• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pcden anlayan lütfen yardımcı olurmu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pcden anlayan lütfen yardımcı olurmu

benim masa üstü pc var birşey sildigimde pc bir mütten donuyor bilgisi olan lütfen yardımcı olurmu

okeyy Nickli Üyeden Alıntı
    benim masa üstü pc var birşey sildigimde pc bir mütten donuyor bilgisi olan lütfen yardımcı olurmu
    Yerel diskin veya disklerini temizlemen lazım donma sebebi virüs olabilir
    internet bağlantın bulunduğun bölgeye göre zayıf olabilir Rem in yetmiyor
    olabilir bütün donanımın çalışıp çalışmadığını kontrol et HDD en dolu olabilir
    bence bunları bir kontrol et bunlardan kaynaklı değilse çare format

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bilgi için teşekkürler hdd yarım bu yeni olmaya başladı internetim iyi virüs temizleme pragramı bildigin varmı düzenli temizlik yapan

Yorum yap

okeyy Nickli Üyeden Alıntı
        bilgi için teşekkürler hdd yarım bu yeni olmaya başladı internetim iyi virüs temizleme pragramı bildigin varmı düzenli temizlik yapan
        Windows 10 kullanıyorsan kendi içinde virüs programı var Başka işletim sistemi kullanıyorsan size AVG Antivirüsprogramını tavsiye ederim.

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Virüs Programının İşe yaramadığı durumlardada ComboFix programını kullanabilirsin.

Saygılar

Yorum yap

bilgi için teşekkürler

Yorum yap

Hardisk birleştirme yapınız.
              C ve D bölümlerini ayrı ayrı birleştirme yapınız.
              Nasıl yaparız 1. Masaüstü bilgisayarım ikonuna tıklıyoruz.
              2. C sürücüsü sağ tıklayıp özelliklerden disk birleştirme seç
              Tamam sonra sırasıyla D bölümü varsa aynı şeyi tekrarlayınız.
              Bu şekilde hardisk deki boş kayıp bölümleri birleştiriyoruz.

Yorum yap

Ben de sistem geri yükleme yapmak istediğim zaman, C diskindeki hataları denetle uyarısı veriyor. Denetleme yapsam bile bir sonuç vermiyor.
                Çözümü nedir acaba?
                Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                  Ben de sistem geri yükleme yapmak istediğim zaman, C diskindeki hataları denetle uyarısı veriyor. Denetleme yapsam bile bir sonuç vermiyor.
                  Çözümü nedir acaba?
                  Kullandığınız sistem masaüstü pc mi Laptop mu veya diğerlerindenmi hepsinde sistem onarımı yapılacak ama işletim sistemleri farklı yöntemlerle kurulduğu içinsistem onarımı kiminde CD ile Kiminde USB Flash disk ile ayrıca bazı kurulumlarda MSD kart ile yapılabilir bazı sistemler kendi içinde Recovery Format atma CDsiz işletim sistemi barındırı buradan kolayca sistem hataları düzeltilebilir kısaca böyle ama daha teferruatlı anlatımları sitelerden araştırmanızı tavsiye ederim bu işlemlerin yöntemlerini iyi bilmeniz lazım gideceğiniz yolu bilmezseniz sistemi çökertebilirsiniz o yüzden PC teknisyenlerine yaptırmanızda fayda var.

Saygılar

Yorum yap

Laptop, ama 10 yıllık, Vista ile gelmişti, şimdi Windows 7 Ultimate yüklü.
                    Zaten RAMini yükseltip format atmayı düşünüyorum ama, sistem geri yükleme yapmam gerekiyor şimdilik.
                    Cevabınız için teşekkürler.
                    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                      Laptop, ama 10 yıllık, Vista ile gelmişti ama şimdi Windows 7 ultimate yüklü.
                      Kullandığınız sistemlerin Microsoft tarafından desteği kesilmiştir ayrıca cihazınızda bayağı miadını doldurmuş bence içindeki donanımları yükseltebilirseniz Rem-ekran kartı ve HDD gibi ondan sonra dijital lisans ile wındows 10 kurabilirsiniz bir müddet daha götürür ama işletim sistemi devamlı güncellendiği için eski sistemlerin işletim sistemini kaldırmama olasılığı çok fazla oluyor son çare yeni bir bilgisayar ama cihazlar çok pahalı yani sisteminizi onarım yönüne gitmeniz.

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X