Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next YE-7500 CIS HD

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 28-01-2009, 07:55   #1
pol_07_65
Üye

Üye No: 62623
Giriş: 22-11-2007

Uydu Alıcısı: Next YE-7500CIS HD

Varsayılan Bezdİrdİnİz

Ben ve benim gibi NEXT YE 7500 CIS HD kullanıcılarını o kadar bezdirdiniz ki 2 aydır hiç bir NEXT YE 7500 CIS HD kullanıcısı form 'a girip değil yeni bir konu açamak yorum bile yapmıyor sayın yetkililer adminler yöneticiler bilenler artık adınıza her ne diyorsanız NEXT YE 7500 CIS HD kullanıcılarını bu siteye geri toplamak ve yorumlarını tekrar dinlemek ve sorunlarına çözüm olmak istiyorsanız zamanında o kadar çok para (murat 124 parası) verip hiç faydalanamadığımız bu cihazlar için doğru düzgün çalışan bi yazılım vermenizi istiyorum SAYGILAR
pol_07_65 is offline  
Eski 28-01-2009, 09:29   #2
hopdedik!!
Banlanmış

hopdedik!! kullanıcısının avatarı

Üye No: 86214
Giriş: 16-09-2008

Uydu Alıcısı: NEXT YE-2000 CX SUPER PLUS

Kart Paylaşımı: pahalı geldi paylaşım
Thumbs up helal topraum!!

Alıntı:
pol_07_65 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben ve benim gibi NEXT YE 7500 CIS HD kullanıcılarını o kadar bezdirdiniz ki 2 aydır hiç bir NEXT YE 7500 CIS HD kullanıcısı form 'a girip değil yeni bir konu açamak yorum bile yapmıyor sayın yetkililer adminler yöneticiler bilenler artık adınıza her ne diyorsanız NEXT YE 7500 CIS HD kullanıcılarını bu siteye geri toplamak ve yorumlarını tekrar dinlemek ve sorunlarına çözüm olmak istiyorsanız zamanında o kadar çok para (murat 124 parası) verip hiç faydalanamadığımız bu cihazlar için doğru düzgün çalışan bi yazılım vermenizi istiyorum SAYGILAR
sana katılıyorum topraum memleketteisen tüm trabzona selam olsun benden saygılar!!
hopdedik!! is offline  
Eski 28-01-2009, 10:28   #3
soner123
Gelişimci Üye

Üye No: 46551
Giriş: 26-02-2007

Uydu Alıcısı: dream cinema

Alıntı:
hopdedik!! tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sana katılıyorum topraum memleketteisen tüm trabzona selam olsun benden saygılar!!
arkadaşlar niye uğraşıyorsunuz bende next kullanıcısıydım sonra cihazımı yeni değiştirdim şuan dreamcinema kullanıyorum ve çok memnunum hertürlü desteği veriyorlar muhteşem cihazları var ve next ile hemen hemen aynı fiyatta bunları yazmamın nedeni next firması ve mühendisleri çok değişti eskiden hep destek veriyorlardı her konuda yardımcı oluyorlardı şimdi ne oldu berbat iyice cıvıtmaya başladılar sadece süperpluslara yöneldiler yani yeni cihazlara usblilere hdlere böyle devam ederlerse çok kayıpları olacak ben bir kullanıcı olarak şikayetçiyim makinalar iyi hızlı ama destek olmadıktan sonra neye yarar
yazılımlar hep sorunlu geliyor sanki makinalar deneme tahtası niye diğer cihazlarda öyle olmuyor bizim mühendislerimiz kalitesizmi aldıkları para azmı bir cevap bekliyoruz
soner123 is offline  
Eski 28-01-2009, 10:59   #4
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
soner123 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar niye uğraşıyorsunuz bende next kullanıcısıydım sonra cihazımı yeni değiştirdim şuan dreamcinema kullanıyorum ve çok memnunum hertürlü desteği veriyorlar muhteşem cihazları var ve next ile hemen hemen aynı fiyatta bunları yazmamın nedeni next firması ve mühendisleri çok değişti eskiden hep destek veriyorlardı her konuda yardımcı oluyorlardı şimdi ne oldu berbat iyice cıvıtmaya başladılar sadece süperpluslara yöneldiler yani yeni cihazlara usblilere hdlere böyle devam ederlerse çok kayıpları olacak ben bir kullanıcı olarak şikayetçiyim makinalar iyi hızlı ama destek olmadıktan sonra neye yarar
yazılımlar hep sorunlu geliyor sanki makinalar deneme tahtası niye diğer cihazlarda öyle olmuyor bizim mühendislerimiz kalitesizmi aldıkları para azmı bir cevap bekliyoruz
Herhangi bir şeyden şikayetiniz varsa bunun yeri bu forum veya forumlar değildir. Hakkınızı yasal yollardan arayınız.
________________________________________________________________________________
Tasarım is online now  
Kapalı Konu

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık