• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

3D yi 2D ye çevirmede

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3D yi 2D ye çevirmede

Forumdaki arkadaşlarım saygı değer uzman arkadaşlar 3D görüntülü yani yanyana 2 ekranlı kanalları 2D ye çevirdiğimizde soldaki ekran genişliyor ve tek ekran oluyor peki isteğe göre yapılabilse sağdaki ekran büyütülebilse bazen o tarafa yazılar geliyor sol daki ekranda olmuyor
    Bizler hangi ekranın büyümesini seçebilsek acaba bu düşünülebilir mi?
    Sayın Tasarım bu fikir değerlendirilebilir mi?
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Sayın tasarım hocam sizden bu konuyla ilgili açıklama bekliyorum saygılarımla inşallah bu özellik eklenebilir farklı olunur hem istediğimiz görüntüyü büyütmeyi seçersek eğer bir değerlendirin derim ben

Yorum yap

-Cihazla, yazılımla veya bir başka şeyle benim bir ilgim yokki, ben nasıl ilgileneyim.
      -Bunu doktor ve yazılımcılar yapabilir.

Yorum yap

.......
        Next&Nextstar
        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

o zaman hitap ettiğim kişi sayın doktor abimiz olsun sizde iletirseniz sevinirim

Yorum yap

siz ne düşünüyorsunuz machine 3d kullanıcıları sağ ekrana gelen yazıları görememiz bir eksiklik değil mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X