• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Receiver Flash Dump Istekleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dostlar baftec 9009 cı xx flash dump ve j-tag bağlantısıda olursa iyi olur aramakdan başım döndü kaç günden beri lütfen bi yardım edin

Yorum yap

selam arkadaşlar next 8000 X CAM oricinal yazılım arıyom en iyisi olan TEŞEKÜRLER.
      :yazyaz::yazyaz:

Yorum yap

sayın secsat hocam bu flash dump dosyaları hakkında hiç bilgim yok bizim ailede 7 adet next pulus serisi cihazlar var onun için soruyorum bu dosyalar ne işe yarar ne gibi ek avantajlar sağlar ve yükleme işleri nasıl yapılır bilgi edinmek istiyorum.zamanınızın değerli vede kısıtlı olduğunuda biliyorum sizinle yazişmalarım var ve sizin yazılarınızıda takip ediyorum.siz kimseyi kırmadan mümkün olduğuncada herkere cevap veriyosunuz bu anlayışınızada hayran olduğumu burada belitmek istiyorum.bunları illada bana cevap yazsın diye değil gerçekten içimden geldiği için yazdım benden izmire selamlar sizede kolay gelsin saygılarımla
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Arkadaslar Next9000 ULTRA Flash dosyası gerekli acil elinde bulunan eklerse sevinirim kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar banada akai 9500 ci flash dump dosyası lazım.secsat hocam sende belki vardır..

Yorum yap

humax F1-5000 flash dump lazım yardımı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar seoulmm 8500cı flash dump dosyası lazım çok acil selamlar kolay gelsin

Yorum yap

seoul mm 8500 cı flash dosyası lazım

:zzz:
                  gladyator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar seoulmm 8500cı flash dump dosyası lazım çok acil selamlar kolay gelsin

Yorum yap

yumatu 8700 cı flaş dosyası lazım ya acil herkese selamlar yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• Arkadaslar NEXT YE2000 CIS SUPER PLUS FLASH dosyasi lazim.
                      tesekurler

Yorum yap

• mediacom mft-910 plus flash dump yükleme loaderi gerekli ve yükleme hakkında yardımcı olun lütfen acilll

Yorum yap

• satlook mark III eprom programi

arkadaslar lutfen rica etsem satlook mark III uydu bulma cihazinin ( eprom programini verebilirmisiniz acaba cok acilen lazim lutfen EPROM 27c256 pc onceden tesekkur ederim umarim acilen gonderirsiniz sagolun. Makedonyadan Baki.

Yorum yap

• bakisat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaslar lutfen rica etsem satlook mark III uydu bulma cihazinin ( eprom programini verebilirmisiniz acaba cok acilen lazim lutfen EPROM 27c256 pc onceden tesekkur ederim umarim acilen gonderirsiniz sagolun. Makedonyadan Baki.
                            Arkadasım bende yok fakat elimize gecerse buraya eklenir bilgine.Hayırlı çalısmalar.

Yorum yap

• ilgin icin tessekur ederim

SeCSaT™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadasım bende yok fakat elimize gecerse buraya eklenir bilgine.Hayırlı çalısmalar.
                              sayin secsat ilgin icin cok tessekur ederi fakat bilginiz olsun diye beklemekteyim. saygilar baki.

Yorum yap

• Merheba arkadaşalar bana Neta Magnum 100-d flash dump lazım ama,
                                cihazın flashı 2mb 29W160ET
                                teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X