• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Teşekkür

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Teşekkür

Öncelikle site de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    Bundan yaklaşık 3 hafta önce Digital Uydu alıcı satın aldım. 2 Adet 90’lık çanak (Turksat ve Hotbird) ve cihazım da Next-YE 2000 CIS super Plus USB’li…
    Uydu alıcı ve Bilgisayar arasındaki ilişki, uydu alıcı yazılımları, CAM, EMU, TP gibi kavramları ilk kez bu sitede görüp ne olduklarını öğrendim.
    Şu anda uydu alıcımla ilgili sorunları kendi başıma giderebilir, ihtiyaç duyduğum yazılımları atabilir durumdayım. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok bilgiyi sağladığınız için çok teşekkür ederim.
    Umarım Bundan sonrasında ben de öğrendiklerimi ve edindiğim bilgileri buraya aktarabiir ve bilgiyi paylaşabilirim.
    Saygılar ve sevgiler…
    Uçmak önemli değil, önemli olan konabilmek...

Forum ailesinin hakettiğini vermişsiniz.
    Size de teşekkürler

Yorum yap

antigonian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Öncelikle site de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
      Bundan yaklaşık 3 hafta önce Digital Uydu alıcı satın aldım. 2 Adet 90’lık çanak (Turksat ve Hotbird) ve cihazım da Next-YE 2000 CIS super Plus USB’li…
      Uydu alıcı ve Bilgisayar arasındaki ilişki, uydu alıcı yazılımları, CAM, EMU, TP gibi kavramları ilk kez bu sitede görüp ne olduklarını öğrendim.
      Şu anda uydu alıcımla ilgili sorunları kendi başıma giderebilir, ihtiyaç duyduğum yazılımları atabilir durumdayım. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok bilgiyi sağladığınız için çok teşekkür ederim.
      Umarım Bundan sonrasında ben de öğrendiklerimi ve edindiğim bilgileri buraya aktarabiir ve bilgiyi paylaşabilirim.
      Saygılar ve sevgiler…
      Duyarlılığınızdan dolayı biz teşekkür ederiz Ender de olsa negatif yerine bu şekilde pozitif eleştiriler duymak bizleri sevindiriyor.. :toplu:

Yorum yap

evet arkadaşlar yıllardır forumlarda bilgi paylaşır yazarım ve güzel bir teşekkür daha gördüm en çok yapılan eleştiri ama bir tane teşekkür bence hepsine bedel bizde size teşekkür ederiz arkadaşım ...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hayirli İŞler kenan bey

Yorum yap

hayırlı işler beylerr...

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Duyarlılığınızdan dolayı biz teşekkür ederiz Ender de olsa negatif yerine bu şekilde pozitif eleştiriler duymak bizleri sevindiriyor.. :toplu:
              sayın hocam bu bir gercek bu forumdaki doğru ve hızlı bilgilenme hiç bir forumda yok bunu sanırım tüm üyelerde takdir ediyordur.saygılar.
              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı
                sayın hocam bu bir gercek bu forumdaki doğru ve hızlı bilgilenme hiç bir forumda yok bunu sanırım tüm üyelerde takdir ediyordur.saygılar.
                ben de bütün bildiklerimi burdaki ustalardan öğrendim hepsine sonsuz teşekkürler

ustalar teşekkürden fazlasını hakediyorlar bence

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X