• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Msn çoklu ortan+ msn açılmıyor!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Msn çoklu ortan+ msn açılmıyor!

Msn WLMUniversalPatcherPlusPlus095 yamayı indirdim. sadece Çoklu Oturum izin ver secip uygulayı tıklayınca 1. resimdeki gibi uygulandı diyor. ama msn acmak isteyince ikinci resimdeki gibi uyarı veriyor. yamayıda silemiyorum ne yapmam lazım.
    msn 8.1 final kullanıyordum. otomatik güncelleyip yüklemiştim.

Ben Live Messenger kullanıyorum ve çoklu ortam yaması kurulu bir sorun yok bende.

Yorum yap

msn nin yeni bir sürümü cıktı iki gündür piyasada kimi pclerde istio kimilerinde istemio
      belki o sebepten olabilir. bazen calışmıyor pacth dosyası...

Yorum yap

coklu msn yama ok benden olsun

http://file009r.mylivepage.com/chunk...zip?3703166403 direk link

Yorum yap

hasan197728 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          coklu msn yama ok benden olsun

http://file009r.mylivepage.com/chunk...zip?3703166403 direk link
          Link ölü arkadaşım...

İNSANOĞLU BİR KESİR İLE İFADE EDİLSE İDİ;
          KESRİN PAYI NE OLDUĞUNU, PAYDASI İSE KENDİNİ NE SANDIĞINI GÖSTERİRDİ.
          KESRİN PAYDASI BÜYÜDÜKÇE PAYIN DEĞERİNİN AZALMASI DA KAÇINILMAZDIR.

Sevgi İle...

Yorum yap

rockpeace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Msn WLMUniversalPatcherPlusPlus095 yamayı indirdim. sadece Çoklu Oturum izin ver secip uygulayı tıklayınca 1. resimdeki gibi uygulandı diyor. ama msn acmak isteyince ikinci resimdeki gibi uyarı veriyor. yamayıda silemiyorum ne yapmam lazım.
            msn 8.1 final kullanıyordum. otomatik güncelleyip yüklemiştim.

MSN 8.1 diye bir versiyonu nereden indirdiniz? MSN nin kendi sitesinden indirilmeyen her msn sahtedir, bu msn yi makineden kaldırın ama tam kaldırın, sonra girin MSN sitesine ister live indirin ister 7.5...
            En büyük aptallık,
            Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              MSN 8.1 diye bir versiyonu nereden indirdiniz? MSN nin kendi sitesinden indirilmeyen her msn sahtedir, bu msn yi makineden kaldırın ama tam kaldırın, sonra girin MSN sitesine ister live indirin ister 7.5...

YENİLİKLER

- Artık görüntü resminiz ve mesajınız nerede olursanız olun sizinle! Bu özelliğe Araçlar --> Seçenekler --> Genel sekmesindeki "Oturum açtığım her yerde aynı görüntü resmini ve kişisel iletiyi kullan" bölümünden erişebilirsiniz.
              - Kişi kartı yenilendi!
              - İfadeler, göz kırpmaları ve mesajlaşmanızı destekleyecek bölümler yenilendi

İNGİLİZCE VERSİYON DOWNLOAD

@demirkoparan'a Teşekkürler....

kendim kullanıyorum 8.1 versiyonunu :tr:

Yorum yap

bu yamalar sizleri xss acıgı ,le başbaşa bırakıyor emailiniz gelen bir adresle gidebilir sadece live messenger kurun eklenti olmadan

Yorum yap

falconx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Link ölü arkadaşım...
                  link ölü degil 30 saniye bekliceksin

Yorum yap

hasan197728 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    link ölü degil 30 saniye bekliceksin
                    O kadar da cahil değilim arkadaşım. Saniye saydığında beklemem gerektiğinin farkındayım. Ancak mesajı yazdığımda defalarca denedim. Boşu boşuna yazmış olmamak için. Sayfaya hiç ulaşım yoktu ve o nedenle yazdım. Dosyaya ihtiyacım da yoktu sadece test etmek istedim. Şu an ise link normal.

Sevgi İle...

Yorum yap

O kadar da cahil değilim arkadaşım. Saniye saydığında beklemem gerektiğinin farkındayım. Ancak mesajı yazdığımda defalarca denedim. Boşu boşuna yazmış olmamak için. Sayfaya hiç ulaşım yoktu ve o nedenle yazdım. Şu an ise link normal.
                      Bilirim ben senin ne kadar Bilgisayar cahili olduğunu

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bilirim ben senin ne kadar Bilgisayar cahili olduğunu
                        Doğru vallaha taso bu cahillikle benden adam olmaz di mi?

Sevgi İle...

Yorum yap

Doğru vallaha taso bu cahillikle benden adam olmaz di mi?

estafurullah

Yorum yap

msn live plus kurmanız yeterli olacaktır. plusın özelliklerinde çoklu oturum açmaya izin ver tıklatın yeter.. saygılar

Yorum yap

öyle diyorsunda msn live yükledığımde devreden çıkıyor teşekkür..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X