• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Pandora HD Bakkal Uygulaması.{apk}

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Pandora HD Bakkal Uygulaması.{apk}

Next Pandora HD Bakkal Uygulaması.{apk}

Bu uygulama sayesinde Cihazınıza, aşağıdaki uygulamalara(ileri de eklenebilecek sürpriz uygulamalara) erişim sağlayarak, yükleyebilme imkanına sahip olacaksınız..

- Uygulamayı kullanabilmeniz için cihazınızda İnternet bağlantınızın olması gerekmektedir.

- TAVŞAN (+18 Video İzleme Uygulaması)

- EMON ( Ücretsiz FreeShare,CCcam,NewCamd ve EMU Şifreleme sistemlerine erişim,online K€Y bölümüne erişim)

- TP/UYDU Güncelleme Uygulaması

- IP TV (Özel Listelerden Erişim Sağlanan IPTV Linklerini izleyebilme)

İyi Seyirler.

İNDİR
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

hocam bu nasıl yuklenır ben bır turlu beceremedım

Yorum yap

m.sgr49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam bu nasıl yuklenır ben bır turlu beceremedım
      dosyayı rar dan çıkar.
      bakkal apk dosyasını flash belleğe yükle
      flash belleği pandoraya tak
      uygulamalar-dosya yöneticisi gir senin flash belleği D olarak görür
      bakkal apk dosyasının üstüne gel yükle (ok bas )

Yorum yap

hocam emeğine sağlık en güzeli tp güncellemesi olmuş

Yorum yap

üstam Kaspersky dosyayı vizrüs olarak görüyor? bir türlü alamadım. ne tavsiye edersiniz?

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstam Kaspersky dosyayı vizrüs olarak görüyor? bir türlü alamadım. ne tavsiye edersiniz?
            kasper ayarlardan virüs taramayı durdur.kasper kullanmayın en güzeli yac

Yorum yap

bilgi için sağolun.denerim.

Yorum yap

Arkadaşlar bu tarz dosya indirme sitelerinden dosya indiirirken dikkat edin.

VESTEL UD9200 4K LED TV
                ARÇELİK 32" LED TV
                2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Maxone arkadaş. Önerdiğin yac dosyası virüs.umarım bilerek önermedınız.

Yorum yap

A.Bozoğlu üstem teşekkürler.bu açıklama açın.

Yorum yap

neden öle bir şey yapayım. ben pc de kullanıyorum
                      indirdiğin yer önlemli

Yorum yap

maxone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        neden öle bir şey yapayım. ben pc de kullanıyorum
                        indirdiğin yer önlemli
                        indirdiğim yer ile ilgisi yok. ben kendi web sayfasından indirdim. söylendiği gibi antivirüs veya hızlandırıcı değil. sorun yaratan bir program.

Yorum yap

virus dil..... olür..... ben yaptim.....

Yorum yap

kim dür virus ya... a aa super.........ya bu

Yorum yap

Tavşanlar çalışmıyormu Karbon pin kodu girince açılmadı ekran siyah kaldı pandorada
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X