• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• desrnat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajınız Canal Digitaal Irdeto için mi? CanalSat Viaccess için mi? Hangisi için yazdıysanız diğeri için de yazabilir misiniz?
    Canalsat için de girişler aynıdır. Önemli olan doğru kêyi doğru yere yazmak.

Yorum yap

• Kéy dosyasını yükleyiniz ve cihazınızın viaccess bölümünden kontrol ediniz CAS id bilgilerini, CanalSat kéyleri sabit zaten..
      yazdığım Canal Digitaal kéyleri idi.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

• Teşekkürrrrrrrr

Yorum yap

• Canal Digitaal paketinde İrdeto2 şifreleme sistemi ile izlenebilen

Astra uydusu {19.2° E} 12344 H 27500 frekansında yayın yapan

- EuroSport
          - Disney XD Netherlands/Veronica

Astra uydusu {19.2° E} 12515 H 22000 frekansında yayın yapan

- Nickelodeon Nederland (05-20)
          - Net 5

Kanalları İrdeto2 şifreleme sistemini terk etmiştir...artık EMU ile izlenemeyecelerdir.
          www.next.com.tr

Yorum yap

• ustad ellerıne saglık 2000x info softcamı atıyorum ıdman tv yı acmadı ********** ten yukluyorum actı bi baksan tşkler

Yorum yap

• ustad ellerine saglık 2000x info son güncel softcamı attım ıdman tv actı ama astradaki kanalların hicbirini acmadı mesajını okudum ilgilendigin icin tşkler

Yorum yap

• KAPLAN-UYDU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ustad ellerine saglık 2000x info son güncel softcamı attım ıdman tv actı ama astradaki kanalların hicbirini acmadı mesajını okudum ilgilendigin icin tşkler
                Canal Digitaal paketi kéyleri şu an belli değil,tekrar bu kéyler aktif olunca dosyalar güncellenir ve yükleyip izleyebilirsiniz...

Bu arada
                - RTL 7

Kanalı İrdeto2 şifreleme sistemini terk etmiştir...artık EMU ile izlenemeyecektir.
                www.next.com.tr

Yorum yap

• ustad cvp icin tşkler INF615f
                  bu yazılım attım atalı astradaki hic bir kanalı acmadı güncel softcamı atıgım halde

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=61167&page=3

burda konuyu acmıştım

Yorum yap

• Canal Digitaal paketinde İrdeto2 şifreleme sistemi ile izlenebilen

-RTL 8

Kanalı İrdeto2 şifreleme sistemini terk etmiştir...artık EMU ile izlenemeyecektir.

Canal Digitaal paketinde İzlenebilen kanallar
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...44&postcount=3
                    www.next.com.tr

Yorum yap

• karbon kardeşim 10E Eutelsat 10A uydusundaki 11221V27500,1138730000,12611H9260 frekanslarındaki yayınları EMU ile izlenebilirmi?Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.

Yorum yap

• isayurga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        karbon kardeşim 10E Eutelsat 10A uydusundaki 11221V27500,1138730000,12611H9260 frekanslarındaki yayınları EMU ile izlenebilirmi?Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.
                        12611 H 2960 frekansındaki yayınlar zaten FTA görünüyor ama tekrar bakarım çanak müsait olunca,11221 V 27500 frekansındaki yayınların şifreleri public değil maalesef..
                        11387 V 30000 Frekansındaki bazı kanallarını bu frekanstaki kanalları silip tekrar taratarak ve güncel Kéy dosyasını yükleyerek seyredebilirsiniz.

Kolay gelsin.
                        www.next.com.tr

Yorum yap

• isayurga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          karbon kardeşim 10E Eutelsat 10A uydusundaki 11221V27500,1138730000,12611H9260 frekanslarındaki yayınları EMU ile izlenebilirmi?Yardımcı olursanız sevinirim.Kolay gelsin.
                          B 1FFF 12611:09259:H:0003 159ACD7CEBF614F5 ;MGM Multi 10.0°E

izleyebilirsin
                          Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
                          75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

• ustad ellerıne saglık bu astradaki muzik kanalını nede diger hiç kanalları acmıyor acmayacagını bilsek kolay kolay softcam atmayız yazılımda bi sorun varmı

Yorum yap

• 14 06 2013 dha *** yanlış

Yorum yap

• nadi-56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                14 06 2013 dha *** yanlış
                                Yanlış olan nedir , k.ey nolarımı yoksa başka bir şeymi ..? Hangi model hangi cihazdan bahsediyordunuz.
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X