• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Cccam Protokolü Sorunları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar bugün yaptığım cccam server testlerinde kanalarda takılmalar durmalar çok meydana geliyor bazı kanallarıda açmıyor cihaz şuanlık bu kadar gelişmeleri yazıcam..saygılar
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

birde orjinal diji türk kartı gömülüde bazen cihazı açıp kapatınca hatalı kart uyarısı veriyor bu yazılımda

Yorum yap

cccam server bilgilerini girerken cccam port kısmını giremiyom
        o bölümü atlıyor, ne yapmalıyım

Yorum yap

bendede menüde alan ayarları var ag ayarları gözükmüyorçag ayarlarını nasıl aktif edebilirim

Yorum yap

urgancı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bendede menüde alan ayarları var ag ayarları gözükmüyorçag ayarlarını nasıl aktif edebilirim
            girişler-ethernet-ag ayarları-ethernet DHCP KAYDET. DEN SONRA TEKRAR dhcp yi SABİT yap. DNS 208.067.220.220 yaz kaydet. ag ayarların olmuştur.kumandadan exıt tuşuna bas gelen pencereden ALAN AYARLARINI SEÇ. serverinin gerekli yerlerini doldur.okeyle.
            dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
            ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
            seninde destanını okuyalım ezberden,
            haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
            elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
            fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              girişler-ethernet-ag ayarları-ethernet DHCP KAYDET. DEN SONRA TEKRAR dhcp yi SABİT yap. DNS 208.067.220.220 yaz kaydet. ag ayarların olmuştur.kumandadan exıt tuşuna bas gelen pencereden ALAN AYARLARINI SEÇ. serverinin gerekli yerlerini doldur.okeyle.
              hemen deniyorum.teşekürler.
              olumlu sonuç aldınız mi bu yöntemden?

Yorum yap

yazılımı usb den tekrar üzerine çek. gelebilir eksikler

Yorum yap

Ben bugün bir deneme yapma imkanı buldum.Bir dostum lokalinden port 17500 idi ve başarılı bir şekilde bağlandı.Kopma ve donma olmadı...Yanlız server bilgilerini girdikten sonra modemi resetlemek gerekti.Yeni bir server kaydedildiğinde diğer bağlı olan kopuyor tekrar modemi resetlemek zorunda kaldım.vaktim kısıtlı olduğu için tam ayrıntılı olarak test edemedim.Test etme imkanım ve zamanım oluşursa sonuçlarımı tekrar iletirim.Saygılar...

Yorum yap

CAS menüden aktif ettinizmi acaba gerekli bölümü?

Yorum yap

alis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşım Alan bölümlerinden birine server bilgilerini girdikten sonra kaydet üzerinde ok tuşuna bas bekle connect success yazıp bilgiler kaydediliyor yazacak
                      ama bende daha hiçbir kanal açmadı daha server sağlam eminim bir yerde bisorun var ama anlayamadım daha.
                      iyi geceler.
                      arkadaşım hata bendemiş makinayı tekrar resetledim.şimdi kaydete basınca connect success yazıyor sağolasın.hem nevcamd hem ccam sorunsuz çalışıyor

Yorum yap

selamlar benim cccam accontim 2 port biri 20000 ve 2kinci 20003 olup.. 20003 portum calishir ama 20000 portum calismiyor neden?

Yorum yap

Gerekli ayarları yaptım. Hotbird uydusundan kısa bir sürede olsa Club-RTL HD , Plug-RTL HD ( SECA2 ) kanallarını seyrettim. Sonra yayın gitti.

Yorum yap

cihaz evdeydi.evdeki normal 4 gb kotalı internette hiç açmazken. şimdi işyerinde 2 mb lık internet var.bayağı normal açiyor?
                            behnam12 arkadaşın benzeri 37100 portlu dreamde en seri olan sevri haiç açmazken 8886 portlu olanı rahat açiyor?

Yorum yap

bende çok saglam biyerden full cccam denedim dün gece gördüklerimi yazıyıyım.seca 2 şifreleme sistemini çok hızlı açıyor ama başka şifreli sistemi açmaya denedigimde ya kitleniyor yada açıyor 2-3 dk sonra gidiyor.premiere pakedi ve digital + paketlerini çok çabuk açtı ama uzun sürmedi.yani yapacak pek bi şey yok.yeni ve düzeltilmiş yazılımı bekleyecegiz.

Yorum yap

cihazın emusu açıkken çok zor açıyor nevcamdde emuyu kapatınca normale döndü böyle bir sorun yaşayan varmı arkadaşlar
                                chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X