• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar yeni yazılımı yükleyince hotbırd uydusunda tarama yapıyorum fakat hiçbi kanal bulunmuyo lütfen yardım
    :trts:

Yorum yap

• ozgur0234 Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar yeni yazılımı yükleyince hotbırd uydusunda tarama yapıyorum fakat hiçbi kanal bulunmuyo lütfen yardım
      :trts:
      dayzek ayarlarını yap
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• bahcıvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        üstadım bende yeni yazılımı yükledim açmıyor polsat lar bile açılmadı 15 dakika bekledim saygılarımla
        Yeni yazılımda polsat auto çöktü ancak günlük verien softcam ile izliyebilirsin...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• mach1 hocam teşekkürler

Yorum yap

• ozgur0234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar öncelikle selamlar bu siteye yen üye oldum
            bu uydu yazılımları konusunda bilgi edinmeye çalışıyorum
            next 2000 cıs super plus var yazılım yükledim usb den çalıştı güncellendi fakat
            ben tam bilmediğim için kanalların hepsi gitti
            arama yaptım ama hangi uyduları arıycağımı bilmiyorum sadece turksattan kanlları bulabildim baska uydu varmı
            öncelikle hoşgeldin

büyük bir ihtimalle 2 tane çanak kullanıyorsun hotbird uydusunuda ara

Yorum yap

• ozgur0234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar öncelikle selamlar bu siteye yen üye oldum
              bu uydu yazılımları konusunda bilgi edinmeye çalışıyorum
              next 2000 cıs super plus var yazılım yükledim usb den çalıştı güncellendi fakat
              ben tam bilmediğim için kanalların hepsi gitti
              arama yaptım ama hangi uyduları arıycağımı bilmiyorum sadece turksattan kanlları bulabildim baska uydu varmı
              daha önce yabancı kanal seyrediyormuydun seyrediyorsan hagileri
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Hata mesajı

Merhaba, yazılımı yüklemeye çalıştım. Boot etsinmi? diye sorduktan sonra tamam dedim ancak receiver ekranında 1 işareti çıktı ve başka bir hareket olmadı. epey bekledikten sonra makineyi arkadan kapatıp açmak zorunda kaldım.

Öneriniz ne olur ???

Yorum yap

• yazılımı neyle yüklüyorsun usb ileni pc iylemi yüklüyorsun
                  Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Hata Mesajı

USB ile

Yorum yap

• Mach1 Hocam ,
                      Ellerine sağlık , teşekkür ederim.
                      CengoCelik

Yorum yap

• sevgili tasarım

softcam ini attım ama , polsatları çözmedi. K eyler çöktü mü acaba

Yorum yap

• ercana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Merhaba, yazılımı yüklemeye çalıştım. Boot etsinmi? diye sorduktan sonra tamam dedim ancak receiver ekranında 1 işareti çıktı ve başka bir hareket olmadı. epey bekledikten sonra makineyi arkadan kapatıp açmak zorunda kaldım.

Öneriniz ne olur ???
                          Ercana ayni sorunu bende yasadim. Bot etsinmi diye sorduktan sonra ekranda 1 yazip kilitlendi.Biraz telaslandim ama makinayi arkadan kapatip acinca yüklemeye basladi( usb yi cikartma) daha sonra save yazisi geldi birazda bu sekilde bekledi. Sonunda end yazsi geldi ve yükleme tamamlandi. Su anda gayet güzel calisiyor. bir sorunyok. Istersen tekrar dene karar senin....

Yorum yap

• şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            daha önce yabancı kanal seyrediyormuydun seyrediyorsan hagileri

daha önce 1400 kanal vardı ama çooğğu şifreliydi
                            bende burdan şifre çözmeye çalıştım fakat dediğim gibi hepsi gitti sadece turksat uydusundan taranan kanallar çıktı hotbırd yada hangi uyduysa daha önce izlediğim kanallar çıkmıyo ne yapabilirim

Yorum yap

• ramis Nickli Üyeden Alıntı
                              dayzek ayarlarını yap
                              valla dediğim gibi pek anlamadığım için dayzek ayarları nasıl yapılır tarif olabilirmi
                              teşekkürler

Yorum yap

• yüxexessiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                öncelikle hoşgeldin

büyük bir ihtimalle 2 tane çanak kullanıyorsun hotbird uydusunuda ara
                                valla hotbırd uydusunuda aradım hiç bi kanal çıkmıyo
                                baska bi arkadas dayzek ayarlarını yap diyo bilmediğim için tarif olabilirmi
                                şimdiden teşekkür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X