• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 4.357 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yazılım için teşekkürler

Yorum yap

emek veriliyor olması önemsendiğini gösterir vaktiniz bol olsun sabırlar dilerim teşekkürler

Yorum yap

Yazılımda emeği geçenlere çok teşekkürler.Bide görüntü ayarlarına eklemeler yapılacak dı acaba yapıldımı.

Yorum yap

emeğinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

Çok teşekkürler Digium üstadım. Kernel güncellendi deniyor, bu, biz kullanıcılar için ne anlama geliyor acaba?

Yorum yap

satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Çok teşekkürler Digium üstadım. Kernel güncellendi deniyor, bu, biz kullanıcılar için ne anlama geliyor acaba?
              iyi günler

kernel bildiğim kadarıyle işletim sisteminin çekirdeği oluyor,linux çekirdeği düzenlenmiş olmalı,önemli olabilir.
              saygılar

Yorum yap

Linux çekirdeği Linus Torvalds tarafından geliştirilmiştir.Açık kaynak kodlu ve gelişimi gönüllü kişilerce yürütülmektedir, çok kullanıcılı ve çok görevlidir. Açık kaynaklı olduğu için güvenilir ölçeklenebilir, farklı mimariler ve donanımlarda çalışabilmektedir.

Çeşitli uygulamaları içeren birçok Linux dağıtımı bulunmaktadır.

Kısaca Kernel (Çekirdek)ın açıklamasını yapmak gerekirse;

Donanım ile yazılım arasında haberleşmeyi sağlar,

Süreklilik, kararlılık ve güvenlik esastır,

Sistemin çalışmasından, kaynakların etkin kullanımından ve kaynak erişimlerinin düzenlenmesinden sorumludur,

Bellek yönetimi

İşlemci yönetimi

Donanım erişim yönetimi

Süreçlerin yönetimi

Yorum yap

arkadaşlar next machina3d yeni aldım sirius uydusu yok nasıl yülerim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

guney05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar next machina3d yeni aldım sirius uydusu yok nasıl yülerim yardımcı olursanız sevinirim

http://www.mach1digital.com/mach1for...=62252&page=29

Kardeş burayı incelersen sorunun cevabını bulursun.

Yorum yap

guney05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      - Aşağıda verdiğim linkteki "Satellites" dosyasını atarsanız listenize eklenir Sirius uydusu
                      - Ama unutmayın bu dosyayı atmakla yayınlar açılmaz. Sadece uydu/tp dosyasıdır.

http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=306

Yorum yap

"http://79.143.81.44:8081/retroturk" iptv adresinde simpletv'de ses olmasına rağmen machina 3D'de ses yok. Bu sorun düzeltilebilir mi acaba?

Yorum yap

yazılımda emeği geçenlere bize ulaşmasını sağlayanlara Teşekkür ederiz.
                          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

yeni yazılımda emeği geçen bütün dostlara teşekkürler

Yorum yap

Ben kendi adıma teşekkür ederim ancak alt yazılar HD yayınlarda çok basit olmuş
                              Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Altyazı çıkınca yukarıda büyük harflerle "caption" yazıyor. Bu yazı devre dışı bırakılamaz mı acaba? Biraz dikkat dağıtıyor. Onun dışında altyazı gayet güzel. Hotbirdeki BBC kanalında sorunsuz çalıştı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X