• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ses problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ses problemi

arkadaşlar hangi imageyi yuklersem yükliyeyim ses gelmiyor kanlardan ham image yükledim olmadı bacup image yüledim gene olmadı se gelmiyor birde hazırladığım setingi yülediğim zaman hazır olan kanalarda gidiyor benim yuklediğim hızır seting de gözükmüyor

Tüm kanallardan mı ses gelmiyor?

Sevgiler...

Yorum yap

evet

Yorum yap

üstat haber bekliyoruz androıd dolayı olabiirmı yeni yukledım

Yorum yap

HDMI kablo kutudan çıkanı kullanıyorsanız o kabloda bazen ses sorunu oluyor ayrıca ayarlardan
          ses ayarlarını HDMI kablonuza göre kontrol ediniz veya ses sistemi kullanıyorsanız ayarlardan
          ses sistemine göre kontrol ediniz cihazınız Wetek Play 2 ise enigma2
          yazılım bu cihazda düzgün çalışmıyor E2 desteği yok diğer imajlardan yükleye bilirsiniz

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

sadece tv yayınlarında ses gelmiyor

Yorum yap

dcaliskan Nickli Üyeden Alıntı
              sadece tv yayınlarında ses gelmiyor
              TV nizde başka HDMI girişleri varsa onları bir deneyin

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

arkadaşlar nand ham image yükledim kanlalrı tarattım ses var boot menüde 1.1.8 varken karta hazır bacup veya ham imge yülüyorum ses gelmiyor ama boot a ham image yüklediğimde ses geliyor sebebi nedir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X