• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pc Den Kanal YÜkleme Sorunu!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pc Den Kanal YÜkleme Sorunu!!!

Değerli ustalar, next bayisiyim.
    Genelde 2000 serisi cıhazları sattım.
    Şimdi onların yazılım dolayısıyla geri dönüşü oluyor.Tam bu noktada sıkıntı cekiyorum.Cıhazların kanalllarını ilk satış esnasında müşterinin isteği şekile yakın yüklüyorum.
    Bu cıhazlar tekrar yazılım için geldiğinde kanallarını pc ye kopyalayıp tekrar cıhaza yükleme esnasında versiyon hatası uyarısı veriyor.Aslımda bu şekilde ben daha önce kanal dosyasını 1- kaç sefer yüklemiştim herhanki bir sorun olmamıştı.
    Sorun nerden kaynaklanıyordur?.Unutmadan yukardaki kanal yukleme resimli anlatılan konuyu aynen uyguluyorum.Zaten dedim ya daha önce kanal dosyasını pc de saklayıp cıhaza atmıştım bir kaç sefer.Artık bu aralar kanal düzenleme işinden bayağı sıkıldım. birde unutmadan cıhaz modellerini karıştırmıyorum.aynı cıhazın kanal dosyasını pc ye indirdikten sonra tekrar aynı cıhaza aktarıyorum ama olmuyor.Ustalardan yardım bekliyorum.tşk.

Yazılımlarda altyapı değişikliliği olduğundan dolayı eski kanal listeleri yüklenememektedir.
    Forumda son yazılımlara ait kanal listeleri mevcut, bunlardan yükleyip ardından istediğiniz düzenlemeyi yapıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X