• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 süper usb net

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 süper usb net

arkadaşlar bu konuyu yaklaşık 2 ay önce açmıştım ve bayilerimizden ve perakendeci doslarımızdan "ne zaman gelecek" sorusu almıştık bugün itibariyle 2000 süper usb net (network girişli CX) stoklarımıza girmiştir.
    tüm paylaşımcı arkadaşlara hayırlı olsun

teşekkurler mesuty1 dün 2 adet aldım nextstar kullanacılarına hayırlı olsun
    İZNİK NEXT BAYİİ

YE-2000 CX SUPER NET

Yorum yap

Hayırlı olsun hayırlı satışlar

Yorum yap

mesuty1 Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar bu konuyu yaklaşık 2 ay önce açmıştım ve bayilerimizden ve perakendeci doslarımızdan "ne zaman gelecek" sorusu almıştık bugün itibariyle 2000 süper usb net (network girişli CX) stoklarımıza girmiştir.
        tüm paylaşımcı arkadaşlara hayırlı olsun

evet bende cumartesi günü DENİZCİLER ELEKTRONİKTEN satın aldım bakalım kullanabilecekmiyim
        Stalin, O nu faşist adletti.
        Hitler ve Musollini komünist olarak gördü.
        Bazıları da diktatör dedi.
        Halkı ise O na

ATATÜRK dedi

Yorum yap

LeMoN Nickli Üyeden Alıntı
          evet bende cumartesi günü DENİZCİLER ELEKTRONİKTEN satın aldım bakalım kullanabilecekmiyim
          dostum nextin en kullanışlı cihazıdır iyi seçim
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Elimizdeki 6 aylık 2000 cıs süper plus cihazlara,bu ethernet kartı takılamazmı?Yada firma bu cihazları elimizdekilerle değiştirme cihetine gidermi,artık pc ve receıver ile,birde ortalıkta dolaşan kablolardan bıktık.Evimizi tamirhane değilde,ikamet olarak kullanmak istiyoruz.
            ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
            ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

bende alcam nasıl memnunu musunuz???izlenimleriniz nasıl??

Yorum yap

fiyatı ne kadar bilen varmı

Yorum yap

server satın alıp deneyen varmı arkadaşlar deneyen varsa lütfen yazsın bende şimdiden enterhnet kablo mu cekim televizyonun oraya modem den mi cekicem kablomu bilgisi olan varmı 2 port girişli modem var bende biri bilgisayara gidiyor diyeri boş onuda next 2000 cx net mi takıcam alınca hic bilgim yokda benim arkadaşlar ne olur yardım edin şimdiden teşekkür ederim.....

Yorum yap

fiyatı 170 185 & dolar arası birde server de harika adi gibi süper bi cihaz
                    İZNİK NEXT BAYİİ

YE-2000 CX SUPER NET

Yorum yap

next-teknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      fiyatı 170 185 & dolar arası birde server de harika adi gibi süper bi cihaz
                      hocam server ne kadar birde onu bilgilendirirsen seviniriz..artı server neleri çözüyor

Yorum yap

ben aldım server gırdım sak dıye calısdı server kullananacak olanlar mutlaka alsın

Yorum yap

Bu yeni modelle dreambox gibi CCcam serverlerini kullanabiliyor muyuz ?

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı
                            ben aldım server gırdım sak dıye calısdı server kullananacak olanlar mutlaka alsın
                            benim modemimi görmüyor çok uğraştım ama beceremedim modem resetledim kapadım actım ama olmadı birtürlü internete bağlanamadım acaba ne yapmam lazım
                            Stalin, O nu faşist adletti.
                            Hitler ve Musollini komünist olarak gördü.
                            Bazıları da diktatör dedi.
                            Halkı ise O na

ATATÜRK dedi

Yorum yap

arkadaşlar güzel hoş yazıyorsunuz ama server kimden alıcaz bende aldım cihazı ama bir türlü server satan yer bulamadım bilgisi olan varmı....

yargın arkadaş almışsın sende hayırlı olsun hangi kanalları veriyorlar sen server da almışsın her halde yazdıklarına göre bizi bi bilgilendirisen seviniriz...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X