• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000 SUPER HDMI CX 16.03.2011 Yazılımı ve Kanal Bilgisi.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000 SUPER HDMI CX 16.03.2011 Yazılımı ve Kanal Bilgisi.

Next YE 2000 SUPER HDMI CX 16.03.2011 Yazılımıdır.resimdeki cihaza aittir,daha önceki modellere bu yazılımı yüklemeyiniz.Cihaz ile ilgili diğer bilgiler ve Talimatlar daha sonra ulaştırılacaktır.Cihazın Yazılımlarında ve Piyasaya sürülmesinde Emeği geçen herkese teşekkürler.Hayırlı olsun.
    Eklenen Dosyalar
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

bu cihaz daha gelmeden olumlu bilgileri ulaşmaişti bizlere... kisa sure icinde test etme imaknimizda olacak.. emegi gecen herkese tesekkurler...

Yorum yap

Cihaz güzel ama ali chip setli galiba
      NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
      NEXT 2000 X PLUS
      NEXT 2005 CI
      NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

Emeği geçen herkesin eline sağlık birşey öğrenmek istiyorum emu *** sayfasına ulaşamadım bunun için yardımcı olursanız sevinirim.İlginiz için şimdiden tşk ler

Yorum yap

astel Nickli Üyeden Alıntı
          Emeği geçen herkesin eline sağlık birşey öğrenmek istiyorum emu *** sayfasına ulaşamadım bunun için yardımcı olursanız sevinirim.İlginiz için şimdiden tşk ler
          soruna burda cevap verilmis http://www.mach1digital.com/mach1for...2&postcount=17

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı
            collo1 dostum yönlendirme yaptığın yerde master şifresi yazdım emu *** giriş şifresi değildir

Yorum yap

collo 1 verdiğin sayfadaki bilgileri denedim fakat ya beceremedim yada başka türlü açılıyor

Yorum yap

Cihazı inceledim eski 2000 serisi gibi değil yeni yazlımda atım cihazda yeni özellik yeni kanal ekleme bölümü var kanaları kendisi buluyor

Yorum yap

astel Nickli Üyeden Alıntı
                  Cihazın Emu Özelliği sürekli açıktır. Biss kanallarının şifresini görmek ve düzeltmek için kanalın üzerinde iken kırmızı tuşa basınız.
                  Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaşlar evde teste aldım cihazı gayet hoş olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

MPL & ilgilenen tüm arkaşlara teşekkürler

Yorum yap

cihaz bugun elime ulaşti.. paylaşım isteyenler icin daha iyisi olamaz.. ayni serverda dreambox ile gelmeyen birçok kanal bile gelmektedir, hemde aninda.. yeni yazilimlarla 2000 serisinde olan bazi özellikler de eklenirse muhtesem olur.. Next'i boyle bir cihaz yaptigi için tebrik ediyorum...

Yorum yap

Next YE - 2000 Süper HDMI Modeli Şifreleme sistemi özellikleri

* Kanal Gizleme: İzleme+Aktivasyon+Record+1234

* Aynı Anda Desteklediği Server: 3 Adet (Karışık ya da benzer, 2 Cccam 1 Newcamd v.b.)

* Serversiz bir master cihaza bağlanan kullanıcı aynı anda 2 servere de bağlanabilir.

* Desteklediği Server Protokolleri: Newcamd, Cccam ve Avatar

* Serversiz Kart Paylaşımı: 3 cihaz birbirleri arasında 3 farklı kartı paylaşabilir.

* Master seçilen cihazdaki kartı 8 şube (Aynı model uydu alıcısı) kendi cihazlarına bağlı gibi izleyebilir. Server gerekmez.(Master seçilen cihaz aynı ağda değilse, master cihazda port açılmalı, şube cihazlar bu porttan ulaşabilir. Port numarasını kendiniz verebilirsiniz. Örneğin: 17000 v.b.)

* Emu, cihazın ana yazılımında mevcuttur. Yeni yazılım uydudan güncellendiğinde Softcam v.b. otomatik güncellenir. Kullanıcı kendi Softcam dosyasını USB Bellek üzerinden güncellenebilir.Emu özelliğini aktif etmek için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur.

* Anlık Biss kêy girişi için; Biss ile yayın yapan kanal üzerinde kırmızı tuşu kullanın. (Kırmızı tuş ayrıca server kullanımında Network bilgisi gösterir.)

* Sıralı Turksat ve Hotbird kanalları hafızalı şekilde gelir. Silmek istediğiniz uyduyu liste düzenleme bölümünden "Tümünü Sil" komutuyla silebilirsiniz. Ayrıca cihaz fabrika ayarlarına döndürüldüğünde yine tüm kanal bilgileri silinir.

* Kanal Ekleme menüsünden Direkt Turksat hızlı taratılabilir. (Network frekansı taranır.)

* Cihazın Fabrika ayarlarına dönmek için master şifresi 2000
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

Arkadaşlar cihaz bugün elime ulaştı gerçekten güzel bir cihaz olmuş.İlk izlenimlerim görüntüde biraz yeşil hakim gibi geldi bana daha önceki 2000 serilerine göre artı *** bölümünü göremiyoruz,biss hariç yazılım güncelleme var ama hellassat açmıyor veya elle *** giremiyoruz ama cihaz yeni oldugu için bunlar zamanla düzelir cihaza emegi gecen herkese teşekkürler tüm next ailesine hayırlı olsun...

Yorum yap

ark bu cihazda kanal listesini alma prog hangisisdir bilgisi olan varmı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X