• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

siyah kutulu next star 2000 süper pluslar var gördünüz mü?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• siyah kutulu next star 2000 süper pluslar var gördünüz mü?

arkadaşlar bu konuda bilgisi olan bi arkadaş yardımcı olur mu lütfen.. piyasada siyah kutulu next star süper plus modelleri gördüm siyah kutulu. normal next süper plus gibi gri değil kutu. mesela next cx süper plus 2000 150 ytl iken bu kutulardan 180 ytl istiyorlar. cihazlar arasında fark var mı? fiyat farkının sebebi ne? bu cihazlar yüksel elektroniğin ürünleri mi?

renginin siyah olmasından fiat farkı :ehehe:

diğer süper pluslar ile hiçbir farkı yok kasa değişik teknosa için üretilen modeller

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı
      renginin siyah olmasından fiat farkı :ehehe:

diğer süper pluslar ile hiçbir farkı yok kasa değişik teknosa için üretilen modeller
      Allah aşkına bende bi özelliği var sandım neyse sağolasın üstad...

Yorum yap

cuma günü arkadaşıma siyah kasalı next2000cıssuperplus aldık.birkaç yere fiyat sorduk ama eski kasa ile yeni kasa arasında fark yoktu.bizde siyah kasayı tercih ettik.sonuçta artık teveler siyah üretiliyor.yazılımını falan güncelledim makinalar aynı fark yok.

Yorum yap

selam arkadaşlar siyah kasa ile gri kasa arasında mekanik bir fark yok
          farkı grı kasalar next in özel çıkartığı kasalar siyah kasalar parekende marketler için toptan sipariş üzerine çıkan kasaları dır renk sebebi malın markettenmi mağazadanmı alındığı belli olsun diyedir

yani siyah üzerine atılan boya grı üzerine atılan boyadan ucuz oluşudur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X