• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek Droid] - FTP Server Bağlantısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Permission (Yetkilendirme) sorunu gibi duruyor.

Sevgiler...

Yorum yap

neyapmam lazım ustad.

cıhazı fabrıka ayarına aldım değişmedı..

çözumu nedır..
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

root cıhazdan kalkmıyor bende aktıfleştırdım izin verdim ayarlardan.

ftp bağlantısı oldu.lakın dosya klasör picon vb.ne olursa cihaza göndrme hatası var sadece.
        WETEK Play 2 4K
        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

cihazınızı supersu ile rotladıysanız kaldırmak için unroot yapacaksınız

SuperSu üzerinden root kaldırmak
          Cihazınızda yüklü olan, ya da sonradan yüklemiş olduğunuz SuperSu uygulamasını açın.
          Daha sonra Ayarlar başlığı altında bulunan Root kaldırma butonuna dokunun.
          Burada root erişimi kaldırma işlemi ile ilgili bir uyarı göreceksiniz. Onaylayıp devam edin.
          Bu izinle birlikte SuperSu uygulaması cihazınızdaki root erişim iznini kaldırmaya başlayacaktır.
          Son alarak ayarların tam olarak uygulanabilmesi için cihazınızı yeniden başlatın.

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

ftp ile bağlanmak için pc nizdede ftp programı olması lazım ben filezilla kullanıyorum 1. mesaj gayet açık ve net anlatılmış oradaki uygulamayı uygulayarak sonuç alabilirsiniz oradaki host ve port sizde değişik olabilir port orada 2221 gözüküyor sizinki değişik olabilir örnek 4221 veya 3421 host olayıda cihazın bağlandığı IP adresidir user ve pass da kendiniz belirliyorsunuz bunları pc nizdeki FTP programına tanıtmanız lazım tanıttıktan sonra cihazdaki bütün dosyaları görüyorsunuz ve istediğiniz düzenlemeyi veya aktarmayı yapıyorsunuz

saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

root kaldırdım.unroot olayı tamam lakın cıhaza ftp ıle bağlanıyorum ama dosya yukleme başarısız ne yaptımsa olmuyor.ftp server kurulu .fılezılla ftp server vb bağlantı oluyor ama gönderecegım dosya vb ne var ıse yukleme yapmıyor.CIHAZDAKI FTP SERVER BAĞLANTI AYARLARIYLA OYNAMAM GEREKLIMI..
              WETEK Play 2 4K
              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

1.mesajdaki 3.resimdeki bilgileri varsayım olarak pcdeki ftp programına

Sunucu:............? misal: 192.168.1.47
                Kullanıcı:...........? misal: wetek play2
                Parola:..............? misal: root
                Kapı No.............? misal:2221

Bunlar cihaz ve pc nizde farklılık gösterebilir

bu bilgileri pc nizdeki ftp programına gireceksiniz
                bağlandığınız zaman programın alt kısmında bütün dosyalar çıkacak
                bu bağlamda bilgi alışverişi veya dosya yükleme veya silme kendinize göre düzenleme yapabileceksiniz

eğer cihazdaki bağlanıyor pcdeki bağlanmıyorsa sunucu hatası alıyorsunuz
                ayarlarınızı tekrar kontrol ediniz

saygılar

Yorum yap

Bağlantıda problem yok.sadece dosya gönderme hatası mevcut ustad
                  WETEK Play 2 4K
                  Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

sunucu hatası var pcdeki bağlantın çalışıyorsa dosyaların üstune tıkladığın zaman açılması lazım

saygılar

Yorum yap

bu anlattıklarım androit kısmı için eğer MSD kart imaj veya libreelec kullanıyorsan direk samba ile bağlanabilirsin

Yorum yap

Cıhazda takılı hdd ve usb ıçıne dahı dosya klasör gönderemıyorum.ftp ıle cıhaz ıçındekı klasorlere erışım okey.

Bu klasor veya usb hdd ıçıne ne dosya gıdıyor ne de cıhaz ftp uzerınden ıçındekı dosyayı sılme olayı var.

BU DURUM ANDROIDDE ELECDE PROBLEM YOK.ROOT OLAYININ AZIZLIGI OLSA GEREK..

SUPER SU BU DURUMA GETIRDI.

YETKILERI ENGELLIYOR GIBI.KOMPLE UNROOT YAPYIĞIM HALDE.

MESELA CIHAZ IÇINE PİCON ATACAM NE DOSYASI NE DE TEK TEK GIDIYOR..
                        WETEK Play 2 4K
                        Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Cıhazda takılı hdd ve usb ıçıne dahı dosya klasör gönderemıyorum.ftp ıle cıhaz ıçındekı klasorlere erışım okey.

Bu klasor veya usb hdd ıçıne ne dosya gıdıyor ne de cıhaz ftp uzerınden ıçındekı dosyayı sılme olayı var.

BU DURUM ANDROIDDE ELECDE PROBLEM YOK.ROOT OLAYININ AZIZLIGI OLSA GEREK..

SUPER SU BU DURUMA GETIRDI.

YETKILERI ENGELLIYOR GIBI.KOMPLE UNROOT YAPYIĞIM HALDE.

MESELA CIHAZ IÇINE PİCON ATACAM NE DOSYASI NE DE TEK TEK GIDIYOR..

o zaman ES Dosya Yöneticisi bunu google arat bunun pro su var apk olarak bu dosya yöneticisini bul yükle bunun içinde her türlü ayar var bu programı incele
                          cihazınıza cevap verecektir ayrıca rootlamak biyerde iyi biyerde kötü risk almak gibi birsey cihazın beynını karman çorman yapıyorsun rotlama işini iyi bilmek gerekir neyi sileceksin neyi silmeyeceksin ben gereksiz görüyorum cihazını yeniden iğneli yöntemle yazılım atarak cihazı ilk ayarlarına getirebilirsin yanlız en son yazılımı yükleme bir önceki yazılımı yükle tabi ayarları yeniden yapman gerekecek

saygılar

Yorum yap

Ben ES dosya yöneticisini kullanıyorum.
                            Cep telefonundan enigma2 ye Droid e
                            Libreelec ip numarasından bağlanıyorum.
                            192.168.2..... cihazın ip si
                            Kullanıcı root
                            Şifre Openatv enigma 2 için
                            Şifre libreelec
                            Şifre wetekplay2 Droid için
                            Kullanıyorum.

Yorum yap

mevcut ftp server harıcı bağlantı sağlanan başka ftp server varmı onu denemekte fayda var.cıhaza atılan ftp server
                              WETEK Play 2 4K
                              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                cıhaza kurdugumuz ftp serverda problem var gıbı bence.
                                mevcut ftp server harıcı bağlantı sağlanan başka ftp server varmı onu denemekte fayda var.cıhaza atılan ftp server
                                Baretta kardeş sen es dosya yöneticisini apk olanını kur ftp yede uzak bağlantıyada oradan bağlanırsın droitteki kurulu olan ftp programını kaldır
                                biz kullanıyoruz oluyorda siz kullanıyorsunuz niye olmuyor sonra google play storda yüzlerce ftp programı var biraz araştımak halletmektir

saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X