• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• goldfinch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çıktığından beri kullanıyorum ve memnunum. Fakat CS üyesi olduğumdan beri de son derece tatminkar izeiyorum. Ancak sanırım modemden gelen DATA ve yoğun favori ayarlamalarda, cihazın kafası karışmaya başladı. Kilitleniyor ve arkadan kapatmadan toparlanmıyor. Buradaki felaket, tüm kanallar siliniyor "CH DATA yükleniyor" filan... Tekrar tarat, tüm favori ayarları yalan oluyor. 1- 2 Saatlik emek geçip gidiyor. Yardım gerekiyor sanırım. 12.02.2009 Test yazılımını e- sata lı cihazım olmadığından yüklemedim ama şimdi deneyeceğim...
    tahminen söylüyorum çünkü hafızaya almama sorunu var böyle durumlarda tasarım usta servise götür sd-ram arızalı diyor .
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• merhaba dm800 cihazımı satıp, next 2000 hd aldım, ama card share ile ilgili wewcs bilgileri elle giriyoruz...bununla ilgili cihaza dosya gönderme gibi bişeyler yokmu???diğer türlü çok zor oluyor...

Yorum yap

• okanizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        merhaba dm800 cihazımı satıp, next 2000 hd aldım, ama card share ile ilgili wewcs bilgileri elle giriyoruz...bununla ilgili cihaza dosya gönderme gibi bişeyler yokmu???diğer türlü çok zor oluyor...
        önce cihazın hayırlı olsun güle güle kullan server bilgilerini elle birkere gir birdaha ugraşmazsın

Yorum yap

• Next 2000 süper hdtv aldim
          hangi yazilim dsmart kartimi okur acaba iki alici kullanmak istemiyom
          tskler.

Yorum yap

• Düzeldi

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tahminen söylüyorum çünkü hafızaya almama sorunu var böyle durumlarda tasarım usta servise götür sd-ram arızalı diyor .
            12.02.2009 Test yazılımını yükledim sorun düzeldi. Sorunun kaynağı favori ayarlarken, kanallar üzerinde geziniyoruz ya. İşte tam bu işlem sırasında cihaz preview yapıyordu. Hem favori ayarı, hem şifreliyi CS ile çöz, gezinti sırasında preview yap... Bayağı zor bir fonksiyon. Şimdi kanalın ismine gelip info ile preview görebiliyoruz. Bu cihazı ayrıca zorlamıyor. Ayrıca tekrar taratma da yapmadım sitededn hazır taranmış, düzenlenmiş paket veri aldım, USB ile yükledim. Bende THOR uydusu yok, Çanak ayarlarından bu uyduyu sıfırladım (Sarı Tuş). Thor ile İlgili kanallar silindi. Sonra eksikler için Kanal ekle fonksiyonu ile yeni taratma yaptım. Onu da düzenledim. Ve her işlemi "yedekledim". Sonra favori ayarlarımı sıra ile yaptım. Ve gene yedekledim.

İlginize teşekkür ederim...

Yorum yap

• arkadaşlar yeni aldıgım 2000hdtv gri renk hd kanallarda arasıra donma yapıyordu aldıgım yere söyledim bana bir tane daha denemem icin getirdi yanlız yeni getrdiği cihaz siyah renk herşeyi aynı sadece siyah elinde gri kalmamış şimdi benim sorum ustalara ikisinin arasında bir fark varmı gri renk icin baskı yapayımmı yada donma sorunu olaan bir şeymi cihazımı geri alayımmı? şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• qwerty28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar yeni aldıgım 2000hdtv gri renk hd kanallarda arasıra donma yapıyordu aldıgım yere söyledim bana bir tane daha denemem icin getirdi yanlız yeni getrdiği cihaz siyah renk herşeyi aynı sadece siyah elinde gri kalmamış şimdi benim sorum ustalara ikisinin arasında bir fark varmı gri renk icin baskı yapayımmı yada donma sorunu olaan bir şeymi cihazımı geri alayımmı? şimdiden teşekkürler
                Her ikiside aynı sadece siyah kasada 0/12 v çıkışı var

Yorum yap

• Bugün bir arkadaşdan kullanılmış siyah kasa 2000HDTV aldım cihaz bilgisinde şular yazıyor
                  RYEC101.78 10/28/2008
                  SC4-A S8R64
                  TK4C1N0 hihl 06/24/08
                  B001d-B001d 01.06 HS02.00
                  yazıyor acaba cihaz güncelmi acaba yardımlarınızı bekliyorum...

Yorum yap

• Cefatin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Bugün bir arkadaşdan kullanılmış siyah kasa 2000HDTV aldım cihaz bilgisinde şular yazıyor
                    RYEC101.78 10/28/2008
                    SC4-A S8R64
                    TK4C1N0 hihl 06/24/08
                    B001d-B001d 01.06 HS02.00
                    yazıyor acaba cihaz güncelmi acaba yardımlarınızı bekliyorum...
                    Cihazının yazılımı güncel değil 18/2/2009 tarihli yazımı atarsan cihazın güncellenmiş olur...
                    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• bende 2000 SUPER HDTV var uyduları buluyorum hafızıya alıyorum. sonra tekrar baakmak istedigimde , ASTRA, HOTBİRD, EUTELSAT W3, hariç diger uyduları göstermiyor? yeniden astraya gelip teker teker sırayla bakıyorum o zaman gösteriyor?? neden
                      acaba TÜRKSAT ayrı bir deısek le baglı ondan mı kaynaklanıyor??

Yorum yap

• berduş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende 2000 SUPER HDTV var uyduları buluyorum hafızıya alıyorum. sonra tekrar baakmak istedigimde , ASTRA, HOTBİRD, EUTELSAT W3, hariç diger uyduları göstermiyor? yeniden astraya gelip teker teker sırayla bakıyorum o zaman gösteriyor?? neden
                        acaba TÜRKSAT ayrı bir deısek le baglı ondan mı kaynaklanıyor??
                        hepsini bir deiseke bağla bakalım nasıl olacak.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı
                          hepsini bir deiseke bağla bakalım nasıl olacak.
                          onuda denedim degişmedi.anlamadıgım neden HOT BİRD, ASTIRA cıkıyorda öbür uydular cıkmıyor hot bird'ten geri gelince hepsi cıkıyor??

Yorum yap

• berduş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            onuda denedim degişmedi.anlamadıgım neden HOT BİRD, ASTIRA cıkıyorda öbür uydular cıkmıyor hot bird'ten geri gelince hepsi cıkıyor??
                            mesela bugun sabahleyin tv actım . ama akşam bırakmış oldugum(misal thor)uydusu cıkmıyor??

Yorum yap

• Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Plus serilerinde olduğu gibi Menü > Cihaz Versiyon Bilgisi > Kırmızı tuş > 1234
                              Benim cihazda menü > Cihaz versiyon Bilgisine girdiğimde versiyon bilgileri var fakat kırmızı tuş yok sadece alltta exit çıkış var. Emu 'ya girebilmem için ne yapmam gerekiyor. Saygılar...

Yorum yap

• nedimbayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Benim cihazda menü > Cihaz versiyon Bilgisine girdiğimde versiyon bilgileri var fakat kırmızı tuş yok sadece alltta exit çıkış var. Emu 'ya girebilmem için ne yapmam gerekiyor. Saygılar...
                                Yeni yazılımlarda;
                                Menü > Girişler > Kırmızı Tuş > 1234 > Cas > EMU : Açık seçip kaydet,
                                Menü > Girişler > EMU *** bölümünden şifrelere ulaşabilirsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X