• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dobratech USB STICK seciyor mu ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Dobratech USB STICK seciyor mu ?

Problemim sunlar :

1- Ya DOBRATECH usbstick seciyor zira ne 8 ne de 16 gig lik sticklerimin icini okumadi...

2- Ya da benim yeni cihazdaki USB portlar arizali

2000HD deki gibi menu de USB sekmesi yok ; ama file explorer da USB stickleri gormedi...Ama yazilim guncellemeyi USB uzerinden ( acilista asagi/yukari tusuna basarak boot modunda ) guncelledi....

Atladigim birsey mi var _?

Usb stik seçmemesi lazım cihazı kapatıp açın tekrar deneyin....
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

evet seçiyor. ben SanDisk cruzer micro 8.0gb. ile içerisindeki ne loader yazılımını ne de applo dosyasını yükleyemedim. daha sonra Kingston 1Gb ile sorunsuz 2 adet cihaza yüklemeleri yaptım. bilginiz olsun.

Yorum yap

Bende 2GB lik Kingston la çalıştıramadım ama 4GB lik Kingston la çalıştı,birinin neyini beğendi de neyini beğenmedi anlamadım.Şansınıza kalmış yani.
        ---------------------------------------------------

Yorum yap

Flash disklerinizi Fat32 formatter ile formatlayınız. Fat 32 formatter ile formatlayamıyorsanız google da WinSetupFromUSB_0-2-1 bu dosyayı aratıp bulun ve onla formatlayın sonra görecektir..
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X