• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 DOBRATECH

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ermac45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 gündür kullanıyorum Cccam'da 1-2 saatte bir kopmalar yaşadım
    skylarda mozaiklenme varmı ,, yada videog lı diğer kanallarda

Atlanta HD BOX PVR
    Next 2000 HDTV
    Next 2000 CIS Super Plus
    Digitürk Plus
    Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

keremtgm Nickli Üyeden Alıntı
      skylarda mozaiklenme varmı ,, yada videog lı diğer kanallarda
      evet sky ve videoguardlarda hafiften bi mozaikleme yapıyor ama kopma olmadan devam ediyor

Yorum yap

Merhaba hayırlı geceler,

Dobratech'te HD-Smart yayınları izlendiğini biliyorum da Digitürk'ün de yayınları izlenebiliyor mu, bende Turksat üzerinden modüllü LigTV aboneliğim var, Dobratech'de de bu modülümü kullanabilir miyim?

Yorum yap

polatz Nickli Üyeden Alıntı
          Merhaba hayırlı geceler,

Dobratech'te HD-Smart yayınları izlendiğini biliyorum da Digitürk'ün de yayınları izlenebiliyor mu, bende Turksat üzerinden modüllü LigTV aboneliğim var, Dobratech'de de bu modülümü kullanabilir miyim?

bence yes

Atlanta HD BOX PVR
          Next 2000 HDTV
          Next 2000 CIS Super Plus
          Digitürk Plus
          Philips 42'' 9603 LCD

Yorum yap

polatz Nickli Üyeden Alıntı
            Merhaba hayırlı geceler,

Digiturk HD yayınlar çalışmaz. Dobratech değil kendi cihazları hariç, hiçbir cihazda çalışmaz Digiturk HD yayınlar.

Yorum yap

Teşekkürler...

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Digiturk HD yayınlar çalışmaz. Dobratech değil kendi cihazları hariç, hiçbir cihazda çalışmaz Digiturk HD yayınlar.
              Digitür'ün HD yayınları mühim değil, birkaç yerde izledim ama beğenmedim onun için sorun olmaz LigTV'yi göstersin kafidir

Yorum yap

yeni cihaz herkese hayırlı olsun

Yorum yap

arkadaşlar öncelikle yeni cihaz dobratec herkes için hayırlı olsun eski next 2000hd nin görüntüsü brembox 800 e göre çok kötü idi dobratec in görüntü kalitesi nasıl drembox 800 e göre kulanıp kıyaslayan arkadaş varsa yardımcı olsun dremboxun ilk fişe taktıgında açılma süresi yaklaşık 3 dakika. dobratec ilk fişe taktıgınızda nekadar zamanda çalışır duruma geliyor.

Yorum yap

kılıcaslantv Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşlar öncelikle yeni cihaz dobratec herkes için hayırlı olsun eski next 2000hd nin görüntüsü brembox 800 e göre çok kötü idi dobratec in görüntü kalitesi nasıl drembox 800 e göre kulanıp kıyaslayan arkadaş varsa yardımcı olsun dremboxun ilk fişe taktıgında açılma süresi yaklaşık 3 dakika. dobratec ilk fişe taktıgınızda nekadar zamanda çalışır duruma geliyor.
                    next 2000 hd ve 800 hd kullanıyorum kesinlikle dm800hd next 2000hd den daha iyi değil görüntü kalitesinde bana göre.

Saygılar.
                    Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
                    Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
                    WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

Yorum yap

ilk fişe takıldığında 1 dakikadan az bi surede açılıyor
                      وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

sakarboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        next 2000 hd ve 800 hd kullanıyorum kesinlikle dm800hd next 2000hd den daha iyi değil görüntü kalitesinde bana göre.

Saygılar.
                        bilmiyorum üretimdenmi kaynaklanıyor bendeki ilk cıkan cihazlardan e satalı cihazdan yada cihazda mı bir arıza var 2000 hd cihazı tv ye takınca ekranda küçük küçük karıncalanmalar oluyor drembox 800 bagladıgımda ise görüntü çok net. kaliteli skart kablosu kulanıyorum rgb ccvbs ayarlıyorum aynı.

Yorum yap

Bana gore gercekten super makina en son surum ve en iyisi bu bana goree hem goruntu hem kalite hemde yenilikler olarak next yine farkini kalitesini gosterdi eyvallah..
                          Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

hayırlı olsunda arkadaslar 2000hd olanlar neolacak linüks atılmıyormu acaba

Yorum yap

sanmam linux icinde olmali sanirim makinanin sonrada ilave etme sansik yok bildigim kadar ile ama elbete gerekli bilgileri ustalar vereceklerdir.
                              Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

hd kalitesi dobratech e göre 2000hdtv de daha iyi galiba. bu zamanla yazılımlarla düzelir diye düşünüyorum. 800hd ilh çıktığı zaman hd görüntüsü berbattı sonradan çıkan dvb modüllerle şimdi harika olmuş. dobratech i beğendim özellikle sinyal düzeyi yüksek. ısınma problemi yok. hd usb kayıt mükemmel.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X