• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım

arkadaşlar kusura bakmayın 2000 serisinde acemiyim
    bi arkadaşta cihazın ön panelinde ye-2000 x plus yazıyor bu cihazın en son yazılımı hangisi dir loaderi nedir bilmiyorum bi de tps ler günlük softcam atmak lazımmıdır yok sa auto mudur şimdiden teşekkürler

Yükleme talimatı
    Belirttiğiniz cihaza uygun son yazılım
    Yükleme Loaderi
    Son Key dosyası
    Bunların hepsi forumda mevcut az bi araştırma yapmanız yeterli olurdu

Yorum yap

Cihazınıza ait güncel yazılım linki:
      http://www.mach1digital.com/mach1for...9&d=1196604621

Yükleme Loaderi PCLink 2.2 Linki:
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=23441

Yazılım yükleme talimatı Resimli:
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1121

Burada dikkat etmeniz gereken cihazda 614'lü yazılım olup olmadığı. Eğer yoksa yukarıda linkini verdiğim yazılımı önce PCLink 2.0 ile atacaksınız. Daha sonraki yazılım ve key dosyalarını PCLink 2.2 ile cihaz standbye konumunda atacaksınız.

Yorum yap

hocam öncelikle teşekkür ederim
        614 lü yazılım olup olmadığını nasıl anlarız bide softcami hergün atmakmı lazım

Yorum yap

LİMON79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihaz bilgisi menüsuna girdiğinizde göreceksiniz.
          TPS paketi auto dur, Polsat için key değiştiğinde softcam yüklemelisiniz.

Yorum yap

Menü Cihaz bilgisi kırmızı tuşa basıp şifreye 1234 yaz ekranda gözükür

Yorum yap

arkadaşları saolun bi de çok oluyom ama emu yu nasıl aktif ederim auto yu nasıl yapıyoruz onu da söylerseniz ok

Yorum yap

arkadaşları saolun bi de çok oluyom ama emu yu nasıl aktif ederim auto yu nasıl yapıyoruz onu da söylerseniz ok
                Menü>>Cihaz Bilgisi>>Kırmızı Tuş>>1234 tuşla
                Tps Updated için Yeşil tuşa bas "Tps Auto Updated" yazan yere okeyle, biraz bekle keyler güncellendi yazar exitle çıkarsın kanallar açılır.

Yorum yap

üstadım saolasın çok teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X