• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Güvenlikte birinci!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Güvenlikte birinci!

Tüketiciler için Verbatim Secure 'n' Go USB Sürücü.

Güvenlikte Birinci! Verbatim'in yeni USB Sürücüsünün çok özel güvenlik özellikleri...

Verbatim verilerini her zaman güven içinde yanında taşımak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan yeni Secure 'n' Go USB Sürücüyü piyasaya sunuyor. 4GB, 8GB ve 16GB depolama kapasitelerinde güçlü 256bit-AES donanım şifreleme, zorunlu şifreleme özellikleri sunan Secure 'n' Go Güvenli Veri USB Sürücü 29Euro, 58Euro ve 99Euro fiyatlarla perakende satış mağazalarında satışa sunuluyor.

• Güvenli Veri Depolama
    • Zorunlu Şifre
    • % 100 Veri Şifreleme
    • Kullanıcı Arayüzü İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca dillerinde
    • Windows 2000, XP, Vista ve Windows 7 (32bit versiyonu) ile uyumlu
    • Daha Çevreci, Daha Az Plastik: Standart dış ambalajda% 90 daha az plastik

Secure ‘n’ Go Güvenli Veri USB Sürücü

Hiç kimse önemli verilerden oluşan arşivine veya depolama alanına yetkisiz kişiler tarafından erişilebilme düşüncesinden hoşlanmaz. Bu durum temelde, özel veya gizli olarak düşünülebilen özel görüntüler, finansal veriler, isim ve adres listeleri gibi çoğu dosya biçimi için böyledir. Verbatim, yeni Secure 'n' Go USB Sürücü ile kullanıcıların taşınabilir verilerinin tam kontrolü için artan gizlilik ihtiyacına hitap ediyor.

Verbatim'in yeni Güvenli Veri USB Sürücü verilerin her zaman şifreli ve güvenli olmasını garantileyen zorunlu şifre ve 256 bit AES donanım şifreleme özellikleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca, eklenen güvenlik sayesinde 20 yanlış şifre denemesinden sonra USB cihaz tüm verileri siler. Güvenli Veri USB Sürücü 4GB 8GB ve 16GB’lık üç depolama kapasitesinde sırasıyla 29 Euro, 58 Euro ve 99 Euro fiyatlarla satışa.sunuluyor.
Hazırlanıyor...
X