• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 CIS Sıperplus USB'li cihazım Flash Belleği Okumuyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar bugün bir adet daha 1 gb kingston aldım onuda denedim süper çalışıyor

Yorum yap

Elimde Kaldı

Elimde bir tane 1 gb lık mp3 player var Flash disk olarak da kullanılıyor fakat fat32 yaptım çalışmıyor cihaz usb yi görmüyor biri bana yardım etsin lütfen.......

Yorum yap

balseven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Elimde bir tane 1 gb lık mp3 player var Flash disk olarak da kullanılıyor fakat fat32 yaptım çalışmıyor cihaz usb yi görmüyor biri bana yardım etsin lütfen.......
        Ne yazıkki onları görmüyor bende denemim .. şu an yapacak birsey yook

Yorum yap

stormax 2 gb calışmıyor

Yorum yap

yeni yazılım atıp deneyin bir ok
            42 uydu, ,GENEL TOPLAM 5196KANAL.RADYO İLE.7056KANAL)))
            NEXT 2000 DPCIS SÜPER. USB .dunkes: Lİ)))..:smilies39:
            150 cm süper anten .. Sharp Beyaz LNB 04 sünnetli
            pm mesajlarınıza cevap verilmeyecektir, ilgili yerlerde cevap verilecektir

Yorum yap

Eski okunmayan iki flash belleği tanıdı yeni yazılımla. Transsend ve Keysmart 128 MB. İkisinide kullanabiliyorum artık.
              Selamlar,

Yorum yap

Arkadaşlar bende Toshiba 1.gb'lık flashdisc var denedim çok güzel çalışıyor. Ancak flashdisc'i takarken veya çıkarırken cihazınızı kapatmayı unutmayın.

Yorum yap

tahaaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar bende Toshiba 1.gb'lık flashdisc var denedim çok güzel çalışıyor. Ancak flashdisc'i takarken veya çıkarırken cihazınızı kapatmayı unutmayın.
                  neden kapamak gereksin ki??? zaten usb!!!

ayrica usb okumama sorunu 110A yazilimi ile cozuldu galiba.
                  Bende kingston 2GB i 109A okumazken 110A okuyor.

saygilar..

Yorum yap

tahaaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bende de kingstone 2 gb flaş bellek var hiç cihazı kapatmadan calışırken takıp cıkarıyorum bir problem olurmu acaba... usb takıldı -usb alındı felan komutları cıkıyor ekranda boşuna deil heralde o komutlar ?

Yorum yap

cihazda sorun olmaz ama flash belleğe zarar verebilir

Yorum yap

Bir kolaylık....CIS SUPERPLUS

Elinizde fazla bir flashdisk varsa şööle en basitinden, bunu bu iş için ayırın. Flashdisk'le işiniz bitince çıkarıp modülü ve USB girişini kapatan kapağın içine yatırın ve kapağı kapatın. Kingston'lar çok rahat sığıyor. Kapağı zorlamıyorsunuz bile. Artık ne zaman lazım olursa bilirisiniz ki flashdisk'iniz orada :ihihi:
                        atla: YENİYİM BEN YENİYİM HERKESİ HASTA EDERİMatla:

Yorum yap

Evet arkadaşlar cihazlarınıza 13 şubat tarihli yazılımları yükleyin .fat 16 ve 32 destekli yazılımlardır 1GB filaş bellekleriniz sorunsuz çalışır tarafımdan denenmiştir...

Yorum yap

bende 2 Gb kingston (yeşil Renk )flashdisk var.2000 cıs süper cihazımla uyumlu.sormak istediğim acaba resim yükleme , softcam atma ve Mp3 dinleme haricinde flashdisklede yazılım atabilirmiyim. ve daha neler yapılabilir. saygılar

Yorum yap

Evet atabilirsiniz.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Evet atabilirsiniz.
                                bilgi için teşekkürler .acaba extra başka bişeylerde yapabilirmiyim.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X