• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

unutulan msn şifresi

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• unutulan msn şifresi

arkadaşlar benim öğrenmek istediğim bir bilgisayarda kurulu bulunan msn şifresi unutulursa bunu bulmanın yolu varmıdır bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden tşk ler. msn şifre sıfırlamada yine eski şifre isteniyor

kayayı parçalayan suyun kuvveti değil,damların devamlılığıdır.

sayın ekrem71

sayın AYBERK size bu cevabı vermemiştir, senin mesajın altına başka bir kullanıcı küfürli yazı yazmıştı ve AYBERK arkadaşımızda bu yazsısını o seviyesiz yazı yazan kişiye yazmıştı, siz yanlış anladınız.

o mesajları siliyorum ki yanlış anlaşılma olmasın.

saygılar.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

@ekrem71
      msn şifreni değiştirmen için eskiyi bilmen şart yada kaydolurken sana hatırlatma sorusu soran bir satır vardı orayı hatırlıyorsan şifreni tekrar öğrenirsin ama hatırlamıyorsan bence onu unut kendine başka bir mail al derim
      saygılar...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Eğer şifrenizi 1 kere daki "Şifremi Kaydet" seçeneğini işaretleyerek msn ye girdiyseniz ve şifrenizi unuttuysanız şifrenizi bulabilirsiniz.Eğer o şekilde ise bu topic altına yazın yardımcı olayım
        "Efsaneler Ölmez,İmaj Değiştirir..!"

Yorum yap

teknoka kardeşim yanlış anlama ve düzeltme için teşekkür ederim.ayrıca ayberk kardeşim yazdıkların hakkında bir kayıt yapılmamış ilgin için çok teşekkür ederim konuyu yeni bir mail alarak halletim saolun arkadaşlar

Yorum yap

sorun çözüldüğüne göre konuyu kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X