Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Başlıca Uydu Alıcıları > Kyoto

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif
160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 21-06-2008, 17:44   #1
bygeneral
Yeni Üye

Üye No: 14415
Giriş: 30-04-2006

Varsayılan Kyoto cihazda akıl almaz bir sorun

Mrb herkeze :

benim kyoto 9900 dci-plus cihazım var

plus olması ne gibi özellikleri beraberinde getirir?
ve yazılım güncellemesi yaptım kanalları bulmuyor sinyal felan 0 sıfır hiç görmüyor.
ne yaptıysam olmadı kafayı yemek üzereyim biri bana çıkar yol göstersin lütfen
yazılımı yüklemeden öncede böyleydi kanalları çeksede bozuk film cd si gibi görüntü veriyo ne yapamam gerek ? şimdiden teşekkürler

ayrıca yan daireye götürüyorum kanalları full çekiyor bizim dairede çekmiyor onların cihazı alıyorum bizim dairede çalışıyor bu nasıl iş ben bişey anlamadım tv arzalı dediler tv arızalı olsa yan daireninkinide çalıştırmaz

şimdi aynı konuyu burayada açtım çünkü kimse cevap vermedi benimde forum sitem var işlerin nasıl yürüdüğünü bilirim benim sitemde bile konular bu kadar süreli cvp sız bırakılmıyor. bu sıkıntımıda dile getirmek istedim kimse cvp lamıyacaksa böyle bir bölüm neden var yetkili arkadaşlar ilgilensin lütfen ben kendim için değil benden sonrakiler için söylüyorum yanlış anlaşılmasın.

Teşekkürler.
bygeneral is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-06-2008, 19:11   #2
yastreb
Sadık Üye

yastreb kullanıcısının avatarı

Üye No: 1241
Giriş: 16-11-2005

Uydu Alıcısı: NEXT MİNİ X HD

Kart Paylaşımı: NEXT 2000 DOBRATECH CCcam

Alıntı:
bygeneral tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mrb herkeze :

benim kyoto 9900 dci-plus cihazım var

plus olması ne gibi özellikleri beraberinde getirir?
ve yazılım güncellemesi yaptım kanalları bulmuyor sinyal felan 0 sıfır hiç görmüyor.
ne yaptıysam olmadı kafayı yemek üzereyim biri bana çıkar yol göstersin lütfen
yazılımı yüklemeden öncede böyleydi kanalları çeksede bozuk film cd si gibi görüntü veriyo ne yapamam gerek ? şimdiden teşekkürler

ayrıca yan daireye götürüyorum kanalları full çekiyor bizim dairede çekmiyor onların cihazı alıyorum bizim dairede çalışıyor bu nasıl iş ben bişey anlamadım tv arzalı dediler tv arızalı olsa yan daireninkinide çalıştırmaz

şimdi aynı konuyu burayada açtım çünkü kimse cevap vermedi benimde forum sitem var işlerin nasıl yürüdüğünü bilirim benim sitemde bile konular bu kadar süreli cvp sız bırakılmıyor. bu sıkıntımıda dile getirmek istedim kimse cvp lamıyacaksa böyle bir bölüm neden var yetkili arkadaşlar ilgilensin lütfen ben kendim için değil benden sonrakiler için söylüyorum yanlış anlaşılmasın.

Teşekkürler.
evet bende aynı sorunlarla karşlaştım cihaz sorunlu özellikle çift çıkışlı lnb lerde yükü taşıyamıyor
________________________________________________________________________________
62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH
yastreb is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-06-2008, 10:12   #3
bygeneral
Yeni Üye

sorumun cevabını alamadım yük taşıyamıyosa merkezi sistemde yan taraftada yükü taşıyamaz benim tesisat yada bana gelen kabloda sorun var sanırım
Eski 30-06-2008, 11:28   #4
kpetek
Gelişimci Üye

Üye No: 26
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: NEXT 9000 xcam ultra NEXT 2000 HDTV

Kart Paylaşımı: Newcamd

Alıntı:
bygeneral tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sorumun cevabını alamadım yük taşıyamıyosa merkezi sistemde yan taraftada yükü taşıyamaz benim tesisat yada bana gelen kabloda sorun var sanırım
Cihazınızda besleme ünütesinde arıza vardır bir servise göndermenizi öneririm arızasıda LNB voltajları VER 13 HOR 18 olmalıdır sizin cihazınızda ise daha yüksek cıktıgı için her LNB de degişik sinyal algılıyor benim başıma çok geldigi için yazıyorum

Düzenleyen : kpetek - Tarih : " 30-06-2008 " - Saat : 11:31
kpetek is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-06-2008, 11:29   #5
kpetek
Gelişimci Üye

Üye No: 26
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: NEXT 9000 xcam ultra NEXT 2000 HDTV

Kart Paylaşımı: Newcamd

pardon

Düzenleyen : kpetek - Tarih : " 30-06-2008 " - Saat : 11:30 Neden: ikikere yazılmış
kpetek is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-07-2008, 15:23   #6
bygeneral
Yeni Üye

tamam sorunumu çözdüm kablomda bir sorun varmış yenisini çekince herşey düzeldi
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz