• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Art amasya tv yakında türksat da

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Art amasya tv yakında türksat da

AMASYA’YI EN İYİ BİZ TANITIRIZ

Amasya Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karataş, “ ART Ailesi Olarak Amasya Tanıtımı ve Gelişiminde Baş Rolü Bizler Oynuyoruz” dedi.Amasya Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karataş ART olarak 1995 yılından bu yana Amasya’nın tanıtımı ve gelişmesi için çok ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Amasya Radyo Televizyonu’nun internet üzerinden en çok izlenen televizyon kanalları arasında ilk 3 te yer almasının kendilerini gururlandırdığını kaydeden Amasya Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karataş, “ Bizim Televizyon kanalımız il genelinde akşam saat 19:30’da en çok izlenen televizyon kanalı olma özelliğini yıllardır sürdürüyor. Biz Amasya başta olmak üzere Merzifon’da ve diğer ilçelerde yıllardır yayın yapıyoruz.

Televizyon kanalımız Anten aracılığı ile Amasya il genelinde yoğun bir şekilde seyredilmesinin yanı sıra İnternet üzerinden de en Türkiye’de 100 kanal arasında en çok izlenen 3 kanal arasında yer alıyor dedi.
    Amasya Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Karataş, “ Bu büyük başarı şimdiye kadar ne Amasya Belediyesi tarafından ne de Amasya Valiliği tarafından hiçbir destek görmedi. Amasya Valiliği Amasya’nın tanıtımı için ulusal kanallara yüzbinlerce para verdi.

Başka kanallara yüzbinlerce Lira reklam parası veriliyor ama Amasya’nın sesi olan Amasya Radyo Televizyonu’na kuruş para verilmiyor. Uyduda yayın yapmak çok zor bir şey değil. Amasya Radyo Televizyonu olarak bizim her şeyimiz hazır.
    Amasya Valiliği ve Amasya Belediyesi bize sponsor olsun 1 ay içerisinde uyduya geçeriz. Uyduda yayın yapmanın maliyeti 50 Bin Türk Lirasının üzerinde. Bu 50 Bin lira Aylık olarak Türksat’a ödenen para. Bu parayı karşılasınlar Amasya nasıl tanıtılır görsünler” dedi.

KAYNAK

50 bin lira gibi bir sorun var buda demek oluyor ki atılan başlık yanlış PARA gelmeden uyduya çıkılmadığına göre bu iki kuruluşta tamam parayı verelim demediğine göre siz neye kanaat gösterdinizde bu başlığı attınız
    bence başlık şu şekilde olmalı idi kanal çıkmaya hazır kaynak bekliyor gibi
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      50 bin lira gibi bir sorun var buda demek oluyor ki atılan başlık yanlış PARA gelmeden uyduya çıkılmadığına göre bu iki kuruluşta tamam parayı verelim demediğine göre siz neye kanaat gösterdinizde bu başlığı attınız
      bence başlık şu şekilde olmalı idi kanal çıkmaya hazır kaynak bekliyor gibi
      baslik bilgi amacli eklenmistir

Yorum yap

eğer bu bilgi ise bu yıllardır var sayın collo1 bu bilgi yanlış verilmiş insanlara ümit verici bir başlık çıkıcak kesin anlam ifade ediyor bu bilgi oysaki böyle bir kesinlik yok bu veriler yıllardır var var olan şeyler sizin aktardıklarınız şunlar
        art tv uyduya çıkmaya hazır
        belediye yada
        valilikten aylık 50.000 tl uydu kirası
        ödeme koşulu sponsorluk istiyorlar
        bunlar yıllardır var
        yani burda ölme ee..... ölme geliyor insan aklına

Yorum yap

yillardir art tv böyle bi sorun yasadigin billiyordun da neden kendine sakladin forum da paylas saydin

konuyu senden baska billen yok demek ki tek mualefet olan sensin

Yorum yap

ben muhalefet etmedim sadece başlık yanıltıcı dedim üstelik turkey f.... da bu çok eskidi belki bu forumda bile vardır siz amasya lı olmadığınız için bilmiyor olabilirsiniz bütün amasya lılar biliyor

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ben muhalefet etmedim sadece başlık yanıltıcı dedim üstelik turkey f.... da bu çok eskidi belki bu forumda bile vardır siz amasya lı olmadığınız için bilmiyor olabilirsiniz bütün amasya lılar biliyor
              sen amasyalimisin ki.

konu kapatilmistir

Yorum yap

uydu 34[istanbul--05(amasya)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X