• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam yayınlar tüm hızıyla devam ediyor ve donmasız tabiki 28skyuk 13 dogu 39 dogu 16 dogu arada bi inyernet sorunum oluyor bügün modemi 100 kere resetledim siteye girmek için çok ugraştımama kısmet varmış bügün bana televizyon ve ben bügün bayram ediyoruz ufaklık ve büyük oglan sabah çok sevinecek ben gecenin tadını çıkartıyorum şimdi sayenizde çok teşekkür ediyorum iyi geleler hocam bilgisarayı artık kapatıp birazda televizyon keyfini çıkartıyım herkese iyigeceler arkadaşlar

Yorum yap

• Şimdi bazı şeylere nokta koyalım.
      Linuz bazlı,windows bazlı
      ADSL 256-512-1024-2048 hızında falan filan.
      Önemli olan bant genişliği önemli olan satabildiğin her cihaza iller kadar uzak olsa hadi hadi vazgeçtim ülkeler kadar uzakta olsa dahi sattığın veya müşterine bir şekilde ulaştırabildiğin bir cihaza....
      1 km uzakta olanla 1000 km uzakta olana aynı kalitede yayın ulaştırabilmek....(Ayrıca newcamd2 ve newcamd3 seçenekleri ile de bulabildiğiniz serverlere bağlanabilme veya kendi aranızda share)
      200 tane 300 tane 500 tane değil üretimini yapıp satabildiğin tüm cihazlara aynı eşitlik içerisinde hizmet edebilmek işte bütün mesele bu.
      Bizim cihazımız linux tabanlı şu tabanlı bu tabanlı benim müşterim başının çaresine kendi bakar söylemi içinde değil
      Yani anlayabileceğiniz şekilde anlatayım.
      İki gün sonra stoklar bitti üretimden kalktı gibi değil var olduğunca hizmet var olduğunca kalite var olduğunca arge.
      Bizim dusturumuz.İşte BU.

Yorum yap

• mach1 hocam pm kutunuz dolu size mesaj atamıyorum.saygılar.

Yorum yap

• Pm kutum kapalı soracağınızı burdan sorun...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• sayın mach1 hocam nasılsınız.kolay gelsin.hocam şu sampiyona test etmesi için verdiğiniz serverı bende test edebilirmiyim acaba.eğer mümkünse tabii.saygılar.ama genelde akşamları evdeyim.gündüz işte.sayfa daha yeni açılabildide o yüzden geç yazdım.iyi çalışmalar.

Yorum yap

• [QUOTE=mach1;202845]Pm kutum kapalı soracağınızı burdan sorun...[/QUO
              P9PLUS

Yorum yap

• Önce kendine adam gibi çalışan server bul sonra yorum yap o pakette donma vs yok cihaza kabahat bulacağına serverını düzelt tek portlu ne üdüğü belirsiz yasak olan serverlarıda örnek verme bana...
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bu donma olayı kesinlikle serverden kaynaklanıyor normalde mach1 hocanın verdiği serverde neden sorun yoktu donma görmedim bazı firmalar verdiği server daha tam rayına oturmamış parasal bi olay ben parayı alayım üye ne yaparsa yapsın hesabını yapıyorlar. next9000ultrada makikanadan kaynaklanmıyor donma olayı serverden...

Yorum yap

• memoli81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu donma olayı kesinlikle serverden kaynaklanıyor normalde mach1 hocanın verdiği serverde neden sorun yoktu donma görmedim bazı firmalar verdiği server daha tam rayına oturmamış parasal bi olay ben parayı alayım üye ne yaparsa yapsın hesabını yapıyorlar. next9000ultrada makikanadan kaynaklanmıyor donma olayı serverden...
                    evet bazen arkadaşların verdigi serverlar aşırı yogunluk olunca herkes tarafından bakılınca aynı anda cihaz donuyor ama şunu bilinki arkadaşlar dünden deri bakıyorum hiç sorun yok ve donmada bu servarda bende anlamadım

Yorum yap

• hocam soruma cevap vermediniz biraz kızmışsınız herhalde.bizde test edebilirmiyiz acaba serverı diye sormuştum.saygılar.

Yorum yap

• Pm ine bak

Depo

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• ŞUANKİ NEVCAND1 DURUM 10760 tps açık
                          12360 ***view açık
                          12207 freextler açık
                          12245 spice KAPALI
                          11681 absat açık
                          11092 albania açık
                          10892 cyfra açık
                          12015 art açık
                          12092 mct redlightlar açık
                          12692 dorcel açık
                          11283 cyfra KAPALI

Yorum yap

• Spice açmadı evet diğerleri açık...

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• selam nevcamd 3 destegi olan yazılımı yükledeim ama hiç birsey acmıyo nedendir acaba

Yorum yap

• sarı çiyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                selam nevcamd 3 destegi olan yazılımı yükledeim ama hiç birsey acmıyo nedendir acaba
                                arkadaşım nevcamd1 açık aşagıdaki gibi yap açar cihaza reset attınmı kanallarıda yeniden tarat nev camd1 de sorun yoç açmasılazım
                                menuden ağ ayarlarına gireceksin 1973000 tuşla açılan menuden devre dışını newcamd1 yap yapılandırma ayarına gir server ekleye bas dns adresi url ye bunu yaz cardshare.mt2.cx
                                save et sunucu bul de bu kadar...açan kanalar ŞUANKİ NEVCAND1 DURUM 10760 tps açık
                                12360 ***view açık
                                12207 freextler açık
                                12245 spice KAPALI
                                11681 absat açık
                                11092 albania açık
                                10892 cyfra açık
                                12015 art açık
                                12092 mct redlightlar açık
                                12692 dorcel açık
                                11283 cyfra KAPALI
                                kolay gelsin

Yorum yap