Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > İnternet - Bilgisayar - Multimedia > Webmaster > Server - Backup - SSH - WHM - cPanel - Domain

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 24-02-2007, 13:11   #1
oguzhanreisoglu
Yeni Üye

Üye No: 7755
Giriş: 22-02-2006

Varsayılan Domain Taşıma Hakkında!!!

Selam arkadaşlar Biliyorum Konuyu Apayrı yere taşığımı biliyorum fakat Domain ile ilgili bölüm yok olduğu için bana en yakın gelen bölüm burası şimdiden özür dilerim ve yardımlarınızı beklerim
benim ****.com diye bir domainim mevcut bu domainim eskiden bir kazıkcı hosting firmasından almıştım ki o zaman bilmiyordum kazıkçı olduğunu domaininde yıllık ödemesine az kaldı nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum ve ben isimtescil ile görüştüm adamlar taşınır diyor fakat taşıyamıyorum nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim domaini nasıl isimtescil e taşırım bilgisi olanlar varsa yazarsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim
oguzhanreisoglu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-2007, 14:54   #2
organik81
WebmasteR

organik81 kullanıcısının avatarı

Üye No: 2
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Vu+ Duo - Triple Dragon - Next2500 DPCI Plus - Next7500 CI

Domaine ait "Transaction ID" denilen domain şifresi vardır onu bilmen gerek. İkinci bir nokta ise, domainin kilitli olmaması gerek yoksa taşınamaz. Domainin şifresini bilmiyorsan aldığın yerle görüş versinler. Bu şifreyi kullanarak isimtescil'den üye olup transfer talebinde bulunup transfer edebilirsin..
organik81 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-02-2007, 16:51   #3
oguzhanreisoglu
Yeni Üye

Üye No: 7755
Giriş: 22-02-2006

DOmain kilitli Değil organik abi domain benim üzerime istediğim gibi giriyorum yalnız domain şifresi :S yok galiba ama domain paneline girdiğim gibi şifre aynısı değilmidir? Bi resimli anlatım olarak nereye tıklayacağımın yörüngelerini veya yazı olarak yapabilirseniz sevinirim çünkü ilk defa domain taşıyacağım bilgim yok
oguzhanreisoglu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-02-2007, 12:27   #4
organik81
WebmasteR

organik81 kullanıcısının avatarı

Üye No: 2
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Vu+ Duo - Triple Dragon - Next2500 DPCI Plus - Next7500 CI

Domain paneline girdiğin şifre hangisiyse taşıma için de kullanılan şifre odur. isimtescil'e transfer edeceksen alttaki gibi yap sırasıyla ;

- isimtescil.net 'ten ücretsiz üyelik al.
- kullanıcı adın ve şifrenle giriş yap
- "Domain Transfer" kısmından sırasıyla yönergeleri takip et.

okadar teferuatlı değil zaten.. kolaygelsin.
organik81 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık