyiz.Müşteri herzaman lazımdır.BİR seferliğine değil next firmasının
                            kulakları çınlasın

Yorum yap

mahc1 ustam aynen katılıyorum ben üç adet 19500 superiorru hurdayaptım suan dördüncüyü kullanıyorum ayrıca yetkili arkadaşlarlada görüştüm problemi anlattım bu cihazla ilgili yazılımsal problemleri onlarda işlerinin zor olduğunu ve zamanla sorunları deneme yanılma ile çözüleceğini anlattılar ama buiştende ya vaz geçtiler yada iyibir bomba yazılım gelecek yada hüsranla 19500 bitecek galiba ayrıca elektonikci arkadaşlar bu cihazı beyenmiyorlar tamiri konusunda tamir edelimderken ellerinde kalıyor sorunu çok yanlız gene nextteknik servisteki yetkili arkadaşla görüsüp sikayetleri konusacağım problemi nedir öğrenip sonra tekrar burada yorum yazacağım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X