• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart bile Digitürk kullanıyor !

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart bile Digitürk kullanıyor !

D-Smart bile Digitürk kullanıyor !
    Bir tanıdığa misafirliğe gitmiştim. D-smart almış.Neler var acaba diye D-Smart kanalları arasında dolaşırken dumur oldum.Bir kanala erişim yoktu ve digitürk kullananların yakından tanıdığı mavi uyarı ekranı vardı.

D-Smart yere göğe sığdıramadığı, yayın kalitesini övüp durduğu platformundaki kanalları digitürkten aldığı yayınla veriyor.

ee herzaman deriz ki d-zirttt
    dreamboxdestek

hahaha ya arkadaşlar işte herşey ortada digiturk her zaman 1 numaradır

Yorum yap

Yanlış tesbit.D-Smart TURKSAT uydusundan yayın yapmaktadır.Number one tv nin TURKSATA aktarması digiturk üzerinden gerçekleştiriliyor.Normal olarak ta bu yazı görünüyor.Çünkü Number one tv yayınını digiturk üzerinden çıkıyor.ordan turksata veriliyor.Çok saçma bir başlık ve konu.
      Samsung 48J6370 Curved,LG 22MA33D
      Inverto Black Ultra Twin LNB,120'lik Next Diseqc Motorlu Çanak,90'lık Sabit Eutelsat 7A/7B Çanak,Merkezi Türksat Çanak
      TBS 5925 TV Kartı,DR HD D15
      Digiturk Vestel DCR DT 9102,Digiturk Film-Belgesel Paketi
      Samsung Galaxy A3,Turkcell,Turkcell Superonline

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hahaha ya arkadaşlar işte herşey ortada digiturk her zaman 1 numaradır
        bir zamanlar digitürk 1 numaraydı taki D-SMART çıkana kadar.....

Yorum yap

yasamx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yanlış tesbit.D-Smart TURKSAT uydusundan yayın yapmaktadır.Number one tv nin TURKSATA aktarması digiturk üzerinden gerçekleştiriliyor.Normal olarak ta bu yazı görünüyor.Çünkü Number one tv yayınını digiturk üzerinden çıkıyor.ordan turksata veriliyor.Çok saçma bir başlık ve konu.
          demek yanliş tesbit dikkatini cekerim one tv den alaksı yok loca ok konu sacma olup olamdıgını d-smart kullanicilari karar veriri ok ben sadce gorduyumu aktardım oysaki sen demkkı d-smartcısın ok
          dreamboxdestek

Yorum yap

amenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            demek yanliş tesbit dikkatini cekerim one tv den alaksı yok loca ok konu sacma olup olamdıgını d-smart kullanicilari karar veriri ok ben sadce gorduyumu aktardım oysaki sen demkkı d-smartcısın ok
            super hd tv im var.nasıl dsmartçıyım anlamadım.orda servis ismi numberone yazıyor.loca bilgi barı reklamı.siz sanırım önyargılısınız.
            number one dan alınan yayın işte.orda koskoca epg yi görmüyor musunuz?

bari eleştirirken doğru eleştirin. diyinki ne biçim sitesi var.fiyat öğrenemiyoruz.tüketicileri yanıltıyor.böyle basit eleştirileri bırakın.
            diyinki görüntü kalitesi kötü.bu konu komik olmuş.
            bir de dikkatinizi çekerim loca ne zamandan beri digiturkte yayın nyapıyor???
            Inverto Black Ultra Twin LNB,120'lik Next Diseqc Motorlu Çanak,90'lık Sabit Eutelsat 7A/7B Çanak,Merkezi Türksat Çanak

Yorum yap

super hd tv im var.nasıl dsmartçıyım anlamadım.orda servis ismi numberone yazıyor.loca bilgi barı reklamı.siz sanırım önyargılısınız.
              number one dan alınan yayın işte.orda koskoca epg yi görmüyor musunuz?

bari eleştirirken doğru eleştirin. diyinki ne biçim sitesi var.fiyat öğrenemiyoruz.tüketicileri yanıltıyor.böyle basit eleştirileri bırakın.
              diyinki görüntü kalitesi kötü.bu konu komik olmuş.
              bir de dikkatinizi çekerim loca ne zamandan beri digiturkte yayın nyapıyor???
              bu kadar hiddetlendiyine gore neyse kolay gele
              dreamboxdestek

Yorum yap

amenna Nickli Üyeden Alıntı
                bu kadar hiddetlendiyine gore neyse kolay gele
                hayır bilakis sakinim ama cidden komik bir konu .
                yani eletiştirmeyin demiyorum.sağlam argümanlar bulun.biz de sizi alkışlayalım.bariz belli number one tv nin kendi yayınıyla alaklı bir durum.

kartlları yananları bu kadar savundunuz mu?
                ya da localarda yaptıkları 2 film sınırlamasını.

ve bir sürü aklıma gelmeyen yanlışları var adamların.

onların sitesinden düzgün paket bilgisi alınabiliyor mu hayır?

özel kanallarının görüntülerinin çoğu çamur gibi bunu eleştirdiniz de ben birşey mi demişim.
                bunları eleştirin biz de sizi alkışlayalım.

Yorum yap

sen alkişlama gerek yok kalbimi kirdin :P
                  dreamboxdestek

Yorum yap

yasamx Nickli Üyeden Alıntı
                    hayır bilakis sakinim ama cidden komik bir konu .
                    yani eletiştirmeyin demiyorum.sağlam argümanlar bulun.biz de sizi alkışlayalım.bariz belli number one tv nin kendi yayınıyla alaklı bir durum.

kartlları yananları bu kadar savundunuz mu?
                    ya da localarda yaptıkları 2 film sınırlamasını.

ve bir sürü aklıma gelmeyen yanlışları var adamların.

onların sitesinden düzgün paket bilgisi alınabiliyor mu hayır?

özel kanallarının görüntülerinin çoğu çamur gibi bunu eleştirdiniz de ben birşey mi demişim.
                    bunları eleştirin biz de sizi alkışlayalım.
                    locada yaptıkları 2 film sınırlaması demişsin ben loca hairsprey filmini tam 3 kez aldım.

Yorum yap

konu kapatılmıştır..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X