• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

receiver yardım acil!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• receiver yardım acil!!!

herkese selam arkadaşlar yeni bi uydu alıcısı almam gerekiyor daha önce goldmaster 20300 kullanıyordum sürekli arıza yapıyordu en sonunda tamamen gitti. şimdi 200- 250 lira arası bir receiver almak istiyorum sizce hangi marka ve model alayım? bana sadece ntvspor ve ntvnin maçlarının şifrelerini açması yetrli olacak 3 gündür tv yok evde lütfen acil birşeyler söyleyin şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım gönlüne göre çok iyi araştır.çok marifetli ve fonksiyonlu cihazlar var cihazlar bir windows tabanlı ve Linux tabanlı farklı farklı işlemleri var ama istediğin kanalları her ikiside açar ileriye dönük istersen özellik ara örneğin USB girişli veya otomatik *** indirici özellikler artı ileride server olırsın çünkü dönüşüm ona.saygılar.

Yorum yap

dostum ben 2000 cx super usb li cihazı tavsiye ederim karar yinede sizindir.
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

cool_cool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        herkese selam arkadaşlar yeni bi uydu alıcısı almam gerekiyor daha önce goldmaster 20300 kullanıyordum sürekli arıza yapıyordu en sonunda tamamen gitti. şimdi 200- 250 lira arası bir receiver almak istiyorum sizce hangi marka ve model alayım? bana sadece ntvspor ve ntvnin maçlarının şifrelerini açması yetrli olacak 3 gündür tv yok evde lütfen acil birşeyler söyleyin şimdiden teşekkürler.
        bana göre NEXT lerden şaşma ben de uzun zamandır kullanıyorum, mükemmel bana göre bu cihazlar.

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dostum ben 2000 cx super usb li cihazı tavsiye ederim karar yinede sizindir.
          size katılıyorum..

Yorum yap

aklın yolu bir olsa gerek arkadaşım, next 2000 cx süperplus tavsiyemdir.
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X