• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

newcamd

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• newcamd

slm arkadaşlar malum dobratec'te cccamd problemli olduğu için newcamd server aldım ama bundada baya kopmalar var aceba aldığım serveradanmı kaynaklanıyor yoksa cihazda böyle bir problem varmı.Yada tavsiye edeceğiniz en iyi yazılım newcwmd için hangisi tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

sadk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar malum dobratec'te cccamd problemli olduğu için newcamd server aldım ama bundada baya kopmalar var aceba aldığım serveradanmı kaynaklanıyor yoksa cihazda böyle bir problem varmı.Yada tavsiye edeceğiniz en iyi yazılım newcwmd için hangisi tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
    Dobraech de bilindik herhangi bir newcamd sorunu bulunmamaktadır. Aldığın yerde sorun olabilir. Sık sık kesilme yapmaz. Ancak dns ayarlarına bir bak. Dnsetki alanını 8.8.8.8 olarak gir. Bazı modemlerde internet çıkışında dns girmezsen kesilmeler olabiliyor.

Yorum yap

sadk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sen birde mach1 hocadan 1 aylık servr al dene farkı göreceksin bu cihazda hiç bir sorun yok sadece bazıları sorun yapmaya çalışıyor hepsi bu

Yorum yap

şampiyon eyvallah ilgin için teşekkürler akşam deneyeceğim sorun dediğin gibi nds'lerde oluyor genelde.

Yorum yap

hocam newcam bilgilerini girdiğimde kart bilgisi geliyor ama kanalları açmıyor bunun nedeni ne olabilir (free nevcam server günlük buldum) herkes o sitede seyrediyor ben mi yanlış yapıyorum.resimli anlatımı bir bir yapıyorum kart bilgiside gelmesine ragmen açmıyor.
          next machina 3d

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X