• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Birçok cihaz için Kanal 1 Key Girişi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Merhaba sayın Tasarım!Siz bizim bizde sizlerin sayesinde çevremizdeki arkadaşların yardımına koşmaya çalışıyoruz.TRİDENT marka risıvır var ve tv1 i syredemiyor.yazılım nasıl atılır yada şifreyi nasıl girebiliriz yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

evet bende de vestel dvb 3600 fta var ama verdiğin bisleri girip denedim ama nafile izliyemiyorum yardım please

Yorum yap

canary39 Nickli Üyeden Alıntı
        Tasarım arkadaşım,teşekkür ederim,akşama senin yöntemini deneyip yarın burada sonucu yazacağım.
        enson yazılımı at çözer sorun yapamaya gerek yok

Yorum yap

Tasarım dostum .. topfield 3400cl için nasıl ayarlarız. Yardımın için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

seewas Nickli Üyeden Alıntı
            Merhaba sayın Tasarım!Siz bizim bizde sizlerin sayesinde çevremizdeki arkadaşların yardımına koşmaya çalışıyoruz.TRİDENT marka risıvır var ve tv1 i syredemiyor.yazılım nasıl atılır yada şifreyi nasıl girebiliriz yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
            Ayrıca Sansui free TV ninde durumunu açıklarsanız sevinirim.Saygılar.

Yorum yap

next 6500 fta kanal 1'in şifresini çözebiliyor mu?

Yorum yap

ALT DVB kullanıyorum ve bilgisayardan seyrediyorum, ne yapabilirim?

Yorum yap

ustalar benim cihazlarımda bis bölümü yok sansui 6000 ve opentel 3000 cı için nasıl gireceğim lütfen yardımcı olun

Yorum yap

arkadaslar bu kanal 1 nedir .Benim uyduda kanal 1 yazan bir yer kanal açılıyor ama emu falan atmadım herzaman verdı zaten

Yorum yap

bu onva marka makinada bıss bölümü yok ne yapmamız gerekiyor

Yorum yap

Teşekkürler Hocam, elinize sağlık

Yorum yap

Sayin Tasarim

Sayin Tasarim Bu Kanal1 İÇİn Neta Uydu Alicilarinda Şİfreyİ Nasil Gİrİcez..onlarda 1 Ve 11 Tane 0 Gİrecek Yer Yok Nasil Gİrİcez..yardimci Olursaniz Sevİnİrİm..Şİmdİden Saolun....

Yorum yap

sansui 6000 serisine nasıl kanal1 key girilir acele cevap.

Yorum yap

mutlu.han Nickli Üyeden Alıntı
                              bu onva marka makinada bıss bölümü yok ne yapmamız gerekiyor
                              Biss bölümü yoksa güncel yazılımı atmanız gerekir.

Yorum yap

farnerud Nickli Üyeden Alıntı
                                ALT DVB kullanıyorum ve bilgisayardan seyrediyorum, ne yapabilirim?
                                Alttaki softcam dosyasını deneyip, sonucu yazın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X