• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec Seri 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş mesajların yüzünden bayağı ümitlenmiştim.
    daha yenilmedik bekleyip görüçez hep birlikte ben baya çiddiyim bu konuda arkadaşım 10 yıldır next satıyorum ve başımı öne hiç eğmedim umarım yine eğmem:no::no::no:
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• LİMAN Nickli Üyeden Alıntı
      Bu konuda ne desek cevapsız kalıyor;

Sanırım Atmaca Elektronik ile ayrılık yaşanmasından kaynaklı sorunu Nrec kullanıcıları çekiyor, hala cevap verilmemesini buna bağlıyorum.
      beni ilgilendirmiyor ayrılmaları ben aynı kişiden alıyorum cihazları çaresine kendileri bakacak ben nasıl başımın caresine bakıyorsam onlarda ona göre düşünecek burda magdur olan müşteri her zaman haklıdır.. en son sözü onlar söyler... ama iyi söylerler
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• arkadaşlar tps bin dosyasını flaş bellekden almıyor

usb flaşbellekten tps bin dosyasın atamıyorum

RAMİS BEY ÖZÜR DİLERİM --küçük yanlışlıkdan dolayı --?

Yorum yap

• yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı
          usb flaşbellekten tps bin dosyasın atamıyorum cihaz okumuyor ve sofcamı alıyor yazılım alıyor 30/6/2008 yazılım yüklü şuan cihazımda 2000dcıp usb bilginize -----------yardımlarını esirgemeyeceginize eminim teşekkürleratla:
          sen başka bölüme git bura senin bölüm degil arkadaşım
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• arkadaşlar enson 17,4,2008 yazılımı var cihazı açtığımda yeni data evet hayır diyordu ben exıt yaparak çıkıyordum evde yanlışlıkla evete basmışlar ve bütün uydu yayınları gitmiş şimdi yeniden nasıl yapabilirim.UYDUları yeniden düzenleyip kanalları taratsam olurmu 17,4,2008 yazılımın yeniden atmama gerek varmı cihazım next 2000 cx super plus nerec teşekkürler

Yorum yap

• suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar enson 17,4,2008 yazılımı var cihazı açtığımda yeni data evet hayır diyordu ben exıt yaparak çıkıyordum evde yanlışlıkla evete basmışlar ve bütün uydu yayınları gitmiş şimdi yeniden nasıl yapabilirim.UYDUları yeniden düzenleyip kanalları taratsam olurmu 17,4,2008 yazılımın yeniden atmama gerek varmı cihazım next 2000 cx super plus nerec teşekkürler
              tekrr yazılıma gerek yok
              menü + çanak ayarı bölümünde dsechq ayarını yapılandırınız türksat discehq A Hotbirt Disech B Gibi sonra otomatik arama,ya giriniz NIT açık yapıp taratınız

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşım eve gidence yapacağım

Yorum yap

• yazılım yok bide nrec 2000cx süper plas cihazıma sofcem atamıyorum yardım

Yorum yap

• arkadaşlar-değerli ustalarım. acaba nrec serilerde tps.bin atılabilir mi? yanlış anlamayın üşendiğimden değil ama laptoptan bir türlü cihaza yazılım atamadım. soruyu sorma nedenim ise malum qnec serilerde bile 30.06 yazılımı gerekiyor.yani şu an için nrec lerde tps izlemek mümkün mü?
                    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar-değerli ustalarım. acaba nrec serilerde tps.bin atılabilir mi? yanlış anlamayın üşendiğimden değil ama laptoptan bir türlü cihaza yazılım atamadım. soruyu sorma nedenim ise malum qnec serilerde bile 30.06 yazılımı gerekiyor.yani şu an için nrec lerde tps izlemek mümkün mü?
                      dosya sadece 30 haziran yazılımında çalışıyor ve nreclerin 30 haziran yazılımı çıkmadığına göre mantıken çalışmaz...

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        dosya sadece 30 haziran yazılımında çalışıyor ve nreclerin 30 haziran yazılımı çıkmadığına göre mantıken çalışmaz...
                        yazılıma ihtiyaç yok diyorlar
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• yazık değil mi bu cihaz sahiplerine. zamanında o kadar para verdim. bilsem almazdım.tps yok. polsat auto yok.65 YTL lik cihazdan ne farkı kaldı? değiştirmeye kalktım. adamlar adından başkası yalan dedi 30 ytl ye saymaya kalktı. çok şükür qnec serisi bir tane var söküp bir o yana bir bu yana taşıyorum. nrecleri böyle başı öne eğik bırakanlar utansın.-- her durumda bizlere yardım için uğraşan ustalarımı tenzi ederim.durumun onlarla alakalı olmadığını düşündüğümden onlara saygım ve inancım sonsuzdur--
                          Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• amma kazık yedik helal olsun bizi böle kazıklayanlara. yeter ya bu kadar olmaz sitemse sitem ettik daha ne yapalım gitcem goldmaster alcam ayıp ya bu kadar vurdum duymazlık olmaz artık nexti önermiyecem kimseye satmıyacamda

Yorum yap

• alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              amma kazık yedik helal olsun bizi böle kazıklayanlara. yeter ya bu kadar olmaz sitemse sitem ettik daha ne yapalım gitcem goldmaster alcam ayıp ya bu kadar vurdum duymazlık olmaz artık nexti önermiyecem kimseye satmıyacamda
                              Sıkıntın nedir dostum?

Yorum yap

• biz next i yazılım destekli aldık ama satın aldığım bayide bişey yapamıyor..eniyisi başka markaya dönmek...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X