• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 9.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Eline saglık hocam...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• yeni yazılım yükledim. bütün kanal listem kayboldu. taratıyorum ancak sadece türksat cıkmakta. hotbird ve siriusta hic bir sey cıkmamakta. yeni kanal listelerini de yuklemeyi denedim ancak yazılımla uyumsuz diyor. ne yapmam lazım sayın ustalar?

Yorum yap

• dkm62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Uydu ayarlarını yaparken her uydu için DİSECqC seçimlerini her uydu için A, B, C şeklinde seçtin mi?
        arkadasım cok saolasın sayende yeni bir sey daha ogrendim. tesekkürler..

Yorum yap

• uzunsalih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yardımın için çok çok teşekürler arkadaşım. bu cihazdan otelim de 28 tane var bu konular benim için önemli...
          Umarım faydam olmuştur...

Yorum yap

• arkadaşlar cx super plus a yukarıdaki proğramı usb den attım bootlanacak dedim kapatım açtığımda 0 işareti var ve uydunun fonksiyonları kayıp oldu kumandadan herhangi bir işlem yapamıyorum yardım ederseniz sevinirim

Yorum yap

• hayırlı olsun yeni yazılım emek verenlere şükranlerımızı belirtelim
              birde şunu bilgi olarak belirteyim epg de iken sarı rezervasyon tuşu
              görev görmüyor
              belirteyim dedim ve selam

Yorum yap

• arkadaşlar cevap bekliyorum yardımcı olabilirmisiniz

Yorum yap

• imona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar cx super plus a yukarıdaki proğramı usb den attım bootlanacak dedim kapatım açtığımda 0 işareti var ve uydunun fonksiyonları kayıp oldu kumandadan herhangi bir işlem yapamıyorum yardım ederseniz sevinirim
                  Arkadaşım; yazılımı RS232 kablo vasıtasıyla boot modunda atman gerekecek... Önceki mesajlarımda boot modundan yazılım atmak için mevcut linki eklemiştim. Oradan bakabilirsin...

Yorum yap

• cevap için teşekkürler yalnız şuan için kablo ile atmam mümkün değil eski haline nasıl getirebilirim teşekkürler şimdiden

Yorum yap

• Menüden Fabrikasyon ayarları seçip cihazı fabrika ayarlarına döndürebilir, yeniden başlatabilirsin. Ancak, cihaz hiçbir şekilde açılmıyorsa mecburen bir RS232 kablosu edinerek PC üzerinden yazılım atacaksın...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

Yorum yap

• eline saglık hocam teşekkürler

Yorum yap

• o işi ben beceremem ama bilgi için çok teşekkür eederim napalım yarın uyducunun yolunu tutarım artık çok saol,,,, napcakmışım bidaha usb den proğram atmayacakmışım

Yorum yap

• Hotbird de Güncellemeler yapılmıyor.
                            Saygılar...

Yorum yap

• yazılım ıcın tşkler boot modunda atınca olmadı usb den attım boot lanacak cıhazın ön panelı 4 .rakamı gozuktü cıhazı kapatıp actım yukledı cıhaz mukemmel oldu toplu taşımada cok hızlandı bayagı degışıme ugradı cıhaz yalnız bir kac sefer kılıtlendı bilgininze tps ler au olmuyor polsatlar kdb dosyasıyla ok emegi gecenlere tşk.ler

Yorum yap

• yazılım tarihini sürekli güncellediğim halde yazılım da sorun var cihaz botlanacak diyor öyle kalıyor atmayın arkadaşlar toto gibi yazılım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X