• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben yukarda ki soruyu anlamsız bi yerde mi sordum acaba ?
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocalarım bi sorum olacak.ben hotbird deki skyitalia içinde ki sky galcio kanallarını izlemek istiyorum.acaba aylık ücretli moüllerini bulabilirmiyim türkiyede.bir çok maç yayınlanıyor çünkü.saygılarımla.
      Onlar çok özel kartlar ve Türkiyede bulabileceğini sanmıyorum. Fiyatı da oldukça pahalıdır sanırım. Ama İstanbul'da oturuyorsanız Karaköy veya Perpa'yı bir gezin dolaşın.

Yorum yap

çok sağol hocam teşekkür ederim cevap için.istanbula gider gitmez ilk işim karaköyde ki yeraltı çarşına uğramak olacak(ayrıca demek ki doğru yerde sormuşum ))
        :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Çok güçlü LNB olsada bu uyduyu bu çaplı antenle Türkiye'den alması imkansız. 2000 SuperPlus HD cihazlar yakında çıkacak. Biraz daha bekleyiniz.
          eylül ayında cıkarmı acaba almanyaya götürecek cihazı orda seyredekler o uyduyu eylüle başına yetişirse en az on tane siparişim var bizim merakımız o uyduda ki şifreleri cözebiliyormuyuz onu ögrenmek
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Eylül'e yetişirmi onu bilemem.

Yorum yap

değerli üstadlar bir soruda benden 9000 ultra kullanıyorum lan vasıtası ile cihaz dağıtıcılı bir adsl modem vasıtası ile pc yede bağlı landan. sorum şu lan üzerinden emu key dosyası atabilirmiyiz makineye.makine ve pc ayrı odada çünkü her seferinde makineyi söküp rs232 ile bağlanıp atıyorum emu keyleri.acaba lan üzerinden böyle bir şansım var.çalışmlarınızda başarılar.saygılar ve şimdiden teşekkürler.
              redvine@angel next 9000 ultra xcam

Yorum yap

ben seyredebiliyorum

Yorum yap

bende hersey dogru calisiyor ama astra uydusundaki d+ kanallarını açmak uzun sürüyor. her kanalda 1-2 dakika beklemek gerekiyor. bu durum normal mi?

Yorum yap

16 derece de ki n.geo.lberia1 biss kanal üzerine geliyom kanal listesinden ok diyom 1 san.yeliğine açıyo kayboloyo n.g.ger. çalışıyo onda sorun yok cihaz 9000 cı ustalar ilgilenirseniz sevinirim hayırlı ramazanlar
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• end

Yorum yap

• yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        16 derece de ki n.geo.lberia1 biss kanal üzerine geliyom kanal listesinden ok diyom 1 san.yeliğine açıyo kayboloyo n.g.ger. çalışıyo onda sorun yok cihaz 9000 cı ustalar ilgilenirseniz sevinirim hayırlı ramazanlar
                        O kanal için yapılacak bir şey yok malesef çünkü yayın formatı farklı 4:2:2

Yorum yap

• Abiler digitv emuları aktifmi bende açmadıda
                          NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

• KENE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Abiler digitv emuları aktifmi bende açmadıda
                            Ben yeni baktim calisiyordu.
                            Next 2000 CIS Super Plus, 2000 CX Super Plus ve 2000 X Plus, Dreambox 500.

Yorum yap

• KENE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Abiler digitv emuları aktifmi bende açmadıda
                              Keyler değişti yeni dosyayı at

Yorum yap

• cihazım 2000cıs super plus, tasarım ustanın dosyaları dışındaki emu key dosyalarında \\geçersiz cas dosyası\\ uyarısı alıyorum. bunun nedeni ne olabilir? herkese iyi çalışmalar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X