• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ne yapmaliym

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ne yapmaliym

arkadaslar bilgisayrimin com1 ve com2 girisleri yok neyapmaliym ben neler tavsiye edersiniz nasil yukleme yapabilirim cihazima saygilar

Usb com döndürücü al usb den dene atmayı...

Yorum yap

Selam com kullan mutlaka başka bir bilgisayar kullan

Yorum yap

com portu olmayan bilgisayar kaldı mı yaa..??
        Yeni boardlarda hep var teknolojini yenilemeni tavsiye ederim...

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
          com portu olmayan bilgisayar kaldı mı yaa..??
          Yeni boardlarda hep var teknolojini yenilemeni tavsiye ederim...

@pride yeni çıkan laptop ların çoğunda com girişi Yok Masaüstü bilgisayarların hepsinde olması lazım arkadaş sanırım yanlış gördü com çıkışı olmayan bilgisayar sadece mmx serisi onu mu kullanıyo acaba :S
          (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
          (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
          ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
          (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
          (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

en yenisi bu

arkadslar bu ladigim inannki en yenisi vede inanilmaz bir alet ama ne yazikki com girisi yok bende sasirdim bu ise yoksa com gorevini baska bir yerdenmi yapiyor bu alet bilemiyorum ama

Yorum yap

Notebook mu aldın dundar?

Yorum yap

hayir aldigimcihaz hp media center pc boyle bir alet

Yorum yap

O da g&#252;zel..
                  İyice baktın mı d&#252;ndar.. HP gibi bir marka ve g&#252;ncel bir pc de olmaması imkansız ...?

Yorum yap

evet benide cok sinirlendiren bu ya boyle bir harika bir cihazda com girisi yok sorunda burda saten

Yorum yap

Hayret d&#252;ndar arkadaş boyle bir cihazda!Sadece usb ler vargaliba!O zaman bir usb com donuşturucu alacaksın baska care yok.saygılar...
                      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

dundar34 Nickli Üyeden Alıntı
                        hayir aldigimcihaz hp media center pc boyle bir alet

aldığın Hp pc nin modelini verebilir misin?

Yorum yap

allbayrak modelini istemistin buyur dostum system..microsoft windowsxp media center edition version 2002 hewlett-packard company Hp pavilion inter-pentium (R)4CPU3.20GHZ-2.78HHZ,1.00GB ram...umarim yeterli bilgi vermisimdir sana dostum umarim sayenizde bi usten kurtulurum yoksa yazik olacak verdim paraya unutmadan soyleyeyim ben isvicreden yaziyorum saygilar

Yorum yap

dundar34 Nickli Üyeden Alıntı
                            allbayrak modelini istemistin buyur dostum system..microsoft windowsxp media center edition version 2002 hewlett-packard company Hp pavilion inter-pentium (R)4CPU3.20GHZ-2.78HHZ,1.00GB ram...umarim yeterli bilgi vermisimdir sana dostum umarim sayenizde bi usten kurtulurum yoksa yazik olacak verdim paraya unutmadan soyleyeyim ben isvicreden yaziyorum saygilar

Dündar arkadaşım bir sorun var. Bildiğim kadarı ile Hp pavilion serisi dizüstü bilgisayar serisidir. Eğer senin masa üstü bir bilgisayar ise muhakkak com portun vardır.eğer yoksa o zaman tek çözümün usb dönüştürücüler olur. saygılar...

Yorum yap

kardeş bendede hp pavılıon laptop var ben sorunu usb yi rs 232 dönüştürücü ile hallettim sorunsuz çalışıyor saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X