• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

motorlu sistemde kanalların geç açılması

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• motorlu sistemde kanalların geç açılması

Motorlu sistemim var 8.0 özkaradağ backup yüklü crazyturk motorlu liste var. Sorun şu e2 atv imajda iken uydu turksatta bırakıyorum elec açıyorum kanal listesi geliyor herhangi bir kanala basıyorum açılması 10 dakikayı buluyor. birde uydular arası geçişlerde çok yavaş ama e2de bu sorunların hiçbiri yok. carazyturk usta sizde motorlu sistem var nedir acaba bu konudaki düşünceniz.:mzk:

Elec çalışması ile e2 çalışması farklı bir yapıda.Elecde cihaz açılınca önce pvr ve tvh birbiriyle buluşması gerekiyor.İki program birbiriyle habereştikten sonra tvh kendi ayarlarını okumaya başlıyor.Bu okumanın içinde sat ayarları,diseqc veya motor ayarları,kanal listesi,picon gibi daha bir çok kullanmadığımız işlemler var onlarıda okuyup kendini hazırlıyor buda biraz zaman alıyor.Bu işlemlerde tek uydu veya diseqc seçimli işlemlerde çok daha hızlı çalışıyor neredeyse e2 kadar hızlı oluyor ama motorlu sistemlerde uydu sayısı ,kanal sayısı,motor açı ayarları veya motor hafızası işlemler daha uzun sürüyor.Onun içinde motorlu kullanan arkadaşlar açılışda biraz daha beklemek zorunda.Ben tek uydulu yaptığımda sonuca şaşırmıştım çok fark var.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

peki motor dönüş hızında rakam ne sizde bilgiler için sağolun.

Yorum yap

Motor dönüş hızın 400 miliseconds olarak ayarlı.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

çok sağolun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X